MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post stefan
Wysłany: Wto Gru 07, 2004 1:22 am
Odpowiedz z cytatem

Witam, czy istnieje mozliwosc zorbienai tatuazu ktory zniknie np po roku 2 latach\3\4 lczy 5?
jesli tak to ile by kosztowalo wytatuowanie np 20 liter o nie przekraczajacych wysokosci\szerokosci 1 cm?

stefan
Post u
Wysłany: Sob Gru 11, 2004 12:06 pm
Odpowiedz z cytatem

lol....super pomysl. tatuaz na 5 lat Smile
a co chcesz sobie wytatuowac imie dziewczyny, ale za 5 lat juz z nia niebedziesz?
lepiej daj sobie z tatuazem spokoj

u
Post Gość
Wysłany: Nie Gru 12, 2004 3:11 am
Odpowiedz z cytatem

nie, chce sobie wytatuowac cos na dupie i czekam na odpowiedz czy jest mozliwosc zrobienia tatuazu na 5 lat, chce dlatego na 5 poniewaz gdy bede sie staral o prace to sie np pytaja czy mam tatuaz...

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Gru 12, 2004 9:57 am
Odpowiedz z cytatem

hahahahahahahaahahahahah pracowałem w róznych firmach 16 lat i nikt nie zapytał mnie o tattoo, a pozatym za 5 lat to wszyscy beda wytatuowani i jesli odpowiesz ze nie masz tattoo to pomysla ze jestes jakis dziwny..........

Gość
Post Lotduszy
Wysłany: Nie Gru 12, 2004 10:08 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]nie, chce sobie wytatuowac cos na dupie i czekam na odpowiedz czy jest mozliwosc zrobienia tatuazu na 5 lat, chce dlatego na 5 poniewaz gdy bede sie staral o prace to sie np pytaja czy mam tatuaz...[/quote]
Daj spokój ;] zrobisz sobie w miejscu gdzie będziesz miał zawsze koszulę albo koszulkę i pracodawca będzie kazał Ci się rozebrać aby sprawdzić czy nie masz "patologii" ? Laughing A nawet jak tylko spyta, choć w co baUdzo wątpię, to się przyznasz ? Laughing Bądźmy poważni Wink

P.S.
Przez 5 lat to henną możesz sobie malować tatoo Wink inaczej się nie da

Lotduszy
Post Gość
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 9:30 pm
Odpowiedz z cytatem

istnieje taki tatuaż który stopniowo znika po 5 latach gdyż sama taki mam
jest robviony tak jak prawdziwy tylko że z tłuszczów roślinnych a nie zwierzęcych
ja taki mam i mineły już 3 lata i jest coraz mniej widoczny już nie moge sie doczekać kiedy zniknie ;D bo chce sobie zrobić inny bo ten mi sie znudził Wink))))

Gość
Post no name Posty: 41
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 7:24 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]istnieje taki tatuaż który stopniowo znika po 5 latach gdyż sama taki mam
jest robviony tak jak prawdziwy tylko że z tłuszczów roślinnych a nie zwierzęcych
ja taki mam i mineły już 3 lata i jest coraz mniej widoczny już nie moge sie doczekać kiedy zniknie ;D bo chce sobie zrobić inny bo ten mi sie znudził Wink))))[/quote]

Ja pir...le, ale dzieci !!!
Zwierzecym tuszem ci nie zrobili, tylko roślinnym. ŁAŁ, z pierwszego tłoczenia.....
Dzieci, dajcie spokój, żenada.


no name Dołączył: 09 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 7:50 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]istnieje taki tatuaż który stopniowo znika po 5 latach gdyż sama taki mam
jest robviony tak jak prawdziwy tylko że z tłuszczów roślinnych a nie zwierzęcych
ja taki mam i mineły już 3 lata i jest coraz mniej widoczny już nie moge sie doczekać kiedy zniknie ;D bo chce sobie zrobić inny bo ten mi sie znudził Wink))))[/quote] Very Happy

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)