MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Dziadzia
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 8:47 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam !
Mam 17 lat i mam zamiar zrobić sobie tatuaż. Czytałem lekturę bardzo dużo wiec co nieco wiem. Przemyślałem w 100 % to nie jest decyzja w ciągu 1 tygodnia czy dwóch, to moje marzenie i już od ponad roku je planuje zrealizować, wiec proszę mnie nie umoralniać tylko pomóc. Jeżeli zrobię tatuaż na klatce piersiowej dokładnie na cycku i na ramieniu bądź przedramieniu to mi się rozciągnie ? Jeżeli tak to czy bardzo, w jakim czasie i czy będzie możliwość go poprawienia. Nie chce typu Triplebar, tylko jakiegoś tygrysa Indianina bo musi być ze smakiem, a nie coś wymazanego na ciele. Wiem ze będzie to do końca życia wiec jeżeli trzeba to poczekam rok, dwa, trzy bo to nie na pokaz Tylko i wyłącznie dla mnie. Dodam jeszcze ze raczej okres rośnięcia mam za sobą (wiem ze roście się do 20+) ale takie gwałtowne i niespodziewane to już przebiłem, chodzę jeszcze na siłownię- z umiarem czyli nie chce wyglądać jak szafa 3-drzwiowa tylko być w miarę umięśniony. A i planuje zrobić go w Łodzi w studiu "Zool" na ul. Piotrkowskiej. Proszę o Pomoc ! ! !
Pozdrawiam !

Dziadzia
Post Gość
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 9:08 pm
Odpowiedz z cytatem

Z tym Umoralnieniem to chodziło mi o to, aby ktoś nie powiedział Cytuje "Pokemony do szkoły" heheh to mnie rozwaliło ale dotyczyło 15 latków. Oczywiście proszę o radę i wypowiedzi ludzi którzy zrobili dziarę w młodym wieku ale nie tylko takich Smile Wszytki wypowiedzi są mile widziane po to jest forum. Very Happy Very Happy

Gość
Post Dziadzia
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 10:18 pm
Odpowiedz z cytatem

To nikt mi nie pomoże ?
Nie spodziewałem sie.

Dziadzia
Post Gość
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 1:29 pm
Odpowiedz z cytatem

Skóra w czasie wzrostu rozciąga się w miarę równomiernie więc nie powinno być problemu ze zniekształceniami, ale jak by co zawsze można korygować.

Co do motywów to raczej nie walił bym na pierwszy raz tygrysów indianinów itp. lepiej pozostać przy prostych wzorach nie koniecznie jakichś wielkich jakiś tribal sentencja coś takiego.
Znam kilku ludzi młodych ludzi którzy tak zaczęli i po kilku latach okazało się że wzór im się nie podoba zmienili styl i dziary które walneli wcześniej już do niech nie pasują chcieli by inne zamiast tych itd.
Dlatego zacznij od czegoś co się nie znudzi i nie przestanie ci pasować po paru miesiącach latach.
A później jak znajdziesz odpowiedni styl dla siebie i będziesz czół że możesz z nim latać dożywotnio wal inne dziary jakie ci się tylko podobają .
Taka moja rada ale jak czujesz że wzór będzie ci pasował na 100% to wal.

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 02, 2009 4:40 pm
Odpowiedz z cytatem

podpowiadam nie warto się szpecić sam zdecyduj pozdrawiam Rolling Eyes [size=18][/size]

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)