MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post perkusistka Posty: 1
Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 5:24 pm
Odpowiedz z cytatem

eloo wszystko ;] dzisiaj zrobiłam sobie tatuażyk pod stopą ;] podobno tam się za bardzo nie chce goić ;] no ale spróbowałam ;] postanowiłam sobie wytatuować swoje imię i nazwisko po chińsku ;] w sumie wyszły 3 znaczki ;] koleś w salonie powiedział że robi mi na własną odpowiedzialność Very Happy no ale cóżż.. trzeba być oryginalnym ;] no i zrobił mi na próbę jeden .. żeby sprawdzić czy się będzie goić.. jeśli tak do za dwa tyg... będe mieć kolejne dwa Very Happy Maaaaam prośbę... może mi ktoś podposiwedzieć jak o niego dbać?No i co robić? bo to w sumie bardzo specyficzne miejsce Razz :> buzi :**

perkusistka Dołączył: 19 Kwi 2006 Skąd: Zielona Góra
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Aga
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 8:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Gdybym potrafiła to bym Tobie doradziła, ale nie mam pojecia co z nim robić, to miejsce jest trudne do dbania, w tym miejscu tatuaż też pewnie bedzie sie wycierał, ale mimo wszystko ciekawy pomysł, gratuluje:D pewnie łaskotało

Aga
Post Outsiderka
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 6:05 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja też mam zamiar zrobić sobie tatuaż pod stopą. I mam pytanie. Czy to bardzo boli i czy jest to bezpieczne. Rolling Eyes

Outsiderka
Post Outsiderka
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 7:33 pm
Odpowiedz z cytatem

Proosze o pomoc! Sad Wink

Outsiderka
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 3:45 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Outsiderka"]Proosze o pomoc! Sad Wink[/quote]

Wydaje mi się,że boli tak jak wszędzie Razz Ale na stopie to może być ciekawe.. Smile Napewno z tym gojeniem jest problem bo cały czas świeży tatuaż jest narażony na podrażnienia, jakaś skarpetka czy buciki Wink ale jak sie zagoji to na pewno niezłe doświadczenie:P


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
_________________
" Gdy jedne drzwi wiodące do szczęścia zatrzaskują się, otwierają się następne... Smile "
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 4:45 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="perkusistka"]eloo wszystko ;] dzisiaj zrobiłam sobie tatuażyk pod stopą ;] podobno tam się za bardzo nie chce goić ;] no ale spróbowałam ;] postanowiłam sobie wytatuować swoje imię i nazwisko po chińsku ;] w sumie wyszły 3 znaczki ;] koleś w salonie powiedział że robi mi na własną odpowiedzialność Very Happy no ale cóżż.. trzeba być oryginalnym ;] no i zrobił mi na próbę jeden .. żeby sprawdzić czy się będzie goić.. jeśli tak do za dwa tyg... będe mieć kolejne dwa Very Happy Maaaaam prośbę... może mi ktoś podposiwedzieć jak o niego dbać?No i co robić? bo to w sumie bardzo specyficzne miejsce Razz :> buzi :**[/quote]


A czy tatuazysta nie powiedzial Ci, ze ten tatuaz pozniej zejdzie i zostanie brzydki slad? Pod stopa sie nigdy nie tatuuje, gdyz naskorek sie sciera. To tyle co mam do powiedzenia na ten temat. Widac, ze tatuazysta byl chamem i chcial zarobic. Zaden szanujacy sie tatuazysta nie zrobi tatuazu pod stopa, gdyz wie ze z czasem zejdzie i zostanie brzydki slad


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)