MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post trumpus Posty: 1
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 4:09 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Przedstawiam wzór tatuażu, jaki zamierzam sobie niebawem zrobić. Jest to oczywiście tylko mój szkic, myślę że w studiu trochę mi go podrasują. Projekt przedstawia koziorożca oplatającego ramię ogonem. I tutaj mam właściwie 3 pytania: 1. czy wykonanie opaski wokół ramienia (ok. 7cm nad łokciem ), szczególnie po wewnętrznej stronie jest bolesne i przydałoby się to miejsce znieczulić jakąś maścią? ( z forum wiem, że podobno "emla" jest dobra ); 2. wzór ma ok. 13cm wysokości i długość 34cm-da się to wykonać jednego dnia czy będę cierpieć dłużej ? Smile 3. czy cena 300-400zł jaką mi zaoferowano to dużo czy w sam raz?
Poza tym wzór strasznie mi się podoba i zrobię go bez względu na wszystko, ale chciałabym być świadoma pewnych faktów, o których wspomniałam Cool . Pozdrawiam wszystkich serdecznie Wink


[img]-- SPAM --www.wiseman.pl/kasia/wzor.jpg[/img]
[img]-- SPAM --www.wiseman.pl/kasia/na_rece.jpg[/img]

trumpus Dołączył: 09 Lis 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 9:37 am
Odpowiedz z cytatem

szczery burak hehehehehe



[quote="trumpus"]Witam wszystkich. Przedstawiam wzór tatuażu, jaki zamierzam sobie niebawem zrobić. Jest to oczywiście tylko mój szkic, myślę że w studiu trochę mi go podrasują. Projekt przedstawia koziorożca oplatającego ramię ogonem. I tutaj mam właściwie 3 pytania: 1. czy wykonanie opaski wokół ramienia (ok. 7cm nad łokciem ), szczególnie po wewnętrznej stronie jest bolesne i przydałoby się to miejsce znieczulić jakąś maścią? ( z forum wiem, że podobno "emla" jest dobra ); 2. wzór ma ok. 13cm wysokości i długość 34cm-da się to wykonać jednego dnia czy będę cierpieć dłużej ? Smile 3. czy cena 300-400zł jaką mi zaoferowano to dużo czy w sam raz?
Poza tym wzór strasznie mi się podoba i zrobię go bez względu na wszystko, ale chciałabym być świadoma pewnych faktów, o których wspomniałam Cool . Pozdrawiam wszystkich serdecznie Wink


[img]-- SPAM --www.wiseman.pl/kasia/wzor.jpg[/img]
[img]-- SPAM --www.wiseman.pl/kasia/na_rece.jpg[/img][/quote] Twisted Evil Laughing Laughing Laughing

Gość
Post TommiCrazy Posty: 27
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 9:55 am
Odpowiedz z cytatem

jesli ci sie to podoba to nie przejmoj sie wypowiedziami innych, masz racje, w dobrym studio podkrasuja ci pare lini , mozna by dodac do niego ciut wiecej dynamiki, gdy ladnie zostanie wykonany to niema tu mowy o zadnym buraku.

reka wewnatrz boli tylko z opowiadan, niema takiego bolu kotrego nie mozna zniesc w tym przypadku... no chyba ze artysta do ktorego idziesz wbije ci sie iglami w bicepsa na wylot. tattuaze takie zajmuja ciut wiecej czas ze wzgledu na to ze trzeba sie sporo reka na wykrecac. dopilnuj zeby wzor byl odbity wlasciwie, rowno zeby ladnie sie to rozkladalo na rece, duzo ludzi niechce sie przylozyc do ladnego spasowania odbitki.... chca zaczac jak najszybciej i potem olewaja sprawe


TommiCrazy Dołączył: 15 Lut 2005 Skąd: POLSKA / ANGLIA
_________________
www.tommicrazy.com
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)