MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post topsbox Posty: 1
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 11:45 am
Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pytanie czy moge palić marihuane dzień po zrobieniu tatuaża.
Czy np nie wyblaknie itd.

topsbox Dołączył: 20 Cze 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 5:30 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie powinieneś palić i pić jakiś tydzień po zrobieniu ;] Wink


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
_________________
" Gdy jedne drzwi wiodące do szczęścia zatrzaskują się, otwierają się następne... Smile "
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 8:43 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Dziuniaaa"]Nie powinieneś palić i pić jakiś tydzień po zrobieniu ;] Wink[/quote]

Nie pije sie minimum 3 dni po zrobieniu tatuazu, ale zeby tydzien to nie slyszalem tego. Ale najlepiej nie pic i nie brak dragow az tattoo sie zagoi Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Lis 26, 2008 1:15 am
Odpowiedz z cytatem

juz cie namierzamy drobny palaczu THC

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Lis 26, 2008 4:27 pm
Odpowiedz z cytatem

a jak ja paliłem jakieś 2-3 dni przed i dzień po a dopiero dziś się dowiedziałem że nie można to jakie są tego skutki?

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lis 27, 2008 5:54 pm
Odpowiedz z cytatem

Jednym sie nic nie stanie a drugim moga wyjsc powiklania. To tak jak z piciem alkoholu, jednemu sie tatuaz przyjmie a drugiemu nie, To taka wyliczanka. Ale lepiej nie ryzykowac dla kilku piw czy jointa kawalkiem swojego ciala


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 11:02 am
Odpowiedz z cytatem

jestem tatuatorem od 10 lat i zrobiłem ponad 2tys tatuaży. nie zauważyłem związku palenia z gojeniem (co innego alkohol!!). mam na sobie wiele tatuaży i palę często także ze świeżą dziarą.... moim zdaniem palenie marihuaniny nie ma wpływu........ Twisted Evil

Gość
Post asdasfkapso
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 3:26 pm
Odpowiedz z cytatem

ja wale wiadro przed tatuowaniem, i po... kazdy glupi wie ze thc nie ma zadnego wplywu na uklady krwionosne... blah hah hah

asdasfkapso
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 8:39 pm
Odpowiedz z cytatem

ja pilem w trakcie robienia tatuazy a pozniej palilem itp, z piciem to moze lepiej uwazac ale palic mozesz normalnie a niekturzy gadaja tu takie bajki ze przegiecie

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 10:00 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]ja pilem w trakcie robienia tatuazy a pozniej palilem itp, z piciem to moze lepiej uwazac ale palic mozesz normalnie a niekturzy gadaja tu takie bajki ze przegiecie[/quote]


Sprostuje to co napisales, bo takimi radami pokaleczysz ludzi. Wiec jak to jest z piciem badz paleniem marihuany? Otoz nie pije sie dzien przed i rowniez na swiezy tatuazu az sie zagoi. Nie wspomne nawet o uzywkach dla cpunow. Bywa bowiem tak, ze jedna osoba ktora robi sobie tatuaz bedzie pila w trakcie jak i po i kolor tatuazu bedzie super jak i samo wykonanie, a bywa tez i tak, ze tatuaz bedzie jedna wielka kicha nadajaca sie do poprawki. Z alkoholem podczas swiezego tatuazu bywa roznie, jednym sie nic nie stanie a drugum zaszkodzi na tatuaz. To jest taka wyliczanka. Dlatego lepiej nie ryzykowac wlasnym kawalkiem skory dla kilku piw czy narkotykow. Lepiej odczekac az sie zagoic i wtedy sie naloic Wink Mysle, ze jasno napisalem, jaki ma wplyw akohol na tatuaz


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 9:04 pm
Odpowiedz z cytatem

no z alk to sie zgodze ale napewno nie z marihuana. marihuane mozna palic spokojnie nie ma zadnego wplywu na tatuaz

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 8:32 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]no z alk to sie zgodze ale napewno nie z marihuana. marihuane mozna palic spokojnie nie ma zadnego wplywu na tatuaz[/quote]

nie ma to jak super rada Cool ja tez polecam kazdemu brac narkotyki przy swiezym tatuazu hahahahahha Cool ĆPUNY Laughing


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post 69
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 12:11 am
Odpowiedz z cytatem

nie ma to jak super rada Cool ja tez polecam kazdemu brac narkotyki przy swiezym tatuazu hahahahahha Cool ĆPUNY Laughing[/quote]


- nie róbmy nie wiadomo jak psychodelicznych stwierdzeń...Marihuana nie jest - narkotykiem....tzn jest zaliczana do tych 'lekkich' ale tak naprawdę nie jest. Została tylko uznana za narkotyk,ale zainteresujcie się składem chemicznych konopii itp to ogarniecie temat. Pozdrooo ! SPAM

69
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 6:25 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="69"]nie ma to jak super rada Cool ja tez polecam kazdemu brac narkotyki przy swiezym tatuazu hahahahahha Cool ĆPUNY Laughing[/quote]


- nie róbmy nie wiadomo jak psychodelicznych stwierdzeń...Marihuana nie jest - narkotykiem....tzn jest zaliczana do tych 'lekkich' ale tak naprawdę nie jest. Została tylko uznana za narkotyk,ale zainteresujcie się składem chemicznych konopii itp to ogarniecie temat. Pozdrooo ! SPAM[/quote]


Wez poczytaj sobie o wlasciwosciach szkodniczych takiego narkotyku, jak marihuana, a nastepnie sie wypowiedz Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 10:29 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="69"]nie ma to jak super rada Cool ja tez polecam kazdemu brac narkotyki przy swiezym tatuazu hahahahahha Cool ĆPUNY Laughing[/quote]


- nie róbmy nie wiadomo jak psychodelicznych stwierdzeń...Marihuana nie jest - narkotykiem....tzn jest zaliczana do tych 'lekkich' ale tak naprawdę nie jest. Została tylko uznana za narkotyk,ale zainteresujcie się składem chemicznych konopii itp to ogarniecie temat. Pozdrooo ! SPAM[/quote]

nawet jeżeli nie jest substancje psychoaktywne rozrzedzają krew i rozmazują tusz. nie gadajcie głupot, bo to, że lubicie palić nie znaczy że nie szkodzi. nie szkodzi, ale przy dziaraniu szkodzi. przekonałem się na własnej skórze .

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)