MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Ja
Wysłany: Pią Sie 04, 2006 12:36 pm
Odpowiedz z cytatem

A ja się tatuowałem u Mikiego i jestem zadowolony Kontakt bdobry cena w porownaniu do np zoola znacznie mniejsza Osobiscie polecam

Ja
Post ayag Posty: 1
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 9:21 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="jabiel"]Tatuowałem sie u pani Joli i nie jestem zadowolony. byłem głupi i dałem sie jej dziarać jak była na kacu i mam niesymetryczny wzor. Mam znajomkow ktorym zrobila fajne wzory mimo to ja juz do niej nie pojde.[/quote]

Nie ma to jak trafić w złym momencie!!! Też tego doświadczyłam NIESTETY! Tatuaż musiał być "ratowany" przez innego fachowca. Obecnie wygląda jako tako..... Juz się przyzwyczaiłam do niego Smile
Faktem jest że jak p. Jola ma dobry dzień to tatoo wygląda rewelacja. Sama mam kilku znajomych, którzy mieli więcej szczęścia niż ja Smile Pozdrawiam!

ayag Dołączył: 07 Lut 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post fonejro
Wysłany: Nie Lis 11, 2007 1:51 pm
Odpowiedz z cytatem

dla mnie najlepsze studio to sigil i to nieprawda ze sie jakos specjalnie cenia ja robilem tam portret swojej kobiety ze zdjecia na piersi i dalem 300 zeta takze to grosze sa a 3 wiktor jest dla mnie profesjonalista nie slyszalem zeby cos zjebal mam znajomka ktorego wydziabal prawie calego i nie ma jednej krzywej kreski na ciele takze polecam

fonejro
Post kaska1986 Posty: 2
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 12:39 pm
Odpowiedz z cytatem

Za nic nie idź do „Od świtu do zmierzchu” przy Piotrkowskiej 82. Tatuaż różni się całkiem od wzoru pierwotnego. Trudno będzie poprawić. Jestem bardzo niezadowolona.

kaska1986 Dołączył: 12 Lis 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Maciekkk Posty: 1
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 1:32 pm
Odpowiedz z cytatem

Zrobiłem sobie tatuaż w OSDZ, ale nie polecam. Jakieś chore klimaty tam rządzą. Następny zrobię w innym studiu.

Maciekkk Dołączył: 12 Lis 2007 Skąd: łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Anccca
Wysłany: Sro Gru 05, 2007 4:33 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="DZIADEK"][quote="Peter"]Polecam Zool przy Piotrkowskiej 39, Od Świtu do Zmierzchu Piotrkowska 81 i Studio "Jola" przy Al.Piłsudskiego 7 (za budynkami Banku i Silver Screen), bodajże najstarsze studio w Polsce (17 lat istnienia). Pozdro[/quote]

ZOOL - jest jak najbardziej OK. Wiem bo się tam dziargałem i jestem zadowolony.

Natomiast dużo złego słyszałem o Pani Joli - nie polecam[/quote]


Oj tak, tak. Pani Jola może i zdolna jest, tylko trochę za dużo alkoholu spożywa. Niewątpliwie utalentowana starsza juz w tej chwili pani, nie jednego uczyła sztuku tatuażu np. Białego, który mnie tatułował Smile Pani Jola natomiast spieprzyła mi mój pierwszy wzorek, miałam wtedy 17 lat, czyli dokładnie 13 lat temu temu. Tatuaż od poczatku był i jest do tej pory wypukły, wyglada raczej jak skaryfikacja; dobrze, że jest w jednolitym kolorze i wypełniony, bo przestrzenny wzór wygladałby znaaacznie gorzej!
Co do salonu ZOOL na Piotrkowskiej, to szczerze mogę polecić, mnóstwo moich znajomych robiło sobie tattoo, widziałam, podziwiałam. Warto! Robiłam tam jedynie piercing w języku, jakies 6 lat temu, jeśli dobrą robotę wykonuje tam ten sam sympatyczny koles w okularkach, to polecam. Delikatny Smile Zna sie na tym co robi.

Anccca
Post Anccca
Wysłany: Sro Gru 05, 2007 4:36 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Maciekkk"]Zrobiłem sobie tatuaż w OSDZ, ale nie polecam. Jakieś chore klimaty tam rządzą. Następny zrobię w innym studiu.[/quote]

Sorki, chciałabym wiedzieć o co chodzi, bo zamierzam się tam wybrać trzasnąć wzorek i ciekawa jestem jakie świadczą usługi, nie jakie tam panuja klimaty, bo to akurat mnie nie interesuje!
DAJ ZNAKA CO JEST TAM NIE TAK!!!

Anccca
Post Hmm...
Wysłany: Sob Gru 08, 2007 5:05 pm
Odpowiedz z cytatem

Tatuaż od poczatku był i jest do tej pory wypukły, wyglada raczej jak skaryfikacja;

Wypukly... Hmm... Pan Andrzej Michnowicz-Miki więc musial uczyć sie wlasnie od niej... nie polecam wogóle! Rwie skórę podobno, co bardziej boli, zly sprzęt, wzory tez nie olśniewające...

Co do salonu ZOOL na Piotrkowskiej, to szczerze mogę polecić, mnóstwo moich znajomych robiło sobie tattoo, widziałam, podziwiałam. Warto! Robiłam tam jedynie piercing w języku, jakies 6 lat temu, jeśli dobrą robotę wykonuje tam ten sam sympatyczny koles w okularkach, to polecam. Delikatny Smile Zna sie na tym co robi

Zool polecam jak najbardziej! Swój czlowiek... Jak dla mnie są jeszcze tylko dwie osoby, która w Łodzi znają sie na tatuażach, Sebastian z Od świtu do zmierzchu i KRUK... Ale jego w salonie nie znajdziecie, ale za to cena promocyjna... Jesli ktoś chcialby kontakt pisać 4026104... Twisted Evil [b][/b]

Hmm...
Post Gość
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 5:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Deicide1:

W ZOOLu nie ma żadnej ściany między tatuażystą a tatuowanym!! Robert jest fachowcem. Jeśli zaś czuliście bariery to może dlatego że sami byliście sztywni jak kij od szczotki ??

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 9:42 pm
Odpowiedz z cytatem

polecam studio Miki Tattoo przy Piotrkowskiej 15 artystyczne podejście do sztuki tatuażu osobiście sprawdzałem polecam Hubert

Gość
Post robi Posty: 2
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 12:23 am
Odpowiedz z cytatem

Od Świtu do Zmierzchu Piotrkowska 81.polecam!!!

robi Dołączył: 21 Lut 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 4:49 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="ayag"][quote="jabiel"]Tatuowałem sie u pani Joli i nie jestem zadowolony. byłem głupi i dałem sie jej dziarać jak była na kacu i mam niesymetryczny wzor. Mam znajomkow ktorym zrobila fajne wzory mimo to ja juz do niej nie pojde.[/quote]

Nie ma to jak trafić w złym momencie!!! Też tego doświadczyłam NIESTETY! Tatuaż musiał być "ratowany" przez innego fachowca. Obecnie wygląda jako tako..... Juz się przyzwyczaiłam do niego Smile
Faktem jest że jak p. Jola ma dobry dzień to tatoo wygląda rewelacja. Sama mam kilku znajomych, którzy mieli więcej szczęścia niż ja Smile Pozdrawiam![/quote]

Również traiłam na słaby moment. Tatuaż robiłam 15 lat temu, nie było wtedy zbyt dużego wyboru, a właściwie wcale. Wzór jest wypukły, sądziłam, że to jakaś alergia ale widzę, że nie tylko ja mam ten problem. Kolory są wyblakłe, szczegóły nie widoczne, zlewają się, wygląda jak duża kolorowa plama. Myślę o nałożeniu jakiegoś ciekawego wzoru ale najpierw muszę się upewnić co do tatuatora, nie chcę pogorszyć sprawy. Wracając do P. Joli to powiele opinię o jej słabości do alkoholu, nie polecam.

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 4:49 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="ayag"][quote="jabiel"]Tatuowałem sie u pani Joli i nie jestem zadowolony. byłem głupi i dałem sie jej dziarać jak była na kacu i mam niesymetryczny wzor. Mam znajomkow ktorym zrobila fajne wzory mimo to ja juz do niej nie pojde.[/quote]

Nie ma to jak trafić w złym momencie!!! Też tego doświadczyłam NIESTETY! Tatuaż musiał być "ratowany" przez innego fachowca. Obecnie wygląda jako tako..... Juz się przyzwyczaiłam do niego Smile
Faktem jest że jak p. Jola ma dobry dzień to tatoo wygląda rewelacja. Sama mam kilku znajomych, którzy mieli więcej szczęścia niż ja Smile Pozdrawiam![/quote]

Również traiłam na słaby moment. Tatuaż robiłam 15 lat temu, nie było wtedy zbyt dużego wyboru, a właściwie wcale. Wzór jest wypukły, sądziłam, że to jakaś alergia ale widzę, że nie tylko ja mam ten problem. Kolory są wyblakłe, szczegóły nie widoczne, zlewają się, wygląda jak duża kolorowa plama. Myślę o nałożeniu jakiegoś ciekawego wzoru ale najpierw muszę się upewnić co do tatuatora, nie chcę pogorszyć sprawy. Wracając do P. Joli to powiele opinię o jej słabości do alkoholu, nie polecam.

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 9:38 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="ayag"][quote="jabiel"]Tatuowałem sie u pani Joli i nie jestem zadowolony. byłem głupi i dałem sie jej dziarać jak była na kacu i mam niesymetryczny wzor. Mam znajomkow ktorym zrobila fajne wzory mimo to ja juz do niej nie pojde.[/quote]

Nie ma to jak trafić w złym momencie!!! Też tego doświadczyłam NIESTETY! Tatuaż musiał być "ratowany" przez innego fachowca. Obecnie wygląda jako tako..... Juz się przyzwyczaiłam do niego Smile
Faktem jest że jak p. Jola ma dobry dzień to tatoo wygląda rewelacja. Sama mam kilku znajomych, którzy mieli więcej szczęścia niż ja Smile Pozdrawiam![/quote]

Również traiłam na słaby moment. Tatuaż robiłam 15 lat temu, nie było wtedy zbyt dużego wyboru, a właściwie wcale. Wzór jest wypukły, sądziłam, że to jakaś alergia ale widzę, że nie tylko ja mam ten problem. Kolory są wyblakłe, szczegóły nie widoczne, zlewają się, wygląda jak duża kolorowa plama. Myślę o nałożeniu jakiegoś ciekawego wzoru ale najpierw muszę się upewnić co do tatuatora, nie chcę pogorszyć sprawy. Wracając do P. Joli to powiele opinię o jej słabości do alkoholu, nie polecam.[/quote]
jolki wrogowi bym nie polecil zarazila mnie mieczakiem zakaznym i mowila ze to jakas alergia na slonce. Ona jak zwykle ma na wszystko swoja odpowiedz.

Gość
Post Petra M.
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 6:47 pm
Odpowiedz z cytatem

Polecam Zool.
Mam za sobą jedną udaną "operację" zrobioną 6 lat temu (tatuaż kolorowy-do dziś wygląda rewelacyjnie!) i właśnie umówiłam się na kolejnąVery Happy
Tym razem będzie to całe przedramię.
Ufam tatuatorowi całkowicie. Nie ma "ściany" między Nim , a klientami.
Robert ma specyficzny sposób bycia i albo się z Nim "złapie falę" albo nie.
U mnie to w zależności od nastroju ale ogólnie jest ok. Poza tym Robert potrafi bardzo dobrze doradzić i Jego pomysły są trafne. Klient ma poczucie bezpieczeństwa oddając się w Jego ręce.
Jeśli ktoś ma problem z nawiązaniem kontaktu z tym tatuatorem to proszę jednak pamiętać , ze ostatecznie nie liczy się czy będziecie sobie tam miło gawędzić tylko to , z jaką dziarą wyjdziecie ze studio, a co do Zoola , nie mam żadnej wątpliwości, ze jakość jest najwyższa i będziecie zadowoleni.

Petra M.
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)