MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 8:11 pm
Odpowiedz z cytatem

Polecam studio tatuażu izabel na ulicy lewakowskiego. Naprawde gość to dobry fachowiec.

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 02, 2009 8:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Szczerze - mam tatuaz i to calkiem spory. Cale ramie, brak, czesc plecow i klatki piersiowej.
Jesli chodzi o ceny - to rajski ptak zdziera niesamowicie - mineralny krzyknal 1500zl za ten tatuaz, a ja zrobilem u Karoliny (otworzyla studio primitive tattoo - na ulicy Jagiellonskiej - dawne stoisko sklepu muzycznego ) za 700zl z poprawkami i cieniami.
Tutaj stronka : -- SPAM --primitivetattoo.pl/

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 11:12 am
Odpowiedz z cytatem

Witam! Niedługo przy ulicy Rejtana 1 w Rzeszowie zostanie otwarte nowe studio tatuażu "Mastema" - będzie tam dziarał gość, którego znam osobiście i muszę przyznać, że naprawdę ma gość talent !!! Smile

Gość
Post P@ula
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 11:46 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Polecam studio tatuażu izabel na ulicy lewakowskiego. Naprawde gość to dobry fachowiec.[/quote]

Ja również jak najbardziej polecam Studio Izzabel na ul. Lewakowskiego Robiłam tam swój tatuaż (motylek w okolicach kostki) i porostu rewelacja:
1. Przemiła atmosfera
2. Pełen profesjonalizm
3. 100% higieny
4. Przystępna cena

POLECAM KAŻDEMU

PS. Dziewczyny nie ma się czego bać Razz

P@ula
Post m_ar
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 2:55 pm
Odpowiedz z cytatem

Very Happy Polecam studio Izabell Very Happy www.studio-izabell.pl Miałem robione tam dwa tatułaże panuje tam przemiła atmosfera, higiena na najwyższym poziomie, klient jest na pierwszym miejscu, pełen profesjonalizm, dla nie go to nie jest praca lecz pasja. Wykonany tatuaż wyglada lepiej niż na projekcie, ceny bardzo niskie. POLECAM STUDIO www.studio-izabell.pl

m_ar
Post KKarolinCia
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 9:52 pm
Odpowiedz z cytatem

Polecam Studio IZABELL.
Pełen profesionalizm, higiena na najwyższym standardzie!
Zrobiłam tam jeden tatuaż, długo szukałam salonu znalazłam i polecam !!
Gbybym miała raz jeszcze robić tatuaz to, bym zrobiła właśnie tam!


Nie boli tak jak wszyscy mówią!
Pozdrowienia dla Arka!
KKarolinCia!

KKarolinCia
Post everyman
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 9:06 am
Odpowiedz z cytatem

polecam studio Izabell, tak jak koleżanka nade mna! wszystko profesjonalnie zrobione, pełna higiena, miły personel, a dodatkowo atrakcyjne ceny! no i dwie dziary zdobią moje przedramienia. Smile

everyman
Post everyman
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 9:07 am
Odpowiedz z cytatem

aha, adres do strony www: -- SPAM --www.studio-izabell.pl

everyman
Post adam
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 6:27 am
Odpowiedz z cytatem

Polecam -- SPAM --www.studio-izabell.pl/. Chlopak naprawde sie stara, patrzy na potrzeby klienta a do tego wszystko w jak najwyzszym standardzie i najwazniejsze higiena. Jescze raz polecam. Dzieki

adam
Post szuwar82
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 8:31 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam. Bardzo polecam studio Izabell www.studio-izabell.pl w Rzeszowie.
panuje tam miła atmosfera, profesionalne wykonanie w połączeniu z bardzo sterylnym pomieszczeniem wszystko na najwyższym poziomie. Robilem tam jeden tatto i jestem bardzo zadowolony, jezeli zdecyduje sie na kolejny to tylko w Studio izabell. POLECAM WSZYSTKIM.

szuwar82
Post gostek
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 7:25 am
Odpowiedz z cytatem

polecam studio Mastema (rejtana 1) za cover up z projektem na całe ramie gość zrobił mi za 250zł!!!!!!!!!!!! i to do tego zajebiście !!!!!! już za kilka miesięcy kolejna dziara u niego!! pozdro dla arka!!

gostek
Post crashhhh
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 3:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Mialem pewne obawy co do wyboru studia w Rzeszowie, chcialem aby moj tattoo byl wykonany sumiennie z zaangazoaniem. Po przegladnieciu forum i opinni znajomego udalem sie do studia Izabell i teraz gdy jest juz po wszystkim z czystym sumieniem mogę polecic kazdemu owe studio. Pelen profesjonalizm - sterylnosc, jakosc, kontakt na najwyzszym poziomie, cena w porownaniu do konkurecji rewelacyjna. Spedzilem kilka godzin w milej atmosferze dzieki zaangazowaniu i podejsciu tatuazysty. Dusza czlowiek jednym slowem, napewno tam wroce. POLECAM

crashhhh
Post crashhhh
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 3:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Wy tez przyczyniliscie sie do wyboru studia wiec Dziekuje bardzo za porady.

crashhhh
Post ololeo
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 2:41 pm
Odpowiedz z cytatem

Zrobiłem ostatnio mój pierwszy tatuaż, black widow. Jest odjazd. Moja żona się przestraszyła bo myślała że pająk jest żywy. Polecam:
Studio Izabell
Lewakowskiego 11 Rzeszów

ololeo
Post Gość
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 7:00 pm
Odpowiedz z cytatem

Jeśli mówisz o tym :
-- SPAM --studio-izabell.pl/tatuaz
to współczuję, galeria OKROPNA !
Zajrzałem z ciekawości, te ciągłe "polecam"-"polecam"-"polecam" i powiem szczerze galeria jest bardzo słaba, zwykła amatorska robota bez większego pojęcia i talentu.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)