MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pią Gru 10, 2004 2:21 pm
Odpowiedz z cytatem

jak to jest z tymi strupkami ?? czy schodza z calego tatauazu?? czy tylko z niektorych miejsc?? i to wyglada tak jakby skora schodzila nie ?? dzieki jesli ktos sie tym problemem przejmie Smile

Gość
Post PAWEŁ Posty: 18
Wysłany: Pią Gru 10, 2004 2:46 pm
Odpowiedz z cytatem

te strupki przypominaja efekt schodzenia naskorka przy zbyt długim opalaniu sie, schodzi skorka czarna lub kolorowa w zaleznosci od uzytych pigmentów. schodzi z calego tattoo a pod nia pojawia sie nowy lsniacy, pergaminowy naskorek.........cala zasada gojenai tattoo


PAWEŁ Dołączył: 05 Gru 2004 Skąd: POLSKA
_________________
PAWEŁ
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post jo
Wysłany: Pią Gru 10, 2004 5:24 pm
Odpowiedz z cytatem

strupki schodzą z całego tatuażu mam jeszcze świeży tatuaż więc wiem najepiej mi zeszedł po 4 dniach i niemam ani pół ztrupka

jo
Post Gość
Wysłany: Pon Gru 13, 2004 10:08 am
Odpowiedz z cytatem

ja tatoo zrobiłąm sobie w środę! strupki jeszxcze mam i jeszcze mam całe obolałe i czerwone normalnee??? Cool

Gość
Post PAWEŁ Posty: 18
Wysłany: Pon Gru 13, 2004 11:13 pm
Odpowiedz z cytatem

jesli masz obolałe miejsce to coś jest nie tak, tatuaż nie powinien boleć, może delikatnie szczypać ale tylko w pierwszym dniu po zrobieniu, nie powienien byc zaczerwieniony- no chyba ze nie był robiony sterylne i wdała sie infekcja lub zapalenie...


PAWEŁ Dołączył: 05 Gru 2004 Skąd: POLSKA
_________________
PAWEŁ
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Inez Posty: 1
Wysłany: Pią Sty 07, 2005 1:31 pm
Odpowiedz z cytatem

ja mialam strupki przez 3-4 dni... mniej wiecej... troszke bolalo (gdy uwieralo mnie ubranie), troszke szczypalo, ale ogolnie bylo OK Smile

Inez Dołączył: 07 Sty 2005 Skąd: Warszawa
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post ziaaaam
Wysłany: Sob Lut 26, 2005 6:45 pm
Odpowiedz z cytatem

ja mialem ze 3 dni zaczerwienione...strupki(skora) zaczely mi schodzic gdzies po tygodniu...ale to tez w zaleznosci od organizmu

ziaaaam
Post Gość
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 11:01 pm
Odpowiedz z cytatem

za dwa tygodnie mam zamiar poprawic w koncu swoj tatuaz i mam nadzieje, ze tym razem niedzie zadnych opcji z wyplywajacym barwnikiem.... Confused

Gość
Post a_girl_named_mad Posty: 7
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 3:42 pm
Odpowiedz z cytatem

a ja z ogóle nie miałam strupków Smile


a_girl_named_mad Dołączył: 19 Lut 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post myflu Posty: 3
Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 1:32 pm
Odpowiedz z cytatem

ze strupkami to jest tak... 1. jak sie dba zle to wychodzi kaszanka... strupy duze... tattoo blady... 2. jak rzemieslnik ludowy ktory to robil dziabal za gleboko lub pocharatal skore recznie ostrzona igla...
w obu przypadkach tattoo wyglada jak g..no
no i zasadznicza roznica... strupy a strupki...
strupki to przyjmijmy ze to schodzaca skora zabarwiona pigmentem z lekka warstwa zastygnietego osocza...
w przypadku wypelnien wychodzi caly np czarny strupek... a na cieniowania zazwyczaj schodzi skorka a strupeczki sa tylko miejscami

myflu Dołączył: 09 Mar 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post coper Posty: 1
Wysłany: Pon Kwi 17, 2006 7:29 pm
Odpowiedz z cytatem

ogólnie to nie ma dobrych tatuaży za flaszke czy jakąstam inną przyslowiową cene.Częsc pracy wykonuje tatuator a częsc klijent,odpowiednio sie przygotowując przed tatuazem i dbając o tą wbrew pozorom i wyobrazni dosyc delikatną robote.nie przesuszyc i nie przemoczyc po zrobieniu a latwo niestety ,miejsca są rózne mniej i bardziej wygodne ,to samo tatuator nie moze przedobrzyc,pewne niepisane zasady są , on juz dobrze o tym wie.To nie mamtematyka i trudno to zdefinjowac.najlepiej jak tych strupków jest jak najmniej,kiedy jest wyczówalna tylko szorstka powierzchnia,a nie jak po oupadku z roweru bo i takie sie zdazają.trzeba byc csiadomym ze te 2 tygodnie podstawowej pielegnacji będą ci dziękować na skórze.

coper Dołączył: 17 Kwi 2006 Skąd: kraśnik
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Rybson Posty: 4
Wysłany: Nie Sie 13, 2006 11:32 am
Odpowiedz z cytatem

mam pytanie... przez ile dni tak srednio schodzi skora z tatuazu ? mi zaczela schodzic w pt (robilem w sr) no i zeszlo mi tylko z kilku miejsc, przy myciu.

Rybson Dołączył: 09 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post eXcellent Posty: 9
Wysłany: Nie Sie 13, 2006 7:39 pm
Odpowiedz z cytatem

moje pytanie, jest takie czy łuszczenie sie naskórka może wyciągnąc tusz, do tego stopnia ze tatuaż będzie nie wyraźny. Mam pierwszą dziarke na nadgarstku i dziś mija tydzień od jej zrobienia w studiu, zaczął mi się własnie złuszczać naskórek, schodzi cieńka warstewka skóry z pigmentem. Dlatego ze to moj pierwszy tatoo mam obawe. Cały czas smaruje go bepanthenem. Pozatym czy przy schodzeniu tej skóry mozna myc tatuaż. I ostatnie pytanie jak poznac ze tatoo jest w 100% zagojony i można już go normalnie moczyc czy opalać? z góry dziekuje za odpowiedz.


eXcellent Dołączył: 13 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Domin Posty: 2
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 5:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Dolaczam sie do pytania Excellenta. Dbam o tatuaz w identyczny sposob.Bepanthen, tydzien temu robiony tatuaz.strupkow nie ma , tylko skora sie lusczy, jest zabarwiona pigmentem. co robic teraz? pozdrawiam.

Domin Dołączył: 12 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post eXcellent Posty: 9
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 5:47 pm
Odpowiedz z cytatem

poradziłem sie gdzie indziej i o to odpowiedz Wink pozdro

[quote]czesc. luszczy ci sie skura bo tatuaz sie jeszcze goi ale to co ci sie luszczy to sa malutkie strupki a nie skura wiec wszystko powinno byc dobrze. poznasz ze tatuaz jest wygojony jak ci wszystkie strupki zejda a skura bedzie wygladac troszeczke jak by zablizniona powinno to nie trwac dluzej niz dwa tygodnie wtedy juz mozesz normalnie moczyc tatuaz. dobrze jest codziennie wieczorem na przyklad tatuaz dokladnie umyc ale nie moczyc w wodzie pol godziny tylko szybko przemyc woda z mydlem zeby zmyc resztki. nadgarstek jest takim miejscem gdzie tatuaz moze sie wycierac wiec jak po wygojeniu juz pelnym okolo miesiaca czasu zobaczysz ze w jakims miejscu tatuaz jest bledszy umow sie na poprawki... pozdrawiam!
[/quote]


eXcellent Dołączył: 13 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

Idź do strony 1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)