MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post sailor_moon7
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 10:34 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam

Prawdopodobnie będę musiała zrobić sobie małe poprawki tatuażu. Proszę o informacje, czy po poprawkach proces gojenia jest taki sam długi. Czy trzeba smarować znowu trbiotikiem, przemywać woda z mydłem i postępować tak samo jak przy świeżym całym tatuażu czy przy poprawkach nie jest to już konieczne. Zakładając, że poprawki są małe. Po jakim czasie od zrobienia tatuażu można wybrac sie na poprawki do salonu?

sailor_moon7
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 10:32 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="sailor_moon7"]Witam

Prawdopodobnie będę musiała zrobić sobie małe poprawki tatuażu. Proszę o informacje, czy po poprawkach proces gojenia jest taki sam długi. Czy trzeba smarować znowu trbiotikiem, przemywać woda z mydłem i postępować tak samo jak przy świeżym całym tatuażu czy przy poprawkach nie jest to już konieczne. Zakładając, że poprawki są małe. Po jakim czasie od zrobienia tatuażu można wybrac sie na poprawki do salonu?[/quote]

Nawet najmniejsze poprawki nalezy pielegnowac tak, jak bys miala od nowa robiony tatuaz


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post sailor_moon7
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 8:04 am
Odpowiedz z cytatem

Nasuwa mi sie jeszcze jedno pytanie. W momencie kiedy dotykam tatuażu ręką, czuję że jest on lekko wypukły. Czy to jest normalne, czy tatuaż zawsze będzie taki leciutko wypukły (gołym okiem tego nie widać, czuć tylko pod palcami)?

sailor_moon7
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:19 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="sailor_moon7"]Nasuwa mi sie jeszcze jedno pytanie. W momencie kiedy dotykam tatuażu ręką, czuję że jest on lekko wypukły. Czy to jest normalne, czy tatuaż zawsze będzie taki leciutko wypukły (gołym okiem tego nie widać, czuć tylko pod palcami)?[/quote]


No to jest juz inna sprawa. Zazwyczaj gdy tatuaz jest zagojony i jest wypukniety wiaze sie z tym, ze jest blizna. Gdzie robilas tatuaz? W studiu czy u kogos w domu? Czesto w domowych studiach zwlaszcza amatorska maszynka powstaja blizny, ktore wlasnie czuc palcami jako wypuklosc.


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post sailor_moon7
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 6:22 pm
Odpowiedz z cytatem

Kurcze robiłam tauaż normalnie w salonie, który cieszy sie dobrą renomą u mnie w mieście. TO nie wiem w końcu co jest nie tak? Może jest nie wygojony tak na maxa ale mnie się wydaje że jest hm..... i co teraz tym? Tak zostanie? Czy to w czymś przeszkadza, skoro nie widać tego gołym okiem? Te wypukłości sa naprawdę minimalne...

sailor_moon7
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 7:25 pm
Odpowiedz z cytatem

a kiedy miales robiony? I czy masz jakiekolwiek problemy z skora? Badz z gojeniem ran?


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post sailor_moon7
Wysłany: Czw Kwi 30, 2009 2:07 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie mam problemu z gojeniem się skóry, tatuaż robiłam prawie 3 tygodnie temu.

sailor_moon7
Post Elcia
Wysłany: Nie Lut 04, 2018 10:20 am
Odpowiedz z cytatem

Hej. Mam tatuaż ponad 17 lat. Przeszłam 2 ciąże,tyłam - chudłam itp i z tatuażem nic się nie dzieje prócz tego,że co jakiś czas robi się wypukły. I nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi dlaczego. Wszędzie piszą o etapie gojenia,ale mój tatuaż jest zagojony już dawno i wypukły robi się tylko ci jakiś czas. Nie jest to reguła,nie mogę znaleźć w tym żadnego "systemu",po prostu czasem robi się wypukły i tyle. Czasem kawałeczek,czasem prawie cały (a ma 18 cm).

Elcia
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)