MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 11:14 am
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
hehe gangsterki sie wam zachciewa?? a w pizde to nie chcecie.sami poszkodowani.szpanować sie chce co?? Laughing Laughing Laughing

To nie gangsterka Smile

tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Sylwia
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 7:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam. prosze o poradę jesli ktoś wie cos na ten temat. Chce sobie wytatuowac sentencje LOs Ami (mały tatuaz na karku). oznacza tu Umrę uśmiechnięty. Ale spotkałam sie z opinia ze to więzienny tatuaz. dla mnie te słowa są przejawem dystansu do śmierci i pasowałyby do mojego usposobienia. Ale nie chciałabym zeby mój tatuaz był manifestacja czegos z czym sie nie identyfikuję, ani tez nikomu się narażac. dzieki z góry. Sylwia

Sylwia
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 10, 2008 12:45 pm
Odpowiedz z cytatem

mi mozesz przeslac

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 10:44 am
Odpowiedz z cytatem

a_girl_named_mad napisał:
Anonymous napisał:
ja w ogóle nie widzę sensu robienia sobie takich tatuaży więziennych. w większosci są one robione w zk nie z własnej woli, ale z przumsu, żeby się określić, oznakować itp.
jeśli kogoś interesuje znaczenie - chętnie poślę na priv alo na maila bo jest tego dość dużo.

to było moje Rolling Eyes
CHOC MAM STOSUNKOWO NIEWIELE LAT TO NIESTETY MIALEM DOCZYNIENIA Z ZAKLADEM KARNYN. I MAM PARE PAMIATEK NA SKURZE. ALE TO PRAWDA POZA MURAMI O TYM SIE NIE MOWI...A CO DO ZNACZENIA; JEST ICH SETKI I CALY CZAS TO EWOLUUJE..PZDR.

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 12:25 am
Odpowiedz z cytatem

prosba na poczte bastek-1989@o2.pl

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 3:06 pm
Odpowiedz z cytatem

kamakrak@gmail.com

Chętny na znaczenie tatoo więziennych z gory dzieki.

Gość
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 11:16 pm
Odpowiedz z cytatem

Tu sa opisane nie ktore tatuaze wiezienne

http://www.hubert.subtech.pl/index.php?id=11

albo

http://www.hubert.subtech.pl/index.php?id=2

Wysłany: Sro Cze 25, 2008 11:18 pm
Odpowiedz z cytatem

mistrz05 napisał:
Gosiak napisał:
a czy tatuaż kwiatek wokół pępka ma jakies znaczenie jeżeli chodzi o tatuaże więzienne?
plizz o odp :]

no to znaczy ze masz ojca pedala

Polska wybacza Twoja glupote

Post 111madzia
Wysłany: Czw Lip 03, 2008 6:09 pm
Odpowiedz z cytatem

mój niespełna 16 letni syn ma wytatuowane trzy kropki w okolicy łokcia Czy może mnie ktoś uswiadomić co mogą one oznaczać.sama niemam nic przeciw tatuażom nawet mi sie bardzo podobaja ale obawiam sie ze to nie jest taki tatuaz zwykły.prosze o pomoc .bardzo dziekuję

111madzia
Wysłany: Pią Lip 04, 2008 10:24 am
Odpowiedz z cytatem

111madzia napisał:
mój niespełna 16 letni syn ma wytatuowane trzy kropki w okolicy łokcia Czy może mnie ktoś uswiadomić co mogą one oznaczać.sama niemam nic przeciw tatuażom nawet mi sie bardzo podobaja ale obawiam sie ze to nie jest taki tatuaz zwykły.prosze o pomoc .bardzo dziekuję

3 kropki na lokciu to tatuaz wiezienny. A tatuaz ten oznacza "pierd***e konfidentow"

Post madzia Posty: 1
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 10:28 pm
Odpowiedz z cytatem

tattoo napisał:
111madzia napisał:

3 kropki na lokciu to tatuaz wiezienny. A tatuaz ten oznacza "pierd***e konfidentow"

dzięki za odpowiedz

madzia Dołączył: 03 Lip 2008
Post Maverick"]
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 4:12 pm
Odpowiedz z cytatem

co ty - o tym wiesz

Maverick"]
Post Gość
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 10:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
prosba na poczte bastek-1989@o2.pl

To ja też: abigail7n@interia.pl Exclamation

Gość
Post plaga
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 1:01 pm
Odpowiedz z cytatem

dobrze zes mu ziomek powiedzxial bo za taka gadke "cynkowke za uchem"to go czeka SPAM w odbyt jak wjedzie gdzie do mnie

plaga
Post Gość
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 1:07 pm
Odpowiedz z cytatem

3 kropkna lokciu to zakladowy tekst dla malolatow a co znaczy to juz jest malo wazne niech ci syn powie jak wie bo czesto ludzie tylko mysla ze znaja i ch znaczenie bo im ktos frach nagadał

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach