MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 10:37 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"]Studio to mazywa sie Love Hate Smile i nie jest do Dokumentalny ani serial film tylko reality-show Surprised Ogladam ich od 2 miesiecy, takze troche sie spozniles Smile[/quote]

studio nazywa sie "miami ink" tak jak i podobnie studio Kat bo jak juz wiemy odchodzi "LA ink" a "love hate" nazywa sie ich bar Razz

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Mar 25, 2009 1:17 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="tattoo"]Studio to mazywa sie Love Hate Smile i nie jest do Dokumentalny ani serial film tylko reality-show Surprised Ogladam ich od 2 miesiecy, takze troche sie spozniles Smile[/quote]

studio nazywa sie "miami ink" tak jak i podobnie studio Kat bo jak juz wiemy odchodzi "LA ink" a "love hate" nazywa sie ich bar Razz[/quote]

Bzdury gadasz Smile Prawidlowo studio nazywa sie LOVE HATE zarowno bar nazwali tak samo Smile Na discovery nie podaja nazwy sudia z przyczyn oczywistych, ale wystarczy wejsc w google.pl wpisac Love Hate Tattoo i wyskoczy Ci ich studio tatuazu Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 8:20 pm
Odpowiedz z cytatem

ja wtrącę :] czy ktoś wie coś o dwóch chłopakach (, np powód wybrania tego wzoru czy cos Very Happy ), którzy przyszli do studia wytatuować sobie polskie godło Very Happy ? tzn. chodzi mi o rzeczy, o których mogli wspomnieć w programie, bo ja zdążyłam obejrzeć dziś tylko urywek z ich wizyty . Ale wiem, ze babcia i dziadek to chyba emigranci z Polski, a tatuaże robili tym gostkom Darren i Nuñez Razz

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 8:42 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]ja wtrącę :] czy ktoś wie coś o dwóch chłopakach (, np powód wybrania tego wzoru czy cos Very Happy ), którzy przyszli do studia wytatuować sobie polskie godło Very Happy ? tzn. chodzi mi o rzeczy, o których mogli wspomnieć w programie, bo ja zdążyłam obejrzeć dziś tylko urywek z ich wizyty . Ale wiem, ze babcia i dziadek to chyba emigranci z Polski, a tatuaże robili tym gostkom Darren i Nuñez Razz[/quote]


Niestety nic nie wiem, ale caly ten odcinek ogladalem. Rowniez do ich studia w innym odcinku przyszla kobieta - polka Smile Rowniez jeden z tatuazystow Chris ma polskie korzenie Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 5:08 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Anonymous"]ja wtrącę :] czy ktoś wie coś o dwóch chłopakach (, np powód wybrania tego wzoru czy cos Very Happy ), którzy przyszli do studia wytatuować sobie polskie godło Very Happy ? tzn. chodzi mi o rzeczy, o których mogli wspomnieć w programie, bo ja zdążyłam obejrzeć dziś tylko urywek z ich wizyty . Ale wiem, ze babcia i dziadek to chyba emigranci z Polski, a tatuaże robili tym gostkom Darren i Nuñez Razz[/quote]


Niestety nic nie wiem, ale caly ten odcinek ogladalem. Rowniez do ich studia w innym odcinku przyszla kobieta - polka Smile Rowniez jeden z tatuazystow Chris ma polskie korzenie Smile[/quote]

dzięki za odpowiedź (: o tej dziewczynie też słyszałam i chociaż ostatnio oglądałam całymi dniami powtórki, nie udało mi się trafić na odcinek z nią. A jeszcze pytanko: myślałam, że to Darren ma polskie korzenie, nie tak ? Bo jeżeli Chris, to który Razz ?

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 8:19 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"]ja wtrącę :] czy ktoś wie coś o dwóch chłopakach (, np powód wybrania tego wzoru czy cos Very Happy ), którzy przyszli do studia wytatuować sobie polskie godło Very Happy ? tzn. chodzi mi o rzeczy, o których mogli wspomnieć w programie, bo ja zdążyłam obejrzeć dziś tylko urywek z ich wizyty . Ale wiem, ze babcia i dziadek to chyba emigranci z Polski, a tatuaże robili tym gostkom Darren i Nuñez Razz[/quote]


Niestety nic nie wiem, ale caly ten odcinek ogladalem. Rowniez do ich studia w innym odcinku przyszla kobieta - polka Smile Rowniez jeden z tatuazystow Chris ma polskie korzenie Smile[/quote]

dzięki za odpowiedź (: o tej dziewczynie też słyszałam i chociaż ostatnio oglądałam całymi dniami powtórki, nie udało mi się trafić na odcinek z nią. A jeszcze pytanko: myślałam, że to Darren ma polskie korzenie, nie tak ? Bo jeżeli Chris, to który Razz ?[/quote]

Chodzilo mi o Chrisa Nuneza, ale teraz zwatpilem Razz byc moze Darrej :p


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 8:20 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"]ja wtrącę :] czy ktoś wie coś o dwóch chłopakach (, np powód wybrania tego wzoru czy cos Very Happy ), którzy przyszli do studia wytatuować sobie polskie godło Very Happy ? tzn. chodzi mi o rzeczy, o których mogli wspomnieć w programie, bo ja zdążyłam obejrzeć dziś tylko urywek z ich wizyty . Ale wiem, ze babcia i dziadek to chyba emigranci z Polski, a tatuaże robili tym gostkom Darren i Nuñez Razz[/quote]


Niestety nic nie wiem, ale caly ten odcinek ogladalem. Rowniez do ich studia w innym odcinku przyszla kobieta - polka Smile Rowniez jeden z tatuazystow Chris ma polskie korzenie Smile[/quote]

dzięki za odpowiedź (: o tej dziewczynie też słyszałam i chociaż ostatnio oglądałam całymi dniami powtórki, nie udało mi się trafić na odcinek z nią. A jeszcze pytanko: myślałam, że to Darren ma polskie korzenie, nie tak ? Bo jeżeli Chris, to który Razz ?[/quote]

Chodzilo mi o Chrisa Nuneza, ale teraz zwatpilem Razz byc moze Darrej :p


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 1:41 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"]ja wtrącę :] czy ktoś wie coś o dwóch chłopakach (, np powód wybrania tego wzoru czy cos Very Happy ), którzy przyszli do studia wytatuować sobie polskie godło Very Happy ? tzn. chodzi mi o rzeczy, o których mogli wspomnieć w programie, bo ja zdążyłam obejrzeć dziś tylko urywek z ich wizyty . Ale wiem, ze babcia i dziadek to chyba emigranci z Polski, a tatuaże robili tym gostkom Darren i Nuñez Razz[/quote]


Niestety nic nie wiem, ale caly ten odcinek ogladalem. Rowniez do ich studia w innym odcinku przyszla kobieta - polka Smile Rowniez jeden z tatuazystow Chris ma polskie korzenie Smile[/quote]

dzięki za odpowiedź (: o tej dziewczynie też słyszałam i chociaż ostatnio oglądałam całymi dniami powtórki, nie udało mi się trafić na odcinek z nią. A jeszcze pytanko: myślałam, że to Darren ma polskie korzenie, nie tak ? Bo jeżeli Chris, to który Razz ?[/quote]

Chodzilo mi o Chrisa Nuneza, ale teraz zwatpilem Razz byc moze Darrej :p[/quote]

trochę przyszpanuje ;D ale Nunez jest fransusko-kubański Very Happy Darren wymieszaniec polsko-irlandzki Wink

Gość
Post Misha
Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 8:59 pm
Odpowiedz z cytatem

No tylko troche przyszpanowales ;D
A widzieliscie odcinek jak babka sobie kanapke na piersi wydziarała?

Misha
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 10:38 am
Odpowiedz z cytatem

widzialem :p na kanapce byla jakas twarz i uznala to za cud i postanowila to wytatuowac u Kate :p


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Scream Posty: 18
Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 4:04 pm
Odpowiedz z cytatem

I przylazła nawet telewizja, żeby sfilmować, jak tatuują ten 'cud'...xD


Scream Dołączył: 02 Mar 2009 Skąd: ja do cholery się tu wzięłam?
_________________
"Milczenie jest najlepszym zwiastunem radości, bo małe jest szczęście, które można wyrazić słowami."
William Shakespeare
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post Kaja
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 1:07 pm
Odpowiedz z cytatem

A LA ink oglądacie?? Ja osobiscie wole własnie LA ink od Miami ink moze dlatego ze podziwiam Kat Von D... a po jej odejsciu z miami ink zrobilo sie tak nudnawo

Kaja
Post Dziaga Posty: 1
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 8:12 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Kaja"]A LA ink oglądacie?? Ja osobiscie wole własnie LA ink od Miami ink moze dlatego ze podziwiam Kat Von D... a po jej odejsciu z miami ink zrobilo sie tak nudnawo[/quote]

Póki Yoji występuje w programie, "Miami Ink" nie stanie się nudne, no przynajmniej dla mnie ;D To jest dopiero chłop xd

Dziaga Dołączył: 01 Lip 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Koniu1987
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 3:56 pm
Odpowiedz z cytatem

witam... Pamiętacie może który to był odcinek jak robili gościowi tauaż chyba wtedy tygrysa a na drugiej ręce miał smoka ... Głowy były wzrócone do siebie?

Koniu1987
Post kr
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 7:56 pm
Odpowiedz z cytatem

pamietacie moze w ktorym odcinku chyba Chris Garver tatuowal róze wiatrow z syrena?

kr
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)