MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post RAD
Wysłany: Wto Lis 30, 2004 1:39 am
Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie. Czy są przeciwskazania? Mam bardzo nikła postać tej choroby a marzę o tatuażu. Czy muszę o tym zapomnieć?

RAD
Post szczota
Wysłany: Wto Lis 30, 2004 10:17 pm
Odpowiedz z cytatem

heh... weszłam na tą strone z nadzieją, ze się o tym dowiem. czy mógłby ktoś o tym napisać, bo na prawde na żadnych stronach o tatuażu nie można się tym dowiedzieć! czekam na szybką odpowiedź i pozdrawiam Smile

szczota
Post TommiCrazy Posty: 27
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 3:52 pm
Odpowiedz z cytatem

z takim pytaniem idz do dermatologa, są różne objawy tej przypdłosci skóry, ja osobiscie odmawiam wykonania tatuażu każdej osobie która przyzna się do jakiej kolwiek choroby skórnej


TommiCrazy Dołączył: 15 Lut 2005 Skąd: POLSKA / ANGLIA
_________________
www.tommicrazy.com
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 8:43 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="RAD"]Tak jak w temacie. Czy są przeciwskazania? Mam bardzo nikła postać tej choroby a marzę o tatuażu. Czy muszę o tym zapomnieć?[/quote] Shocked

Gość
Post Krzysieq
Wysłany: Sro Maj 31, 2006 7:41 am
Odpowiedz z cytatem

w moim tatuazu sie cos popsulo Sad budze sie rano a on sie swieci... przygladam sie a tam jest zluszczona skora Sad i co dalej??

Krzysieq
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Sro Maj 31, 2006 3:30 pm
Odpowiedz z cytatem

znakiem tego się goi:)


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post daarq@wp.pl
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 8:59 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="RAD"]Tak jak w temacie. Czy są przeciwskazania? Mam bardzo nikła postać tej choroby a marzę o tatuażu. Czy muszę o tym zapomnieć?[/quote]


Ja mam łuszczyce leczę ja od 3 lat jest już nie widoczna...Smile i około 2 tygodni temu zrobiłem sobie tatuaż, wszystko ładnie się zagoiło, bez żadnych problemów, teraz jeszcze tylko małe poprawki. Już myślę o kolejnym:D a wiec to jest możliwe ale radzę najpierw ja zaleczyć, i wykonywać tatuaż w profesjonalnym studiu, ponieważ inaczej nawet bez chorób skóry można mieć powikłania. pozdrawiam:D

daarq@wp.pl
Post Gość
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 9:22 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="daarq@wp.pl"][quote="RAD"]Tak jak w temacie. Czy są przeciwskazania? Mam bardzo nikła postać tej choroby a marzę o tatuażu. Czy muszę o tym zapomnieć?[/quote]


Ja mam łuszczyce leczę ja od 3 lat jest już nie widoczna...Smile i około 2 tygodni temu zrobiłem sobie tatuaż, wszystko ładnie się zagoiło, bez żadnych problemów, teraz jeszcze tylko małe poprawki. Już myślę o kolejnym:D a wiec to jest możliwe ale radzę najpierw ja zaleczyć, i wykonywać tatuaż w profesjonalnym studiu, ponieważ inaczej nawet bez chorób skóry można mieć powikłania. pozdrawiam:D[/quote]


Chciał bym dodać, aby nie sugerować się tym że mi czy komuś innemu nic się nie stało po tatuażu, ponieważ jest wiele rodzai tej paskudnej choroby, i zapewne każda inaczej reaguje na tatuaż. A każdy dermatolog i tak wam odradzi, a wiec ryzyk fizyk. Jeżeli już naprawdę chcesz spróbować to proponuje jakieś niewidoczne miejsce i coś małego, a jeżeli zauważysz że nic się nie dzieje no to kombinuj dalej:D

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)