MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post USM2006
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 5:03 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam ..wczoraj wieczor robiony mialem tatuaz na łydce. jestem troche przeziebiony i wypilem piwo w trakcie, wiem ze nie zbyt madrze:/ Dziara była robiona igła "6" chłopak ktory rtobil mi dziare pracowal w salonie. teraz noga boli troche jest opuchnieta do okoła dziary, jak pochodze chwile saczy sie krew w małych ilosciach ... nie swedzi nie piecze bardzo, choc troche tak. dZIra jest inetsywna. Połowa łydki jest pokryta nią w 100%( czyli cały obrazek wypełniony kolorami...) co moze sie dziac? Jeszcze nie mineło 24h od zrobienia wiec poczekam do jutra wieczorem i skontaktuje sie z wykonawca. a i smaruje ja maścia Alantan PLUS. Bardziej zalezy mi na zdrowiu niz na dziarce, ktora mozna poprawic.

USM2006
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 10:28 pm
Odpowiedz z cytatem

dodam tez ze leje sie z niego tylko gdy jest wysmarowany, po chłodnym prysznicu jest normalny i wyglada zdrowo.

Gość
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 8:18 am
Odpowiedz z cytatem

Może masz za głębokie rany. Tatuaż się zagoi lecz nie wolno Ci pozbywać się strupków Wink Możliwe że mogło dostać się jakieś zakażenie bo nawet jak chłopak pracował w studiu to w domu nie ma takich dobrych i higienicznych warunków do wykonania tatuażu. Jak nie minie przejdź się faktycznie do niego i zapytaj co się dzieje .


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
_________________
" Gdy jedne drzwi wiodące do szczęścia zatrzaskują się, otwierają się następne... Smile "
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post USM2006
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 9:36 am
Odpowiedz z cytatem

Dzieki za rade tez tak mysle... ja mam gruba skure na nogach i musial mocno wkłuwac, dzis juz jest lepiej;) wyglada na to ze poprostu tak ma byc. watpie czy jakeis zakazenie sie wdało bo nie wyglada na to... zero zaczerwnienienia, opuchlizna tlko w niekotrych miejscach. I naprawde zauwazylem ze gdy przepłucze chlodna woda noge dziarka wyglada ładnie i czysto, nic sie nie leje, po smarowaniu od razu zaczyna wyciekac z niekotrych miejsc krew. a i zajebiscie boli skóra jak chodze, jest ponaciagana troche, ale to chyba norma przy bardziej zdziaranej skórze. eh i na dodatek dalej chory jestem:/ Dzieki za pomo!! SPAM Ya;)

USM2006
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 15, 2009 8:17 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="USM2006"]Dzieki za rade tez tak mysle... ja mam gruba skure na nogach i musial mocno wkłuwac, dzis juz jest lepiej;) wyglada na to ze poprostu tak ma byc. watpie czy jakeis zakazenie sie wdało bo nie wyglada na to... zero zaczerwnienienia, opuchlizna tlko w niekotrych miejscach. I naprawde zauwazylem ze gdy przepłucze chlodna woda noge dziarka wyglada ładnie i czysto, nic sie nie leje, po smarowaniu od razu zaczyna wyciekac z niekotrych miejsc krew. a i zajebiscie boli skóra jak chodze, jest ponaciagana troche, ale to chyba norma przy bardziej zdziaranej skórze. eh i na dodatek dalej chory jestem:/ Dzieki za pomo!! SPAM Ya;)[/quote][color=cyan][/color][b][/b][list] to normalna reakcja nic ci nie bedzie a na lydce boli bo miesien pracuje jak rano wstaniesz najgozej a jak rozchodzisz bendzie ok najgorsze 5 dni i smaruj by zachowal lepsze kolory a na noc przemywaj az do zagojenia by jak naj miej strupow bylo albo wcale
[/list:u]

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 15, 2009 8:21 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="USM2006"]Witam ..wczoraj wieczor robiony mialem tatuaz na łydce. jestem troche przeziebiony i wypilem piwo w trakcie, wiem ze nie zbyt madrze:/ Dziara była robiona igła "6" chłopak ktory rtobil mi dziare pracowal w salonie. teraz noga boli troche jest opuchnieta do okoła dziary, jak pochodze chwile saczy sie krew w małych ilosciach ... nie swedzi nie piecze bardzo, choc troche tak. dZIra jest inetsywna. Połowa łydki jest pokryta nią w 100%( czyli cały obrazek wypełniony kolorami...) co moze sie dziac? Jeszcze nie mineło 24h od zrobienia wiec poczekam do jutra wieczorem i skontaktuje sie z wykonawca. a i smaruje ja maścia Alantan PLUS. Bardziej zalezy mi na zdrowiu niz na dziarce, ktora mozna poprawic.[/quote] takze bez obaw na udzie to dopiero klopot z chodzeniem pozdro szakal44

Gość
Post USM2006
Wysłany: Sob Sty 17, 2009 1:56 pm
Odpowiedz z cytatem

Dzieki za uspokojenie. Teraz juz 6 dzien leci i dziarka w połowie juz jest gładka, bardziej przypomina skore niz to co było wczensiej:P zaczeło mnie niepokoic jednka to iz 2 dni temu pojawiło sie małe zaczerwnienienie wokoł niktorych elementów, w sumie bardziej to na siwe wyglada,podam Link do foty prosilbym o ocene bo jak cos wybiiore sie do lekarza.

[url]-- SPAM --www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-lastup-0-0.html[/url]

USM2006
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Sty 17, 2009 2:13 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="USM2006"]Dzieki za uspokojenie. Teraz juz 6 dzien leci i dziarka w połowie juz jest gładka, bardziej przypomina skore niz to co było wczensiej:P zaczeło mnie niepokoic jednka to iz 2 dni temu pojawiło sie małe zaczerwnienienie wokoł niktorych elementów, w sumie bardziej to na siwe wyglada,podam Link do foty prosilbym o ocene bo jak cos wybiiore sie do lekarza.

[url]-- SPAM --www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-lastup-0-0.html[/url][/quote]


ktos Ci niezle tatuaz spieprzyl, a czerwone masz bo widze, ze zakazenie sie wdalo. Po prostu nie higienicznie wykonany tatuaz


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post USM2006
Wysłany: Sob Sty 17, 2009 6:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Kurde:/ ehh i co teraz? ma ktos jakies rady? co z dziarka bedzie?

USM2006
Post Gość
Wysłany: Sob Sty 17, 2009 6:38 pm
Odpowiedz z cytatem

tu jeszcze raz zdjeice bo zle wkleiłem chyba :/ [url]-- SPAM --www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-19609.html[/url]

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 10:50 pm
Odpowiedz z cytatem

co

Gość
Post czester2s
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 10:51 pm
Odpowiedz z cytatem

co zrobić żeby dziarka nie wysychała w nocy ,podczas snu ?

czester2s
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)