MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post onpaq19
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 8:16 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam chcę się z wami podzielić sposobem dbania o świeży - nowy tatuaż!

Więc Po Skończeniu tattoo:
1. (Jeszcze u tatuażysty) Myję Mydłem Protex miejsce gdzie znajduję się swieżo zrobiony tattoo!
2. Nie Zakładam Żadnych Foli (to jest błąd z ta folią, ponieważ każda rana szybciej się goi jak jest powietrze dostępne)
3. Wchodzę do domu myję jeszcze raz miejsce z tattoo mydłem protex potem smaruję maścią altanan plus!
4. Czynności ww powtarzam ok 3-4 razy dziennie zależy od dnia i sposobności(Praca)!
5. Stosuję tak ok 1 tydz. potem bardzo sporadycznie smaruje tattoo po kąpieli przewarznie!

Mam 2 tattoo i zaden nie był do poprawki oraz pięknie się zagoiły jeden kolorowy dużo kolorów drugi czarno-biały!

Proszę o opinie fachowców chętnie posłuchaj jak uważają ten sposób?

onpaq19
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 8:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze to jest dobry sposob


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 1:31 pm
Odpowiedz z cytatem

Robiłam tatuaż 2 tygodnie temu, jednak po każdym przemyciu jest taki jakby wysuszony, smaruję dalej maścią i sama nie wiem co o tym myśleć...

Gość
Post on1988
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 9:13 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że maścią Altanan plus?? Musi być maść nie krem!!!

Ja używając tej maści mam skóre bardzo nawilżoną aż mokrą ta maść dość długo trzyma!

on1988
Post Monika62 Posty: 5
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 8:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja pisałam post jako "Gość" - brak pamięci o logowaniu:D
Nie, to nie była ta maść tylko kupiona w studio, maść nazywa się EASYTATTO
P.S. Tatto już jest trochę gładsze...


Monika62 Dołączył: 06 Cze 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post marti00000
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 6:45 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie. Zrobiłam tatuaż juz miesiąc temu.Nie mam zaczerwienień, tatuaz bardzo ładnie sie wygoil. Ale za to jest lekko wypukły(a był juz płaski)i zdaje mi się ze ręka w tym miejscu jest cieplejsza. Do tego swędzi. Dotykając tauażu wyraźnie czuję wszystkie kontury i cienie.. Smarowanie maścią nie przynosi ulgi i porzadanych efektów by zrobił się plaski. dziwne jest że w tym samym czasie robiony tatuaz na plecach jest płaski, tyle że trochę swędzi.Co robic w takim wypadku? czy to normalne? Prosze o pomoc.

marti00000
Post onpaq19
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 5:21 pm
Odpowiedz z cytatem

Witaj! Słuchaj jeśli jest wypukły może być spuchnięty to się zdarza lecz po trzech dniach powienien sie zrobić normalny ze trupkami? Napisz jaki stan jest jego na dzień dziśjeszy!
piszcie na e-mial paq19@neostrada.pl chętnie poradzę wam jak coś!

onpaq19
Post wydziabany
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 8:22 pm
Odpowiedz z cytatem

ja mam 4 tatuaze i teraz robie caly rekaw, jak skoncze to dam fotki bo bedzie kocurska lapa. Moj pierwszy tatuaz smarowalem alantanem i nigdy tak juz nie robie, najlepsza jest oliwka dla dzieci, tatuaz zachowuje wtedy kolor i jest dobrze nawilzony:) Wszystkim polecam taka pielegnacie

wydziabany
Post onpaq19
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 4:24 am
Odpowiedz z cytatem

alantan plus maść nie ma wpływu na kolory z tego co wiem!
a pkt 2 maść ww ma właściwości antybakteryjne i przyśpiesza gojenie także według uznania!
Moim zdaniem maść jest dobra poniewać nie dopuści bakteri a to jest ważne!

onpaq19
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 9:56 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="onpaq19"]alantan plus maść nie ma wpływu na kolory z tego co wiem!
a pkt 2 maść ww ma właściwości antybakteryjne i przyśpiesza gojenie także według uznania!
Moim zdaniem maść jest dobra poniewać nie dopuści bakteri a to jest ważne![/quote]


Troche sie mylisz. Niestety masc alantan plus bardzo rzadko barwi tatuaz na granatowy. Dlatego najlepszy specyfik do pielegnacji jest Tattoo Go dostepny w salonach tatuazy


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)