MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post kasia
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 11:47 am
Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś zna jakieś dobre studio tatuażu w Rzeszowie? Prosze Was bardzo o pomoc.

kasia
Post Gość
Wysłany: Pon Wrz 13, 2004 10:59 am
Odpowiedz z cytatem

kasia napisał:
Czy ktoś zna jakieś dobre studio tatuażu w Rzeszowie? Prosze Was bardzo o pomoc.

No wydaje mi sie ze chyba tylko RAJSKI PTAK ja tam robilem piercing .. ogolnie to chyba jedyne git studioo w Rzeszy pozdro Twisted Evil

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 14, 2004 6:56 pm
Odpowiedz z cytatem

kasia napisał:
Razz RAJSKI PTAK W RZESZOWIE _ZAJEBIOZA !!!!!NAJ>>>STUDIO TATOO W MAŁOPOLSCE_ - pozdro DemoN Twisted Evil

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 14, 2004 6:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
kasia napisał:
Razz RAJSKI PTAK W RZESZOWIE _ZAJEBIOZA !!!!!NAJ>>>STUDIO TATOO W MAŁOPOLSCE_ - pozdro DemoN Twisted Evil
o link http://www.rajskiptak.ipr.pl/ pozdro DEmoN Twisted Evil

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Lis 19, 2004 6:29 pm
Odpowiedz z cytatem

A dogie jest zrobienie tatauza w tym studiu na prawa lydke bez koloru odp. prosze na gg 4223838

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Paź 22, 2005 9:24 pm
Odpowiedz z cytatem

kasia napisał:

wrangler
hej. Mogę Ci polecić Rajski ptak studio tatuażu artystycznego w Rzeszowie przy ul. Bernardyńskiej 5. Osobiście robiłem tam 2 tatuaże i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalna usług i wykonanie polecam.

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 3:47 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
kasia napisał:

wrangler
hej. Mogę Ci polecić Rajski ptak studio tatuażu artystycznego w Rzeszowie przy ul. Bernardyńskiej 5. Osobiście robiłem tam 2 tatuaże i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalna usług i wykonanie polecam.

A mam takie pytanie... trzeba miec +18 ??

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lis 27, 2007 8:14 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam jedną dziarkę robioną w Rajskim i podoba mi się, ale podoba mi się wzór, a nie wykonanie. Teraz, prawie rok po zrobieniu dziarki podchodzę do tego bardziej obiektywnie i widzę pewne braki. Rajski Ptak to jedyne studio tatuażu w Rzeszowie, ale to nie znaczy że nie można pojechać do innego miasta. Jak na studio to goście z Rajskiego słabiutko dziarają. Polecam wydać tą dodatkową kasę i pojechać do dobrego studia, np do Lublina, Krakowa, Gliwic, Zielonej Góry, Łodzi czy do 3miasta, na pewno jest jeszcze kilka dobrych studiów w innych miastach. Tatuaż jest robiony na całe życie i trzeba się dobrze zastanowić i nie warto oszczędzać kasy na dziarce.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 12:02 am
Odpowiedz z cytatem

najlepszy jest salon Panzerfaust w Rzeszowie na ul. Sobieskiego 14

Gość
Post aeroforce
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 2:54 pm
Odpowiedz z cytatem

a ten Panzerfaust nie ma swojej stronki w internecie? o.O a czy robił ktos wlasny wzor tatoo w Rajskim? jesli tak to jak wyszlo?Smile pozdrawiam

aeroforce
Post Gość
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 12:46 am
Odpowiedz z cytatem

witam! zwracam sie z prosba. kto mi moze dac namiary na Tomasza,chlopak robi tatoo na mieszkaniu.

Gość
Post Tattooo
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 8:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
Polecam wszystkim wykonanie tatuażu s studiu SOLEIL. Wykonuje go specjalnie do tego celu wyszkolona dziewczyna. Mają specjalistyczny sprzęt a tatuaż wykonujemy w sposób profesjonalny i co bardzo ważne sterylny z wykorzystaniem sprzętu jednorazowego użytku. U nich można wykonać również przyniesione przez siebie wzoru lub mają do wyboru własne - z tego co pamiętam to było to chyba z 10 grubych segregatorów.
Podaje namiary na salon:

STUDIO TATUAŻU SOLEIL
ul. Wierzbowa 17 (boczna ul. Warzywnej)
35-310 Rzeszów
www.solariumsoleil.pl
tel. 017 852 10 82 wew 22 lub kom 505 990 754

Jest tam również solarium i gabinet kosmetyczny więc wszystko odrazu można zaliczyć Smile

Ja byłem zadowolony

Tattooo
Post Gość
Wysłany: Pon Kwi 13, 2009 8:28 am
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
witam! zwracam sie z prosba. kto mi moze dac namiary na Tomasza,chlopak robi tatoo na mieszkaniu.

z tysiaclecia?

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 9:03 am
Odpowiedz z cytatem

Ja szukam kogos kto tatuuje w domu i przystepnych cenach, mam do poprawienia jeden i przerobienia drugi i chce zrobic od razu kolejne dwa. Prosze o namiary na nr 513540827 aga

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 9:03 am
Odpowiedz z cytatem

Ja szukam kogos kto tatuuje w domu i przystepnych cenach, mam do poprawienia jeden i przerobienia drugi i chce zrobic od razu kolejne dwa. Prosze o namiary na nr 513540827 aga

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach