MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post strike5 Posty: 9
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 5:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam w srode zrobilem sobie tatuaz sa juz strupki ale w okol tattoo widac takie jakby zalanie literek tzn w okol strupkow jest taki jasny pigment mam nadzieje ze tak nie ebdzie wygladal tattoo jak zejda strupy. Nie probowalem tego smyc na sile aby nie naruszyc strupow . Jak mialem w folii tattoo to tez byl ocso takeigo ale zeszlo po myciu prosze o pomoc ?


strike5 Dołączył: 03 Kwi 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post khatrina
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 9:18 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="strike5"]Witam w srode zrobilem sobie tatuaz sa juz strupki ale w okol tattoo widac takie jakby zalanie literek tzn w okol strupkow jest taki jasny pigment mam nadzieje ze tak nie ebdzie wygladal tattoo jak zejda strupy. Nie probowalem tego smyc na sile aby nie naruszyc strupow . Jak mialem w folii tattoo to tez byl ocso takeigo ale zeszlo po myciu prosze o pomoc ?[/quote]

witam mam ten sam problem tylko tatuaz robilam prawie 10 dni temu i jestem zalamana na drgi dzien po zrobieniuoblal sie prawie caly strupkiem dlugo sie nie chcial zagoic teraz jetem na etapie iz mi sie luszczy ale wcale nie pojawia sie blyszczacy naskorek tylko jest nadal pomiety i do tego strasznie zblad jest zamiast czarny w niebieskim tj granatowo bladym kolorze czytalam ze w pewnym etapie tatuaz wyglada na popsuty i blady czy aby jednak na pewno? prosze odpowiedzcie co mam robic???

khatrina
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 10:32 am
Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, gdy tatauz sie goi nie moze miec strupow! Ze strupami wychodzi duza czesc barwnika. Dlatego nie macie czysto czarnego koloru. Albo zle pielegnowaliscie, albo ktos Wam przeoral skore. Tatuaz Wasz jest do poprawki


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)