MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Scream Posty: 18
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 8:44 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam podstawowe pytanie.
Chciałabym się na poważnie zainteresować tatuażem, ale nie wiem jak się za to zabrać.

Czy na początek najlepiej wziąć kurs tatuowania, a potem pójść na praktyki do jakiegoś studia?

Czy może od razu do studia?

I co z tym sprzętem.
Wszędzie pisze coś innego i nie wiem od czego powinnam zacząć lekturę.


Z góry dziękuje i pozdrawiam!


Scream Dołączył: 02 Mar 2009 Skąd: ja do cholery się tu wzięłam?
_________________
"Milczenie jest najlepszym zwiastunem radości, bo małe jest szczęście, które można wyrazić słowami."
William Shakespeare
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 10:41 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Scream"]Mam podstawowe pytanie.
Chciałabym się na poważnie zainteresować tatuażem, ale nie wiem jak się za to zabrać.

Czy na początek najlepiej wziąć kurs tatuowania, a potem pójść na praktyki do jakiegoś studia?

Czy może od razu do studia?

I co z tym sprzętem.
Wszędzie pisze coś innego i nie wiem od czego powinnam zacząć lekturę.


Z góry dziękuje i pozdrawiam![/quote]

Te wszystkie kursy to o kant tylka obic Smile Najlepiej od razu pojsc na praktyke do studia i tam Ci rowniez powiedza jaki sprzet Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Scream Posty: 18
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 6:23 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Scream"]Mam podstawowe pytanie.
Chciałabym się na poważnie zainteresować tatuażem, ale nie wiem jak się za to zabrać.

Czy na początek najlepiej wziąć kurs tatuowania, a potem pójść na praktyki do jakiegoś studia?

Czy może od razu do studia?

I co z tym sprzętem.
Wszędzie pisze coś innego i nie wiem od czego powinnam zacząć lekturę.


Z góry dziękuje i pozdrawiam![/quote]

Te wszystkie kursy to o kant tylka obic Smile Najlepiej od razu pojsc na praktyke do studia i tam Ci rowniez powiedza jaki sprzet Smile[/quote]

Hmm, ale myślisz, ze 14 latkę przyjmą? Bo ja bym raczej stawiała na to, że mnie wyśmieją i wyrzucą Wink.


Scream Dołączył: 02 Mar 2009 Skąd: ja do cholery się tu wzięłam?
_________________
"Milczenie jest najlepszym zwiastunem radości, bo małe jest szczęście, które można wyrazić słowami."
William Shakespeare
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 3:51 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Scream"][quote="tattoo"][quote="Scream"]Mam podstawowe pytanie.
Chciałabym się na poważnie zainteresować tatuażem, ale nie wiem jak się za to zabrać.

Czy na początek najlepiej wziąć kurs tatuowania, a potem pójść na praktyki do jakiegoś studia?

Czy może od razu do studia?

I co z tym sprzętem.
Wszędzie pisze coś innego i nie wiem od czego powinnam zacząć lekturę.


Z góry dziękuje i pozdrawiam![/quote]

Te wszystkie kursy to o kant tylka obic Smile Najlepiej od razu pojsc na praktyke do studia i tam Ci rowniez powiedza jaki sprzet Smile[/quote]

Hmm, ale myślisz, ze 14 latkę przyjmą? Bo ja bym raczej stawiała na to, że mnie wyśmieją i wyrzucą Wink.[/quote]


Nie mam pojecia. Przede wszystkim musisz miec talent w rysowaniu


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Scream Posty: 18
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 4:49 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Scream"][quote="tattoo"][quote="Scream"]Mam podstawowe pytanie.
Chciałabym się na poważnie zainteresować tatuażem, ale nie wiem jak się za to zabrać.

Czy na początek najlepiej wziąć kurs tatuowania, a potem pójść na praktyki do jakiegoś studia?

Czy może od razu do studia?

I co z tym sprzętem.
Wszędzie pisze coś innego i nie wiem od czego powinnam zacząć lekturę.


Z góry dziękuje i pozdrawiam![/quote]

Te wszystkie kursy to o kant tylka obic Smile Najlepiej od razu pojsc na praktyke do studia i tam Ci rowniez powiedza jaki sprzet Smile[/quote]

Hmm, ale myślisz, ze 14 latkę przyjmą? Bo ja bym raczej stawiała na to, że mnie wyśmieją i wyrzucą Wink.[/quote]


Nie mam pojecia. Przede wszystkim musisz miec talent w rysowaniu[/quote]

Hmm... No coś tam bazgrze, jak chcesz to możesz zobaczyć:
-- SPAM --www.youtube.com/watch?v=_nBho7wGYd0 Smile


Scream Dołączył: 02 Mar 2009 Skąd: ja do cholery się tu wzięłam?
_________________
"Milczenie jest najlepszym zwiastunem radości, bo małe jest szczęście, które można wyrazić słowami."
William Shakespeare
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post marraa2 Posty: 2
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 7:47 pm
Odpowiedz z cytatem

witam. chciałem zapytać co sądzicie o tym zestawie: -- SPAM --www.allegro.pl/item584380596_2x_profesjonalna_maszynka_do_tatuazu_i_zasilacz.html lub -- SPAM --www.allegro.pl/item588117364_zestaw_do_tatuazu_maszynka_i_zasilacz_okazja.html z góry dziękuje za pomoc

marraa2 Dołączył: 20 Mar 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 8:42 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="marraa2"]witam. chciałem zapytać co sądzicie o tym zestawie: -- SPAM --www.allegro.pl/item584380596_2x_profesjonalna_maszynka_do_tatuazu_i_zasilacz.html lub -- SPAM --www.allegro.pl/item588117364_zestaw_do_tatuazu_maszynka_i_zasilacz_okazja.html z góry dziękuje za pomoc[/quote]


hehe kolego, to jest zwykle chinskie gowno. jak chcesz maszynke dobra to polecam Ci -- SPAM --studioviking.com/ a najbardziej to ceniona w Polsce przez wielu znanych tatuatorow firme WORKHOUSE -- SPAM --www.tattoostuff.pl/index.php Na allegro 99% to sa najzwyklejsze cho*jowe maszynki, wiem bo sam mialem chinska wiec wiem o czym mowie


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post ardell Posty: 5
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 5:36 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Scream"]Mam podstawowe pytanie.
Chciałabym się na poważnie zainteresować tatuażem, ale nie wiem jak się za to zabrać.

Czy na początek najlepiej wziąć kurs tatuowania, a potem pójść na praktyki do jakiegoś studia?

Czy może od razu do studia?

I co z tym sprzętem.
Wszędzie pisze coś innego i nie wiem od czego powinnam zacząć lekturę.


Z góry dziękuje i pozdrawiam![/quote]

Moja propozycja jest taka.
Na początek jeśli naprawdę chcesz to robić w życiu to pomysł chociaż o odwiedzeniu jakiegoś studia i poproś grzecznie czy możesz zobaczyć jak dokładnie wygląda proces tatuowania . to bardzo ważne żeby podpatrzeć wszytko i to dużo ułatwi później.

Następny krok to zebranie funduszy na zakup maszynki, zasilacza, i osprzętu. no i powolutku na zwierzęcej albo sztucznej skórze kilka prób zanim na kimś prawdziwym spróbujesz. Idealnie by było aby pierwszy raz na kimś żywym był pod okiem kogoś doświadczonego.
Dużo by to pomogło gdyż pokazał by Ci na żywo jak maszynkę do kosturek a jak do wypełniania i cieni ustawić. Pod jakim kontem trzymać i na jaką głębokość wbijać, dlaczego wazelinę trzeba używać itp.

No ale z reguły jest tak że brak takiego wsparcia więc musisz zadbać aby to wszytko wiedzieć zanim jakiś dobry człowiek zaryzykuje i ofiaruje Ci kawałek siebie do prób Wink.

Dobrze by było żebyś dożo rożnych forów poczytała w czasie nauki na sztucznej skórze i nie bała się zadawać pytań. Jest kilak zasad które powinnaś poznać żeby nie narozrabiać. Możesz tez pomyśleć o zakupie jakiegoś poradnika który wstępnie naświetli Ci sprawę.
Ale co tu dużo mówić idealna jest jednak pomoc i asysta kogoś na żywo ....

Przed zakupem sprzętu niech też Ci ktoś doradzi żebyś kupiła maszynkę o uniwersalnej charakterystyce a nie dała sobie wcisnąć jakiejś tandety w dodatku o wąskim zastosowaniu.

Lepiej poczekać i wydać sto czy dwieście złotych więcej i kupić porządny sprzęt który będzie Ci służył latami niż byle co i się potem denerwować że np cienie nie wychodzą gdy jakiś miły jegomość wciśnie Ci typową chińską konturóweczkę i powie że to do wszystkiego bo znam takie przypadki.

Chciałem dodać że na pewno milion razy lepsza chińska maszynka cewkowa niż jakiś wynalazek z silniczkiem. także w ostateczności tez może być ale na długich sprężynach.


ardell Dołączył: 08 Gru 2005 Skąd: gdynia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Scream Posty: 18
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 8:45 pm
Odpowiedz z cytatem

Dziękuje bardzo za odpowiedź.
Rozświetliło mi się co nieco, że tak powiem..
Jak zrobi się cieplej, to wybiorę się do jakiś studiów i popytam, czy mogłabym popatrzeć...
Porozmawiam o sprzęcie etc.
Mam nadzieję, że się uda.
Jeśli nie, to będę próbować do skutku, aż ktoś wreszcie mi pomoże, ale drogą prób i błędów sama do czegoś dojdę Smile.
Najbardziej boję się zakupu maszynki...
Żeby nie spieprzyć czegoś, bo szkoda kasy na g***o, że tak sie brzydko wyraże.
O kasę się nie martwie..za niedługo urodziny mam to zaoszczędzę trochę Cool Smile.

Dziekuje bardzo i pozdrawiam Wink.

Ah, jak Ci się bedzie chciało to możesz rzucić okiem, co bazgrze sobie na ludziach
-- SPAM --www.youtube.com/watch?v=_nBho7wGYd0 Wink


Scream Dołączył: 02 Mar 2009 Skąd: ja do cholery się tu wzięłam?
_________________
"Milczenie jest najlepszym zwiastunem radości, bo małe jest szczęście, które można wyrazić słowami."
William Shakespeare
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)