MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post manieklbn Posty: 8
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 8:21 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam wczoraj zrobilem sobie 1 tatuaż, i tak budze sie na drugi dzień i nie wiem moze tak ma byc ale ja o tym nie wiem bo to 1 dziarka. a mam obawe o to ze tusz jest tak jak by pomarszczony i wystaje zabardzo okolo 1mm czy tak ma byc ? w niektorych miejscach wiecej jest go a w niektorych mniej mozna tak to nazwac wzniesienia i doliny Smile i mam pytanie czy tak ma byc i potem to sie ladnie uformuje wraz z oderwaniem sie strupkow ? czy jak ? jak mozecie napiszcie mi jak ma wygladac tatuaz 1 dzien po zrobieniu potem tydzien moze i miesiac jesli ktos moze. aha a tatuaz mam zrobiony po srodku odcinka od lokcia do nadgarstka po wewnetrznej stronie. z gory dziekuje za Posty. Pozdrawiam


manieklbn Dołączył: 28 Lut 2008 Skąd: Lublin
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 8:40 pm
Odpowiedz z cytatem

aa pytanko nie dotyczy tego co kolega napisal wyzej, mam pytanie jak bym wogole nie uzywal na tatuaz zadnych masci stalo by sie cos ? jakie skutki moga byc tego ? albo skutki rozmoczenia lub wysuszenia! Dzieki

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 7:46 pm
Odpowiedz z cytatem

ja tam mam 3 dni tatto nowe wkurza mnie tylko ze sie ruzni koleorem z innymi ale musi sie wygoic to sie wyruwnaja kolory co do masci to radzil bym ci smarowasc czyms napewno lepiej pozdrawiam te masci nie sa drogie:)

Gość
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 9:38 pm
Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest smarowac maścią "alantan plus" , kolor po zrobieniu zawsze sie różni ale powiniem wrocic do normalnej "jakosci" raczej nie powinno az tak bys jak mowisz, ze tak bardzo wystaje chociaz opuchniety moze byc Smile jezeli po calkowitym wygojeniu czyli po ok. 14 dni powinienes zobaczyc jak wygladaja te miejsca w ktorych jest mniej i wiecej tuszu... jak bedzie tak dalej musisz wybrac sie do swojego tatuazysty ktory wykonywal Ci tatuaz i go poprawic... bo najwidoczniej tusz jest źle rozłozony, lub w niektorych miejscach byl polozony za głęboko lub za płytko. zresztą ciężko jest stwierdzić bo nie wstawiłeś zdjęcia ,więc tak naprawde nie można powiedzieć jak naprawdę powinno być Smile jakbys wstawil fotke albo wyslal na e-meila bylol by duzo lepiej Smile ( milenka__@vp.pl ) pozdrawiam Wink


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
_________________
" Gdy jedne drzwi wiodące do szczęścia zatrzaskują się, otwierają się następne... Smile "
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Maj 16, 2008 9:17 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="manieklbn"]Witam wczoraj zrobilem sobie 1 tatuaż, i tak budze sie na drugi dzień i nie wiem moze tak ma byc ale ja o tym nie wiem bo to 1 dziarka. a mam obawe o to ze tusz jest tak jak by pomarszczony i wystaje zabardzo okolo 1mm czy tak ma byc ? w niektorych miejscach wiecej jest go a w niektorych mniej mozna tak to nazwac wzniesienia i doliny Smile i mam pytanie czy tak ma byc i potem to sie ladnie uformuje wraz z oderwaniem sie strupkow ? czy jak ? jak mozecie napiszcie mi jak ma wygladac tatuaz 1 dzien po zrobieniu potem tydzien moze i miesiac jesli ktos moze. aha a tatuaz mam zrobiony po srodku odcinka od lokcia do nadgarstka po wewnetrznej stronie. z gory dziekuje za Posty. Pozdrawiam[/quote]


Wina tego, co Ci robil tatuaz - spieprzyl go


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)