MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Lotta Posty: 3
Wysłany: Pon Kwi 13, 2009 9:23 am
Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Chciałam poszerzyć tutejszy katalog miast o Bielsko-Białą. Czy ktoś korzystał z usług któregoś ze studiów? Chodzi mi o różne szczegóły: czy warunki są dobre, obsługa miła itp.? Jesteście zadowoleni z efektu końcowego? Czekam na opinie, z góry dziękuję Wink

Pozdrawiam

Lotta Dołączył: 12 Kwi 2009 Skąd: Śląsk
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 10:50 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam ja dziaralem sie u Radka w "Trytonie"
nie wiem czy jest dalej otwarte ale obsluga OK, Radek podobnie jak ja jest absolwentem bielskiego liceum plastycznego, z tego co wiem to mial kilka dyplomow itp itd
Jest jeszcze salon naprzeciwko dworca pkp Dragon tam dziaral sie moj kolega i gosciu walnol mu naprawde zajebista dziare na lydce
Byla zona Radka ma studio piercingu i tatoo na ul 11 listopada ale kto tam dziara i czy dalej jest otwarte to nie wiem.

Dziare robilem 5 lat temu teraz musze sobie ja poprawic bo strasznie puscila kolor

Sam zamierzam brac sie za dziaranko, kolega z ASP, ktory dziara w Krakowie wpada na wakacje,
Sprzecik juz kupiony teraz duzo swinskiej skory i jedziemy
Pozdrawiam z Irlandii przepiekne Bielsko

Gość
Post Onyx
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 5:06 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Trola na komorowickiej,wspólnie ze znajomymi mamy stamtąd kilka wzorków i dla nas Marek jest rewelacyjny..ogólnie miła atmosfera i wszystko ok pod względem sterylności i czystości(chociaz o to, to chyba wszystkie studia dbają).Co do Trytona to nie wiem czy jeszcze jest,bo wczesniej z tego co kojarze to miescili sie na ul.mickiewicza,ale podobno sie przenosili.pozdrawiam

Onyx
Post Gość
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 9:51 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Onyx"]Ja polecam Trola na komorowickiej,wspólnie ze znajomymi mamy stamtąd kilka wzorków i dla nas Marek jest rewelacyjny..ogólnie miła atmosfera i wszystko ok pod względem sterylności i czystości(chociaz o to, to chyba wszystkie studia dbają).Co do Trytona to nie wiem czy jeszcze jest,bo wczesniej z tego co kojarze to miescili sie na ul.mickiewicza,ale podobno sie przenosili.pozdrawiam[/quote]
studio istnieje-Radek dziala-malo tego pracuje intensywnie bardzo,jezdzi na konwenty, zdobywa nagrody
a przeniosl sie na Cechowa 12 (nad knajpa na II pietrze)

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 12:49 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Lotta"]Cześć,

Chciałam poszerzyć tutejszy katalog miast o Bielsko-Białą. Czy ktoś korzystał z usług któregoś ze studiów? Chodzi mi o różne szczegóły: czy warunki są dobre, obsługa miła itp.? Jesteście zadowoleni z efektu końcowego? Czekam na opinie, z góry dziękuję Wink

Pozdrawiam[/quote]

Długo tez szukałam studia z którego byłabym zadowolona robiłam u pana marka ale co do efektu koncowego mój tatuaz to nie jest to co chciałam ale kazdy ma swoje zdanie i zreszta jak ludzie widza ta moja dziare to jest wielki śmiech dlatego poszłam do studia tatuazu DRAGON zapłaciłam troche kasy wiecej niz u trol ale teraz moge powiedziec ze mam to co chciałam i juz ludzie sie nie smieja tylko sa w szoku Polecam te studio

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 10:10 am
Odpowiedz z cytatem

Witam Serdecznie!
Zdecydowanie polecam w Bielsku-Białej Studio HYPNOTIC ,pełna sterylność miła obsługa oraz doskonale rozumiane potrzeby klientów.
Robiłam w/w Salonie tattoo i wyszedł tak jak powinien wyglądać dokładnie zrobiony i praktycznie bezboleśnie.
Polecam ja napewno Tam powrócę!
Pozdrawiam Judyta Wink
www.hypnotic.ig.pl

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 3:16 pm
Odpowiedz z cytatem

W bielsku same buraki. No ewentualnie Tryton.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)