MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post roza1981 Posty: 1
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 12:35 am
Odpowiedz z cytatem

witam
zrobiłam dwa pierwsze tatuaże w życiu, maszynką zakupioną na allegro przez mojego męza który stwierdził ze mam zdolności manualne i ze będę umiała to ale co innego na papieże a co innego na ciele mam prośbę o ocenę tych dwuch tatuazy, robione były igłami f4 a skóra nie krwawiła nie wiem jeszcze jaki będzie efekt po zejściu strupków ale jak zejdą to dodam zdjęcie

linki do zdjęć:

-- SPAM --www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aa46433529108cbf.html

-- SPAM --www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6cb6b7d7d5be69ca.html

proszę o ocenę

roza1981 Dołączył: 10 Gru 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 8:17 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="roza1981"]witam
zrobiłam dwa pierwsze tatuaże w życiu, maszynką zakupioną na allegro przez mojego męza który stwierdził ze mam zdolności manualne i ze będę umiała to ale co innego na papieże a co innego na ciele mam prośbę o ocenę tych dwuch tatuazy, robione były igłami f4 a skóra nie krwawiła nie wiem jeszcze jaki będzie efekt po zejściu strupków ale jak zejdą to dodam zdjęcie

linki do zdjęć:

-- SPAM --www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aa46433529108cbf.html

-- SPAM --www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6cb6b7d7d5be69ca.html

proszę o ocenę[/quote]

Jak dla mnie fajnie Smile Ale okaze sie jak wyglada, gdy sie zagoi i minie kilka tygodni. A jaka maszynke kupilas na allegro? bo tam jest w 95% chinskie gowna


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 9:12 am
Odpowiedz z cytatem

nie wiem jaka to maszynka dałam za nią 200 zł ale zeby ją ustawić to siedziałam dwie godziny rzeby zaczeła podawac tusz prubowałam tez na igła 13mag2 i ciągnie je bez problemu tyle ze raczej jako cień ale z tego co czytałam to te igły są własnie do cieni jak juz pisałam to jestem laikem i duzo czytałam zanim sie wogule za to wziełam a żeby wypełnić to musiałam ciągnąć trzy razy to samo miejsce więc nie wiem czy tak do końca ją dobże ustawiłam, skóry niecieło, krew też nie szła. a maszynka wygląda jak większość na allegro,nic na niej nie pisze, pewnie to chińszczyzna znając moje szczęście.

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 9:12 am
Odpowiedz z cytatem

nie wiem jaka to maszynka dałam za nią 200 zł ale zeby ją ustawić to siedziałam dwie godziny rzeby zaczeła podawac tusz prubowałam tez na igła 13mag2 i ciągnie je bez problemu tyle ze raczej jako cień ale z tego co czytałam to te igły są własnie do cieni jak juz pisałam to jestem laikem i duzo czytałam zanim sie wogule za to wziełam a żeby wypełnić to musiałam ciągnąć trzy razy to samo miejsce więc nie wiem czy tak do końca ją dobże ustawiłam, skóry niecieło, krew też nie szła. a maszynka wygląda jak większość na allegro,nic na niej nie pisze, pewnie to chińszczyzna znając moje szczęście.

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 1:25 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]nie wiem jaka to maszynka dałam za nią 200 zł ale zeby ją ustawić to siedziałam dwie godziny rzeby zaczeła podawac tusz prubowałam tez na igła 13mag2 i ciągnie je bez problemu tyle ze raczej jako cień ale z tego co czytałam to te igły są własnie do cieni jak juz pisałam to jestem laikem i duzo czytałam zanim sie wogule za to wziełam a żeby wypełnić to musiałam ciągnąć trzy razy to samo miejsce więc nie wiem czy tak do końca ją dobże ustawiłam, skóry niecieło, krew też nie szła. a maszynka wygląda jak większość na allegro,nic na niej nie pisze, pewnie to chińszczyzna znając moje szczęście.[/quote]


200zl? to napewno chinski sprzet. Co do igiel to mag sa do wypelnien oraz do cieniowania. Zalezy jak ustawisz maszynke, a roznie ustawiasz maszynke do konuru, wypelniec i cieni, oraz zasilaczem regulujesz. Przy jakiem mocy zasilacza tatuujesz? Mam nadzieje, ze nie wiecej niz 8v. Taka maszynka za 1 razem Ci nie pokruje od razu, maszynki za 1000zl pokrywaja rewelacyjnie, ale nie chinskie masowki. Jeden plus ze skory nie cielo, a krew powinna isc bo to normalne, ale w bardzo malej ilosci. Ale wiesz, na poczatku tatuowania nada sie ta maszynka na niewielkie tatuaze, polecam Ci maszynke z workhouse (nie workhorse) za 400zl tu masz link -- SPAM --www.tattoostuff.pl/katalog.php?cat=100 jest to najbardziej uniwersalna maszynka, a workhouse to najlpsza w Polsce firma, u nich maszynki nie maja stycznosci z raczkami chinczykow. Sa produkowane w Polsce. Ale jesli myslisz o zadowowym tatuowaniu to Cie sprzet wyniesie sporo sporo kasy, np maszynka do konturu 700zl do wypelnien 800 itp itd

Ps. zajrzyj na moje forum www.tattoo.eev.pl Pozdrawiam Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)