MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Pidżak
Wysłany: Sro Sty 12, 2005 9:31 pm
Odpowiedz z cytatem

Cześc mam sprawke.Chce zrobis sobie tatuaż...ale niechciał bym mniec tatuażu takiego co nosico 100 osoba.Chciałbym mniec smoka na łudce tzn:na całej łydce i mam pytanie??Kto mogby mi ewymyślec taki wzorek(namalować)Zapłace.POMUŚCIE!!!!!!!! Crying or Very sad

Pidżak
Post ernestoo
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 1:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Very Happy stary powiem ci tyle idziesz do salonu (konkretnego)mówisz panu który nam dziara :"chce smoka takiego a takiego taki duzu taki kolor taki jak ja mam na mysli(czyli ty)a pan ladnie wyciagnie karteczke i ci go mniej wiecej narysuje! ale osobiscie polecam jakies zagraniczne stornki jak chodzi o dragony to jest kurewski wybór Smile i nie zdaza sie raczej zebys sie spotkal z kims kto ma taki sam jak ty tatoo na ty samy miejsc co ty!!!ale lepiej byc orginalnym tu sie zgadzam!!! ernesto 16latek mam:)

ernestoo
Post natasza
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 2:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Exclamation posłuchaj koledzy mojego chłopaka sa cali w tatoo, radze ci abyś poszukał coś o chińskich,japońskich, i indyjskich smokach, muj kolega ma tatuaż smoka na łydce japoński który nie jest na wypasie, bo chińskie i japońskie nie są wypasione tylko takie pozawijane,często z literami, najlepiej indyjski, w kolorze też nieżle by było, powodzenia w szukaniu. Nataszka Biskupiec Laughing

natasza
Post dulas
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 2:45 am
Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil Mam dziare na prawym DULAS (gotykiem) przedramieniu zrobiłem sobie ją kiedy miałem 16 lat starzy wiedzą ale to nie ich sprawa wiem ż gdybym miał hajs zrobił bym sobie kilka dziarek to zajebista sprawa[/list][/quote][/b]

dulas
Post Gość
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 2:47 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="dulas"]Twisted Evil Mam dziare na prawym przedramieniu "DULAS" (gotykiem) zrobiłem sobie ją kiedy miałem 16 lat starzy wiedzą ale to nie ich sprawa wiem że gdybym miał hajs zrobił bym sobie kilka dziarek to zajebista sprawa[/list][/quote][/b][/quote]

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)