MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Paula6
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 6:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Chciałabym wiedziec czy mozna usunąc tatuaz

Paula6
Post Pajak Posty: 9
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 6:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie,ze sie da lecz sa to metody "chałupnicze" jak np. Kw. cytrynowy który mozna wcierac w tatuaz bedz wprowadzic go pod skóre za pomoca maszyny do tatuazu. Kolejna metoda to zszycie kawałka skóry na którym znajduje sie tatuaz najdrastyczniejsza metoda jest wyciecie kawałka skóry z tatuazem(najlepiej zgłosic sie do człowieka który wykonyje "skaryfikacje") i ostatnia metoda to usuniecie tatuazu za pomoca laseru...(zadna z powyzszych metod nie gwarantuje w 100% usuniecia tatuazu za to pokazdej z nich zostana trwałe blizny!)


Pajak Dołączył: 25 Sty 2005 Skąd: Warszawa
_________________
"...Życie To Sztywna Cela..." GG2294388
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post paula
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 7:22 pm
Odpowiedz z cytatem

hmm a ta metoda laserowa chyba jest najlepsza tylko gdzie mozna znalesc człowieka co usuwa tatuaze ???

paula
Post ktoś
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 8:01 pm
Odpowiedz z cytatem

Ostatnio widziałem swoją prace po laserze bo wyszło tak że kolo sobie zrobił i był zachwycony tatuażem ale panna przyszła małżonka postawiła twardy warunek albo ona albo tattoo( tatuaż niemiał żadnego podtekstu ani satanicznego ,nazi,punk itd.......) i kolo pojechał na laser byłem zdziwiony w szoku wygląda to tragicznie masakra i niewarte tych pieniędzy szkoda że ta osoba co mu usówał ma uprwanienia do tego skoro się tak pociła przy tym bo niestety stwiedziła że to jest bardzo dobrze zrobione i fachowo barwnik osadzony i niebedzie problemów z usunięciem niestety 2 i 3 raz też pojedzie na zabieg............heheh żal mi tego człowieka ale na laser nigdy bym się niegodził niesłuchajcie mitów i pogłosek zawsze zostanie blizna widoczna tak jak sam tatuaż.........sorry posdrawiam a kto to pisał nieważne!

ps. ten co robi tatuaże wie jak je wywabić lub usunać na to samo wychodzi...........Pozdro

ktoś
Post Pajak Posty: 9
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:04 pm
Odpowiedz z cytatem

Tak to tez prawda,ze zabieg "laserowy" trzeba powtarzac i zawsze zostana blizny! Jesli jestes z wawy to moge podac Ci adres gdzie profesjonalnie sie tym zajmuja


Pajak Dołączył: 25 Sty 2005 Skąd: Warszawa
_________________
"...Życie To Sztywna Cela..." GG2294388
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post ktos
Wysłany: Sro Sty 26, 2005 12:25 am
Odpowiedz z cytatem

stary daj sobie spokój ja ( niewkrecaj mi o lasarze bo to jest podobne do koziołka matołka ok.) niepotrzebuje tego ja robie tatuaże a nie usówam skoro ja zrobiełem to wiem jak usunąć tu cały pic polega i żadna blizna niezostaje tylko deko jasne miejesce.....pozdro

ktos
Post paulaa
Wysłany: Sro Sty 26, 2005 2:12 pm
Odpowiedz z cytatem

No niestety nie jestem z wawy ale zaden problem zeby jechac tam hmm poprostu koles w salonie spieprzyl mi dziare mialy byc ladne kolory wyszlo tragicznie chyba ze nalozyc na to cos ladnego jak mozesz odezwij sie do mnie na gg 3979350 i pomyslimy moze bym skoczyla do Lodzi do Twojego salonu i bys cos wymyslil Smile

paulaa
Post Paula Posty: 1
Wysłany: Sro Sty 26, 2005 3:05 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="paulaa"]No niestety nie jestem z wawy ale zaden problem zeby jechac tam hmm poprostu koles w salonie spieprzyl mi dziare mialy byc ladne kolory wyszlo tragicznie chyba ze nalozyc na to cos ladnego jak mozesz odezwij sie do mnie na gg 3979350 i pomyslimy moze bym skoczyla do Lodzi do Twojego salonu i bys cos wymyslil Smile[/quote]
Zle zobaczylam bo dopiero teraz zauwazylam ze jestes z wawy ;/ musze pomyslec co z tym zrobic ;/

Paula Dołączył: 26 Sty 2005 Skąd: zduńska wola
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Gość
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 11:00 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Paula"][quote="paulaa"]No niestety nie jestem z wawy ale zaden problem zeby jechac tam hmm poprostu koles w salonie spieprzyl mi dziare mialy byc ladne kolory wyszlo tragicznie chyba ze nalozyc na to cos ladnego jak mozesz odezwij sie do mnie na gg 3979350 i pomyslimy moze bym skoczyla do Lodzi do Twojego salonu i bys cos wymyslil Smile[/quote]
Zle zobaczylam bo dopiero teraz zauwazylam ze jestes z wawy ;/ musze pomyslec co z tym zrobic ;/[/quote]

Gość
Post kwiatek
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 11:23 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Paula"]Chciałabym wiedziec czy mozna usunąc tatuaz[/quote][color=red][/color][size=18][/size]

kwiatek
Post kwiatek
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 11:32 pm
Odpowiedz z cytatem

pajak na palcach

kwiatek
Post kwiatek
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 11:34 pm
Odpowiedz z cytatem

pajaczkiem----usun

kwiatek
Post Kasztan
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 8:22 pm
Odpowiedz z cytatem

A po co robić tatuaż a potem go usuwać? Nie rozumiem ludzi którzy robią dziarę i jednocześnie myślą sobie że usuną ją sobie kiedyś tam...
Jak ktoś chce szpanować to lepiej zrobić sobie tatuaż z henny a nie prawdziwy i potem go usuwać.

Kasztan
Post Radziu
Wysłany: Sob Paź 01, 2005 10:26 am
Odpowiedz z cytatem

Nie chcę prawić morałów ale muszę. Tattoo to jedna wielka rana, a jak wiadomo nawet najstarsza pozostawia ślad. Ten temat jest chyba dla tych co mają skaleczone dziary i teraz łapią się wszystkich metod aby coś z tym zrobić, bo jeśli wymyślił goktoś co jeszcze nie ma tattoo to ja bym takiego człowieka pobił normalnie. Ja osobiście polecam caver up tzn. przykrycie starego nowym wzorem. Tylko oby ten nowy nie okazał się gorszy niż stary. Bo chodzi o to że jeśli raz już zrobisz sobie to nie ma odwrotu, wyrażasz siebie w ten sposób. Musiałeś mieć jakiś powód by sobie zrobić tatuaż a jeśli teraz przychodzą tobie myśli aby go usunąć czy coś, to znaczy iż jesteś burakiem, który sobie zrobił dziare bo panowała taka moda na osiedlu czy na mieście. Wydawało się tobie, że wybrałeś dobry salon, czy gościa najpierw trzeba zobaczyć kogoś prace zanim się zdecydujesz. To, iż ktoś zrobił sobie w studio nic nie znaczy, bo przecież może ono być otwarte dopiero 3 lata. I co? To jest gwarancja jakości? Ja robiłem tattoo w domu i jakoś nie mam powodów by narzekać i założe się, że nie każdy tatuator z wielkich"salonów" by mi tak dobrze zrobił.

Radziu
Post Gość
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 10:31 am
Odpowiedz z cytatem

Informacje na temat usuwania tatuaży oraz adresy firm zajmujących sie takimi zabiegami znajdziecie na www.fantattoo.vel.pl w dziale "Likwidacja tatuażu"

Osobiście jednak polecam dobrze zrobionego covera, to najlepsza metoda

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)