MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post kulka
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 10:44 am
Odpowiedz z cytatem

3 dni temu zrobilem sobie moj pierwszy tatuaz(nie zrobilem tego w studiu tatuazu, tylko w domowym"studiu")!
Wczoraj zauwazylem ze ropieje mi w kilku miejscach co mam zrobic!!
prosze o szybka odpowiedz... Crying or Very sad
moj e-mail to:arturrrr@op.pl
badz gg:7641019

kulka
Post biomech vs vincent
Wysłany: Sob Lut 05, 2005 2:57 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="kulka"]3 dni temu zrobilem sobie moj pierwszy tatuaz(nie zrobilem tego w studiu tatuazu, tylko w domowym"studiu")!
Wczoraj zauwazylem ze ropieje mi w kilku miejscach co mam zrobic!!
prosze o szybka odpowiedz... Crying or Very sad
moj e-mail to:arturrrr@op.pl
badz gg:7641019[/quote]

zacznij go smarowac wazelina kosmetyczna i najlepiej owin folia zeby nie dopuszczac powietrza no i przedewszystkim nie usuwaj ropy bo zostana miejsca bez barwnika. podejrzewam ze czeka cie poprawienie go.pzdr

biomech vs vincent
Post tattoz Posty: 18
Wysłany: Sob Lut 05, 2005 4:53 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="kulka"]3 dni temu zrobilem sobie moj pierwszy tatuaz(nie zrobilem tego w studiu tatuazu, tylko w domowym"studiu")!
Wczoraj zauwazylem ze ropieje mi w kilku miejscach co mam zrobic!!
prosze o szybka odpowiedz... Crying or Very sad
moj e-mail to:arturrrr@op.pl
badz gg:7641019[/quote]

Jeżeli ropieje udaj sie jak naszybciej do dermatologa! Przepisze Ci jakieś antybiotyki.

[quote="biomech vs vincent"]zacznij go smarowac wazelina kosmetyczna i najlepiej owin folia zeby nie dopuszczac powietrza no i przedewszystkim nie usuwaj ropy bo zostana miejsca bez barwnika. podejrzewam ze czeka cie poprawienie go.pzdr[/quote]

biomech vs vincent....jeżeli nie chcecie brać pózniej odpowiedzialności za wprowadzanie ludzi w błąd to najlepiej nic nie piszcie, tutaj chodzi o jego zdrowie!


tattoz Dołączył: 15 Kwi 2004
_________________
-- SPAM --www.tattoz.strefa.pl
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post marek z rudy slaskiej
Wysłany: Sob Lut 05, 2005 11:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Daj psu do wylizania.... w slinie psa zawieraja sie substancje pomagajace gojeniu sie ran....


[quote="kulka"]3 dni temu zrobilem sobie moj pierwszy tatuaz(nie zrobilem tego w studiu tatuazu, tylko w domowym"studiu")!
Wczoraj zauwazylem ze ropieje mi w kilku miejscach co mam zrobic!!
prosze o szybka odpowiedz... Crying or Very sad
moj e-mail to:arturrrr@op.pl
badz gg:7641019[/quote]

marek z rudy slaskiej
Post Karolina Najmowiczowna
Wysłany: Sob Lut 05, 2005 11:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie boj sie maly, barylka w cenie.

Karolina Najmowiczowna
Post Belford
Wysłany: Sob Lut 05, 2005 11:38 pm
Odpowiedz z cytatem

- WYMODEROWANO -.

Belford
Post Call Of Duty
Wysłany: Sob Lut 05, 2005 11:38 pm
Odpowiedz z cytatem

Sam jestes lamus.

Call Of Duty
Post Dymek
Wysłany: Pon Lut 07, 2005 2:00 pm
Odpowiedz z cytatem

[b]zrób sobie test na HIV koleś Shocked [/b]

Dymek
Post Missy
Wysłany: Pią Lut 11, 2005 1:52 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Dymek"][b]zrób sobie test na HIV koleś Shocked [/b][/quote]
Kup sobie tribiotic w aptece, sprawy groszowe pozdro Very Happy

Missy
Post Gość
Wysłany: Sob Lut 12, 2005 1:05 am
Odpowiedz z cytatem

widze ze wszyscy podeszli profesionalnie do problemu autora termatu Razz
zrob tak jak radzi ci tattoz

Gość
Post TommiCrazy Posty: 27
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 3:17 pm
Odpowiedz z cytatem

folie zakłada się na tattuaz swierzy a nie ropiejący, niekoniecznie ktoś cie czymkolwiek zaraził, widze jak małolaty gonią z swierzą dziarą i robią szoł , zamiast dbac oto palą piją cpją i leżą w rowach :/

również polecam tribiotyk lub coś lepszego ale z przepisu dermatologa, gdy mi kiedyś goiła się zle rana( własnoręcze usuwanie) to zauważyłem że niedobre było zbytnie przesmarowywanie takiej rany, lepiej było doprowadzić do odsuszenia, pozatym wiem ze ropieć może od stłuczenia lub przesadnego smarowania , może być że ktoś przesdził z trzymaniem folii. dltego ja polecam przemywanie takich"ran" antyseptycznym mydłem by to miejsce było wolne od bakterii.

a żarty niektórych tu osob są żałosne i swiadczą o niskim poziomie intelektualnym, w tk powznych sprawach powinno się pomagać bo każdego to może spotkać


TommiCrazy Dołączył: 15 Lut 2005 Skąd: POLSKA / ANGLIA
_________________
www.tommicrazy.com
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 4:02 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoz"][quote="kulka"]3 dni temu zrobilem sobie moj pierwszy tatuaz(nie zrobilem tego w studiu tatuazu, tylko w domowym"studiu")!
Wczoraj zauwazylem ze ropieje mi w kilku miejscach co mam zrobic!!
prosze o szybka odpowiedz... Crying or Very sad
moj e-mail to:arturrrr@op.pl
badz gg:7641019[/quote]

Jeżeli ropieje udaj sie jak naszybciej do dermatologa! Przepisze Ci jakieś antybiotyki.

[quote="biomech vs vincent"]zacznij go smarowac wazelina kosmetyczna i najlepiej owin folia zeby nie dopuszczac powietrza no i przedewszystkim nie usuwaj ropy bo zostana miejsca bez barwnika. podejrzewam ze czeka cie poprawienie go.pzdr[/quote]

biomech vs vincent....jeżeli nie chcecie brać pózniej odpowiedzialności za wprowadzanie ludzi w błąd to najlepiej nic nie piszcie, tutaj chodzi o jego zdrowie![/quote]Dobrze powiedziane. Szacunek dla Ciebie biomech...

Gość
Post futurart Posty: 10
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 4:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Kolego zle zrobiles ze dopusciles ze zrobily ci sie strupy, przyczyna ropienia nie jest ani zakazenie ani infekcja. Ropa wystepuje wtedy kiedy posmarujesz ostro zastrupialy tattuaz mascia, zatykasz w ten sposob dowstep tlenu do rany i tworzy sie ropa, a w takim pzrypadku poprostu trzeba przemywac rano i wieczorem tatuaz spirytusem salicylowym, do ustapienia ropy, niestety tatuaz bedzie do poprawy. Zeby nie dopuscic do powstawania strupkow nie nalezy przesadzac ze smarowaniem, smarowac trzeba rano i wieczorem. tak zeby nie byla zbyt zatluszczona bo wtedy sie rozmywa i tworza sie strupki.


futurart Dołączył: 12 Mar 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Drajl Posty: 7
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 11:26 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="futurart"]Kolego zle zrobiles ze dopusciles ze zrobily ci sie strupy, przyczyna ropienia nie jest ani zakazenie ani infekcja. Ropa wystepuje wtedy kiedy posmarujesz ostro zastrupialy tattuaz mascia, zatykasz w ten sposob dowstep tlenu do rany i tworzy sie ropa, a w takim pzrypadku poprostu trzeba przemywac rano i wieczorem tatuaz spirytusem salicylowym, do ustapienia ropy, niestety tatuaz bedzie do poprawy. Zeby nie dopuscic do powstawania strupkow nie nalezy przesadzac ze smarowaniem, smarowac trzeba rano i wieczorem. tak zeby nie byla zbyt zatluszczona bo wtedy sie rozmywa i tworza sie strupki.[/quote]

ropa jest infekcja bakteryjna Smile powodow ktore doprowadzily do infekcji moze byc wiele. ale najlepiej od razu skontaktowac sie z dermatologiem.

(wczesniej masz odpowiedzi na swoje pytanie.. tego o folii powinni zbanowac w dziale pielegnacja Razz )

pzdr


Drajl Dołączył: 17 Lis 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 4:07 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="TommiCrazy"]folie zakłada się na tattuaz swierzy a nie ropiejący, niekoniecznie ktoś cie czymkolwiek zaraził, widze jak małolaty gonią z swierzą dziarą i robią szoł , zamiast dbac oto palą piją cpją i leżą w rowach :/

również polecam tribiotyk lub coś lepszego ale z przepisu dermatologa, gdy mi kiedyś goiła się zle rana( własnoręcze usuwanie) to zauważyłem że niedobre było zbytnie przesmarowywanie takiej rany, lepiej było doprowadzić do odsuszenia, pozatym wiem ze ropieć może od stłuczenia lub przesadnego smarowania , może być że ktoś przesdził z trzymaniem folii. dltego ja polecam przemywanie takich"ran" antyseptycznym mydłem by to miejsce było wolne od bakterii.

a żarty niektórych tu osob są żałosne i swiadczą o niskim poziomie intelektualnym, w tk powznych sprawach powinno się pomagać bo każdego to może spotkać[/quote]

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

Idź do strony 1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)