MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 6:06 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Witam ,
poszukuje gotyckiego napisu vide cul fide, który bym chciał wrzucic sobie na plecy może ktoś ma jakies foty nie musi to byc dokładnie ten napis ale nawet inny tylko w gotyku bym chciał zobaczyc jak to bedzie wygladało

pozdro

wiec tak moj chlopak ma na plecach taki tatuaz jesli chcesz fotki to kliknij do mnie na poczte najlepiej malenka_slodycz@wp.pl noo albo gg 6773078. ma na plecach napis a nad nim wytatuowanego gargulca na ktorego mowie gacuśVery HappyVery Happy. pozdrawiam

Gość
Post ona
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 9:22 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]
tattoo napisał:
Anonymous napisał:
ten napisał:
To jak powie ktos na 100 % czy taki napis jest zakazany na wolnosci?

napis jest "nie" zakazany na wolności .. jak trafisz do więzienia to bedziesz go zdrapywał o kraty i będziesz miał na to tyle czasu w godzinach ile ten wyraz ma liter ... a jak tego nie zrobisz to nie nacieszysz sie ani wolnością którą straciłes ale i też tym ze bedziesz w zajebiscie zorganizowanej grupie grypsów , wiec nie wiecie co pierdolicie gowniarze i najpierw spytajcie ludzi ktorzy mają pojecia co robic itp .. do kobiet sie to nie odnosi bo kobiety walbrują i nie mają tak jak męźczyźni ... pozdrawiam gorąco

dobrze powiedzial Smile CZŁOWIEK?

hehh, człowiek człowiek[/quote

człowiek! mam do ciebie pare pytan! mozesz sie odezwac! 3902496 pozdro

ona
Post Gość
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 9:19 am
Odpowiedz z cytatem

a ja jest z "Patrz Komu Ufasz" po polsku? a nie w łacińskiej (więziennej) formie ? chyba jest różnica czy nie ma ?

Gość
Post Nie.Wnikaj
Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 7:01 pm
Odpowiedz z cytatem

Dobra dobra internetowe napinarki Wink "Vide Cull Fide" nie jest żadnym zakazanym tekstem, jak masz w kryminale dostac czy ku*** zdzierac dziare to rownie dobrze moze byc tak z dziarami typu "triball" "jakies zwierzatko znaczek czy cos" wystarczy ze komus sie nie spodoba a tekst PATRZ KOMU UFASZ jest pieknym tekstem i kazdy na to powinien uwazac. Koleszko co żałożyles temat rob smialo dziare !!!! A niech te wąsy ida spac;']

Nie.Wnikaj
Post Gość
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 8:13 am
Odpowiedz z cytatem

Nie.Wnikaj napisał:
Dobra dobra internetowe napinarki Wink "Vide Cull Fide" nie jest żadnym zakazanym tekstem, jak masz w kryminale dostac czy ku*** zdzierac dziare to rownie dobrze moze byc tak z dziarami typu "triball" "jakies zwierzatko znaczek czy cos" wystarczy ze komus sie nie spodoba a tekst PATRZ KOMU UFASZ jest pieknym tekstem i kazdy na to powinien uwazac. Koleszko co żałożyles temat rob smialo dziare !!!! A niech te wąsy ida spac;']

no i jeden madRy po przeczyraniu wszystkich postow widza ze jeden gosc dobrze godo... jak ktos bedzie mnie chciol wycwelic to, to zrobi a jak nie to mo pecha... albo jo albo lon... zycie

pozdRo z NIEBIESKIEJ stRony miasta
pepeRz & zzick

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Lis 08, 2008 4:07 pm
Odpowiedz z cytatem

muwisz masz luknij na nasza kl Maciej Moszczyński janovo Smile

Gość
Post pluskas
Wysłany: Nie Lis 09, 2008 8:36 pm
Odpowiedz z cytatem

moj kumpel wyszedl z wiezienia i ma napisane Vide Cul Vide cegielkami

pluskas
Post Gość
Wysłany: Czw Gru 25, 2008 11:18 pm
Odpowiedz z cytatem

ooo ludzie.. Gdzie wy w łacinie macie COLL? CUi powinno byc...!!

Gość
Post RaV
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 11:31 am
Odpowiedz z cytatem

Vide cui fide - Patrz (bacz) komu ufać.
Vide cui fidas - Patrz (bacz) komu ufasz.

RaV
Post Rafał
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 3:54 pm
Odpowiedz z cytatem

Pytałem się kilku (dokładnie trzech) znajomych, którzy TAM byli i zaliczali się do Ludzi. Powiedzieli, że śmiało mogę sobie to wrzucić i z tego powodu (że mam taki napis) nikt się do mnie nie spruje, bo jest to napis który nic nie oznacza (oprócz bardzo mądrej życiowej sentencji). Tak jak napisał któryś z moich przedmówców, równie dobrze mogą kazać zedrzeć tribala jak wyczują że jesteś słabszy psychicznie, czy nie daj Bóg coś nawywijałeś.
Poprawne gramatycznie są dwa warianty: te które napisał RaV. W łacinie zdaje się nie ma takiego słowa jak cull czy cul. W kryminałach myślę, że raczej mało jest ludzi wykształconych, znających łacinę (zresztą mój kolega ma napis na plecach: Vide cull fide) i myśle, że stąd się biorą przeinaczenia. Zresztą w gotyku "i" i "l" wyglądają podobnie.
Gotycka czcionka jest w każdym MS Word (ja mam w swoim 3 rodzaje gotyku).

Rafał
Post Gość
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 12:20 am
Odpowiedz z cytatem

Rafał napisał:
Pytałem się kilku (dokładnie trzech) znajomych, którzy TAM byli i zaliczali się do Ludzi. Powiedzieli, że śmiało mogę sobie to wrzucić i z tego powodu (że mam taki napis) nikt się do mnie nie spruje, bo jest to napis który nic nie oznacza (oprócz bardzo mądrej życiowej sentencji). Tak jak napisał któryś z moich przedmówców, równie dobrze mogą kazać zedrzeć tribala jak wyczują że jesteś słabszy psychicznie, czy nie daj Bóg coś nawywijałeś.
Poprawne gramatycznie są dwa warianty: te które napisał RaV. W łacinie zdaje się nie ma takiego słowa jak cull czy cul. W kryminałach myślę, że raczej mało jest ludzi wykształconych, znających łacinę (zresztą mój kolega ma napis na plecach: Vide cull fide) i myśle, że stąd się biorą przeinaczenia. Zresztą w gotyku "i" i "l" wyglądają podobnie.
Gotycka czcionka jest w każdym MS Word (ja mam w swoim 3 rodzaje gotyku).

http://www.lacina.sos.pl/index.php?t=ph&id=293

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 12:55 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Anonymous napisał:
Witam ,
poszukuje gotyckiego napisu vide cul fide, który bym chciał wrzucic sobie na plecy może ktoś ma jakies foty nie musi to byc dokładnie ten napis ale nawet inny tylko w gotyku bym chciał zobaczyc jak to bedzie wygladało

pozdro

wiec tak moj chlopak ma na plecach taki tatuaz jesli chcesz fotki to kliknij do mnie na poczte najlepiej malenka_slodycz@wp.pl noo albo gg 6773078. ma na plecach napis a nad nim wytatuowanego gargulca na ktorego mowie gacuśVery HappyVery Happy. pozdrawiam

rob kolego dziare i sei nie martw , jaki zakazany tekst , od kiedy na wojnosci boimy sie zakapirow z kreminalu , nich sobie maja reguły w pierdlu a tu niech sie dostosuja albo spowrotem do celi, tam sa madrzy bo w kupie , uwiez mi , kto powiedzial ze nie mozesz , wszystko mozesz co chcesz , nie zawracaj sobie glowy pajacami

Gość
Post człowiek wszędzie...
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 9:11 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skąd macie info,że *patrz komu ufasz* jest czy też był kiedykolwiek zkazany do dziabania na wolności,siedziałem grypsowałem i jestem z tego dumny jak jesteś mięką parówą to i tak będziesz niemiło wspominał kryminał,a jak jesteś w porządku to możesz dziabać sobie co ci się tylko żewnie podoba oprócz cynkówy,reszta to kropeczki i kreseczki których znaczenie dla POKEMONÓW kilkunasto letnich niech pozostaną tajemnicą...zrób sobie,to się do wiesz przy powaleniu*czego nie życzę nikomu*czy można dostać w jape czy nie...
pojebane gówniarze robicie modę z więziennych dziar,niech i tak bedzie...
niestety jak już gady ściachują fazę to cela dla bananowej młodzieży robi się strasznie ciasna...

pzdr Ludzie przez duże L.

człowiek wszędzie...
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 4:54 pm
Odpowiedz z cytatem

Ludzie przez duze L? Mowisz o tych pijakach/cpunach/menelach/idiotach, ktorzy zostali skazani na kilka lat wiezienia za kradziez torebki/wina ze sklepu/ewentualnie nie placenie konkubinie alimentow za dzieciaka i przez to sa na tyle popierdoleni ze mysla ze maja prawo komus zakazac cos wytatuowac? Mowisz o tych tepakach, ktorzy nie majac zielonego pojecia o jakimkolwiek obcym jezyku, (a co dopiero o lacinie...) twierdza ze napis vide cul fide (co jest z reszta nie poprawne) jest ich bo oni sa elo gryps kryminał? Do tego sa pedalami i wsadzaja komus w - WYMODEROWANO -? Wez juz nie pograzaj tej kupy marnej ciemnoty w oczach normalnych ludzi przez normalne l.

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 10:44 am
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Ludzie przez duze L? Mowisz o tych pijakach/cpunach/menelach/idiotach, ktorzy zostali skazani na kilka lat wiezienia za kradziez torebki/wina ze sklepu/ewentualnie nie placenie konkubinie alimentow za dzieciaka i przez to sa na tyle popierdoleni ze mysla ze maja prawo komus zakazac cos wytatuowac? Mowisz o tych tepakach, ktorzy nie majac zielonego pojecia o jakimkolwiek obcym jezyku, (a co dopiero o lacinie...) twierdza ze napis vide cul fide (co jest z reszta nie poprawne) jest ich bo oni sa elo gryps kryminał? Do tego sa pedalami i wsadzaja komus w - WYMODEROWANO -? Wez juz nie pograzaj tej kupy marnej ciemnoty w oczach normalnych ludzi przez normalne l.

+1 za te słowa

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach