MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Znany
Wysłany: Sob Paź 09, 2004 8:09 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam,

jestem zielony w sprawach tattoo, jeszcze sobie nie robiłem, ale od dluzszego czasu napada mnie mysl aby cos sobie wydziergac Wink
na poczatek powiedzcie mi ile to kosztuje? i jak to sie liczy? od cm2 ?czy wielkosci jakos czy jak?

Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.

Znany
Post alex
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 11:02 am
Odpowiedz z cytatem

powiem tak - od wielkości, skomplikowania, kolorów użytych i od tego czy Cię tatuator polubił. nie patrz na kasę bo lepiej dłużej przyoszczędzić niż zrobić sobie gówno tylko dlatego, że tanio. generalnie na tatuaż mniej więcej 10x10 cm, weź ze sobą ok. 300-400zet. a najlepiej idź do studia i sam wszystko wybadaj.pozdro Smile

alex
Post Lotduszy
Wysłany: Sob Gru 04, 2004 9:47 pm
Odpowiedz z cytatem

hmmm... a ile moze sobie pan od tatuazy zawolac za tatuaz 3 wysokosci 4 szerokosci ? Maja to byc dwie literki (inicjaly Wink ) lekko pozakrecane cos na wzor gotyckich czcionek, ostatnia literka ma miec zawiniety ogon kota, tak pod siebie z malym elementem na koncu wypelnionym w czerownym kolorze Smile Moglby ktos cus takiego wycenic ? Rolling Eyes
Pozdrawiam.

Lotduszy
Post Lotduszy
Wysłany: Sro Gru 08, 2004 9:15 am
Odpowiedz z cytatem

Nikt nie może pomóc ? Rolling Eyes Wiem, "idź do studia i się pytaj" Razz ale chcę wiedzieć w jakich granicach cenowych mieści się taki tatuaż, czy jak gość w studio zawoła 200 zł to nie przepłace za dużo ;]

Lotduszy
Post Gość
Wysłany: Sro Gru 08, 2004 11:03 am
Odpowiedz z cytatem

mysle ze zaplacisz za to 150-200 zł w zaleznosci od renomy studia Wink))

Gość
Post Lotduszy
Wysłany: Pią Gru 10, 2004 2:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Dzię ku ję Very Happy
mam nadzieję, że jedyne studio w mieście nie będzie zdzierskim ;]

Lotduszy
Post PAWEŁ Posty: 18
Wysłany: Pią Gru 10, 2004 3:03 pm
Odpowiedz z cytatem

napisz skad jestes - moze do mnie masz niedaleko Wink))


PAWEŁ Dołączył: 05 Gru 2004 Skąd: POLSKA
_________________
PAWEŁ
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Lotduszy
Wysłany: Pią Gru 10, 2004 8:33 pm
Odpowiedz z cytatem

Rzeszów Very Happy

Lotduszy
Post PAWEŁ Posty: 18
Wysłany: Pią Gru 10, 2004 11:18 pm
Odpowiedz z cytatem

hmmm do mnie masz 45 minut samochodem... niecałe 2 godzinki autobusem Wink))) jesli sie zdecydujes napisz- zrobie Ci tanio i dobrze (8 lat praktyki w tattoo- 30 w rysowaniu) pozdrowka Very Happy


PAWEŁ Dołączył: 05 Gru 2004 Skąd: POLSKA
_________________
PAWEŁ
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Lotduszy
Wysłany: Sob Gru 11, 2004 6:36 pm
Odpowiedz z cytatem

(:
Dzięki za propozycję Very Happy narazie jestem na etapie projektowania wzoru[; i jeszcze potrwa trochę zanim znajdzie się na mnie(; ale znajdzie na pewno Twisted Evil

Lotduszy
Post Lolo
Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 5:56 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="PAWEŁ"]hmmm do mnie masz 45 minut samochodem... niecałe 2 godzinki autobusem Wink))) jesli sie zdecydujes napisz- zrobie Ci tanio i dobrze (8 lat praktyki w tattoo- 30 w rysowaniu) pozdrowka Very Happy[/quote]

Okolice Rzeszowa?? a tak dokładniej to w którym kierunku, bo ja też sie noszę z zamiarem zrobirnia sobie tatuażu, ale szukam kogoś ... kogoś właśnie z doświadczeniem.

Lolo
Post Kuba
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 1:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Siema PAWEL napisz skad jestes bo ja tesh bylbym byc moze chetny

Kuba
Post Grucha
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 11:40 am
Odpowiedz z cytatem

Nie idzcie przypadkiem do studia celtic w stalowej woli, bo wlasciciel (misiek) to rzeznik i wydaje mu sie ze umie tatuowac. Koles takie kupy odstawia, ze naprawde trzeba byc ograniczonym umyslowo, zeby dac sie namowic na tatuaz u tek trepa. Wielu takim typom wydaje sie ze sa dobrzy, a nie maja pojecia o sztuce tatuazu. Zeby dobrze zrobic tatuaz nie wystarczy umiejetnosc wbijania igly pod skore, trzeba miec zdolnosci plastyczne i pojecie o tym co sie robi. Byl tam kiedys taki koles, ktory naprawde dobrze tatuowal, ale odszedl z tego studia przez tego rzeznika wyzyskiwacza. Jesli chcecie naprawde dobry tatuaz to polecam studio w Tarnobrzegu. Pytajcie o Jurka.

Grucha
Post Kosiu
Wysłany: Sro Lip 13, 2005 2:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie..Ile kosztowałby mniejwiecej tribal na nadgarstku (wiecie o co mi chodzi na okolo reki) nie mam posadnej reki, wiec wielkoscia nie bedzie grzeszyl.....Pozdrawiam

Kosiu
Post insekt
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 6:47 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="alex"]generalnie na tatuaż mniej więcej 10x10 cm, weź ze sobą ok. 300-400zet. [/quote]

u mnie w studiu taka dziara cieniowana do 150zl. normalne oficialne studio zadne garazowe ciulstwa

insekt
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)