MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Los ami
Wysłany: Nie Paź 12, 2008 3:57 pm
Odpowiedz z cytatem

Los Ami to jest po Meksykansku a nie po łącinsku i to znaczy umre smiejąc sie czy umre usmiechniety jest znaczen w słowniku róznych ale najczesciej stosowany jest umre smiejac sie i jest to zajebista dziara i nie słuchajcie ze jak zobaczy cie ten z pudła to - WYMODEROWANO - po co jest nieliczna ilosc ludzi która gania za to a co juz niemozna zrobic sobie dziarki ?? chłopaki troche rozumu i nie uwazajcie tych z pudłą za pojebusów bo to nie prawda wiezcie mi sma siedziałęm to dawne czasy ze grypsy gryps jest poto by utrzymac tradycje szacunek ale jak jestes grypsem to musisz uwazac takze wicie rubcie co checie i nie patrzcue an to jak by nie mozna było robic tattoo z puchy to by nie było studium POZDRAWAIM

Los ami
Post sato
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 10:50 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Los ami"]Los Ami to jest po Meksykansku a nie po łącinsku i to znaczy umre smiejąc sie czy umre usmiechniety jest znaczen w słowniku róznych ale najczesciej stosowany jest umre smiejac sie i jest to zajebista dziara i nie słuchajcie ze jak zobaczy cie ten z pudła to - WYMODEROWANO - po co jest nieliczna ilosc ludzi która gania za to a co juz niemozna zrobic sobie dziarki ?? chłopaki troche rozumu i nie uwazajcie tych z pudłą za pojebusów bo to nie prawda wiezcie mi sma siedziałęm to dawne czasy ze grypsy gryps jest poto by utrzymac tradycje szacunek ale jak jestes grypsem to musisz uwazac takze wicie rubcie co checie i nie patrzcue an to jak by nie mozna było robic tattoo z puchy to by nie było studium POZDRAWAIM[/quote]


ciekawe w jakim słowniku znalazłeś tak a definicje, los to po hiszpańsku (jakim jezykiem posługuja sie z meksyku?) tak jak The w angielskim i na dobra sprawe samo nie ma znaczenia, ami to jest dziwne slowo ktorego nie znam, ale ponoc po francusku znaczy przyjaciel czy przyjaciólka, wiec jezeli nie jest to jakies dziwne slangowe powiedzonko na dobra sprawe nie znaczy nic,

sato
Post ToM$oN
Wysłany: Nie Gru 14, 2008 12:34 am
Odpowiedz z cytatem

Ja mam ten napis na ręku i mam nadzieję, że to sie spełni.A w meksyku obowiazuje jezyk hiszpański. to dla wiedzy SATO.Pozdróweczki.

ToM$oN
Post jurek
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 4:45 pm
Odpowiedz z cytatem

Siemanko co do Tego napisu Los Ami to tez mam go na lewym przedramieniu i powiem tak wlasnie go w pudle zrobilem !! i nikt nie bedzie ganial nikogo za glupi napis to sa bzdury !! ja polecam ten napis bo gotykiem fajnie wyglada i nikt prawie nie wie o co chodzi hehe Los Ami Umre Śmiejąc się Pozdrawiam

jurek
Post jurek
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 4:46 pm
Odpowiedz z cytatem

Siemanko co do Tego napisu Los Ami to tez mam go na lewym przedramieniu i powiem tak wlasnie go w pudle zrobilem !! i nikt nie bedzie ganial nikogo za glupi napis to sa bzdury !! ja polecam ten napis bo gotykiem fajnie wyglada i nikt prawie nie wie o co chodzi hehe Los Ami Umre Śmiejąc się Pozdrawiam

jurek
Post criss
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 10:00 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Los ami"]Los Ami to jest po Meksykansku a nie po łącinsku i to znaczy umre smiejąc sie czy umre usmiechniety jest znaczen w słowniku róznych ale najczesciej stosowany jest umre smiejac sie i jest to zajebista dziara i nie słuchajcie ze jak zobaczy cie ten z pudła to - WYMODEROWANO - po co jest nieliczna ilosc ludzi która gania za to a co juz niemozna zrobic sobie dziarki ?? chłopaki troche rozumu i nie uwazajcie tych z pudłą za pojebusów bo to nie prawda wiezcie mi sma siedziałęm to dawne czasy ze grypsy gryps jest poto by utrzymac tradycje szacunek ale jak jestes grypsem to musisz uwazac takze wicie rubcie co checie i nie patrzcue an to jak by nie mozna było robic tattoo z puchy to by nie było studium POZDRAWAIM[/quote]
"URODZILEM SIE - WSZYSCY SIE ŚMIALI(cieszyli) UMRE - WSZYSCY BĘDA PŁAKALI Cool "- doslownie tłumaczac...

criss
Post Carlos.Ramirez
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 8:32 pm
Odpowiedz z cytatem

Dosłownie tłumacząc z jakiego języka? Bo moja skromna wiedza sugeruje mi ze takie zestawienie wyrazów raczej po prostu nic nie znaczy...

Carlos.Ramirez
Post Gość
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 7:11 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="jurek"]Siemanko co do Tego napisu Los Ami to tez mam go na lewym przedramieniu i powiem tak wlasnie go w pudle zrobilem !! i nikt nie bedzie ganial nikogo za glupi napis to sa bzdury !! ja polecam ten napis bo gotykiem fajnie wyglada i nikt prawie nie wie o co chodzi hehe Los Ami Umre Śmiejąc się Pozdrawiam[/quote]


Moj brejdak Ma Na nodze :LOS aMI: kU RR W A JAK TO ZAJEBISCIE WYGLADA....Xdddd

Gość
Post Barszto
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 8:16 pm
Odpowiedz z cytatem

Hello everyone!
First: sorry but i can't speak Polish, only English.
I'm Barszto from Hungary and i've got a Tattoo Salon in my country.
My question: What's meaning " Los Ami ".

I take Los Ami tattoo to 5 polish people. It's meaning "Die Happy", really?
I can't found details in internet.

Pls help someone, i'd like to know what does it mean.

Take Care

Barszto
Post Gość
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 10:57 am
Odpowiedz z cytatem

Hi
I don't know what means that phrase in spanish but "jurek" said that it's something like "i with laugh"
other user said "when i was born people was laughing(was happy), when i die will crying".

half english half wrong Smile

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 10:58 am
Odpowiedz z cytatem

edit// "i will die with laugh"

Gość
Post Barszto
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 11:33 am
Odpowiedz z cytatem

Thanks a lot bro'!
Is SPAM a prison tattoo?

Barszto
Post ktos
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 9:31 pm
Odpowiedz z cytatem

prostaki wiezienne i inne kryminaly! nie trzeba isc do ciupy zeby wiedziec ze gto skrot od hiszpanskiego:LOS AMIGOS..... proste????????????? do ksiazek bandyci!

ktos
Post ona
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 9:38 pm
Odpowiedz z cytatem

jestem pewna ze jakis kryminalista wielki uczony od tatoo szukal niezlej frazy i czytal iczytal... nie w j . polskim zdanie np.Te puedes imaginar ser un de los ami- gos de Jesús? ... tylko ze nie zauwazyl bo jezyka nie znal a inteligencja nie pomogla mu domyslic sie bo jej nie mial, ze LOS AMI-GOS to calosc... i poprostu znaczy: przyjaciele a nie umieranie,smianie i w ogole tempaki!

ona
Post Gość
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 4:13 pm
Odpowiedz z cytatem

tez siedzialem nie w kryminale ale w zakladzie poprawczym... mam tatuaz Los ami , a widze ze ty chyba nie znasz ludzi grypsujacych!!! Ludzie grypsujacy w wiekszosci sa odklejeni od normy na swoj sposob... a za tatuaz ktory zrobi sobie jakis lamus,ciota,frajer to nie mow mi ze git z nim nie pocisnie znalem juz takie przypadki!!! parowy robilgy sobie tatuaze ktorych nie powinni miec i nie mieli i roznie to bywalo, wypalali jw sami lub z pomoca kogos

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)