MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post LEGIONISTA
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 10:47 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam.
JAk widać po temacie jestem początkującym. W przyszłym miesiącu chciałbym zrobiś sobie tatuaż na ramieniu przedstawiający wilka. Przekopałem całe forum o pielęgnacji jednak zdania są podzielone. jedni mówią żeby zakładać folie, dródzy żeby zakładać ręcznik papierowy jescze inni żeby nic nie zakładać tylko smarować maścią. Czy np. zamiast ręcznika lub foli można zakładać opaskę elastyczną?? Taką do robienia opatrunków. Mam mętlik w głowie więc proszę o szybką odpowiedź Sad

LEGIONISTA
Post no name Posty: 41
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 10:15 am
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zrobisz tatuaż u profesjonalisty w porządnym studiu, to wszystko ci po kolei wyjasni.........więc takie pytania są zbędne.
Jeżeli masz zamiar iść do jakiegoś Zenka gitarzysty - to obowiązuje wolna amerykanka zarówno w trakcie robienia jak i aftercare.....radzisz tu sobie sam.
A w opcji pierwszej - stosuj się ściśle do tego co usłyszysz od majstra i nie szukaj códnych forumowych alternatyw.
Pozdrawiam


no name Dołączył: 09 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post name no
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 1:12 pm
Odpowiedz z cytatem

a co w przypadku, gdy idziesz do profesjonalnego studia i tam ci mówią, że masz niczym nie smarować - zrobią się strupki i same odpadną i dopiero potem smaruj ! I tak było, tylko że strupy odpadły razem z kolorem ;( Na 99 % stronach ludzie robiący tatuaże i ci którym robiono zalecają smarować maścią już po ściągnięciu opatrunku.

name no
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)