MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post vaimaider Posty: 2
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 8:24 pm
Odpowiedz z cytatem

Siemka chcialbym sobie zrobic tatoo mieszkam w kielcach mozecie polecic jakies studia w moim miescie czy lepiej jechac do krakowa?

vaimaider Dołączył: 18 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Bua Posty: 2
Wysłany: Wto Gru 12, 2006 10:48 pm
Odpowiedz z cytatem

polecam Rectum na sienkiewicza 38

Bua Dołączył: 12 Gru 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post vaimaider Posty: 2
Wysłany: Sob Gru 16, 2006 5:28 pm
Odpowiedz z cytatem

to ten salon w bramie? Bylem tam dzisiaj to jakas kobieta siedziala a ogladajac tatoo zobaczylem ze sa tam projekty Krzysztofa Aniołka ktory otworzyl teraz nowy salon, mial ktos z nim doczynienia?

vaimaider Dołączył: 18 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post pietrusCK Posty: 3
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 7:08 pm
Odpowiedz z cytatem

ja bym Ci polecił salon tatuażu mieszczący się przy ulicy wesołej o nazwie
"RASA LILA' bardzo dobry salon naprawde Very Happy

pietrusCK Dołączył: 20 Lip 2007 Skąd: Kielce
_________________
SKATE OR SPAM DIE
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post boru Posty: 4
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 12:38 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="vaimaider"]to ten salon w bramie? Bylem tam dzisiaj to jakas kobieta siedziala a ogladajac tatoo zobaczylem ze sa tam projekty Krzysztofa Aniołka ktory otworzyl teraz nowy salon, mial ktos z nim doczynienia?[/quote]

Jest salon przy Sienkiewce 43 w bramie gść robi OK !!! Można go polecic

boru Dołączył: 10 Cze 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Goran Posty: 8
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 1:31 am
Odpowiedz z cytatem

Także mam zamiar zrobić sboie tatoo, jeżeli chodzi o miejsce (Kielce) i na pewno można spokojnie iść do Rasa Lila na Wesołej? Bo w Kielcach są tylko na dobrą sprawę dwa salony tatuażu, a zależałoby, aby tatoo było takie jak chce, przy czym nie chce być niczym zarażony, to chyba zrozumiałe Wink z góry dzięki za jakieś szersze info Wink


Goran Dołączył: 19 Paź 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 7:15 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Goran"]Także mam zamiar zrobić sboie tatoo, jeżeli chodzi o miejsce (Kielce) i na pewno można spokojnie iść do Rasa Lila na Wesołej? Bo w Kielcach są tylko na dobrą sprawę dwa salony tatuażu, a zależałoby, aby tatoo było takie jak chce, przy czym nie chce być niczym zarażony, to chyba zrozumiałe Wink z góry dzięki za jakieś szersze info Wink[/quote]

w kielcach sa 3 salony, z czego wszystkie nie sa za dobre, polecam kult tattoo w krakowie, badz studio lizard, w zaleznosci jai tatuaz chcesz wykonac.
na twoim miejsu bym nie ryzykowala...

Gość
Post Goran Posty: 8
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 12:49 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Goran"]Także mam zamiar zrobić sboie tatoo, jeżeli chodzi o miejsce (Kielce) i na pewno można spokojnie iść do Rasa Lila na Wesołej? Bo w Kielcach są tylko na dobrą sprawę dwa salony tatuażu, a zależałoby, aby tatoo było takie jak chce, przy czym nie chce być niczym zarażony, to chyba zrozumiałe Wink z góry dzięki za jakieś szersze info Wink[/quote]

w kielcach sa 3 salony, z czego wszystkie nie sa za dobre, polecam kult tattoo w krakowie, badz studio lizard, w zaleznosci jai tatuaz chcesz wykonac.
na twoim miejsu bym nie ryzykowala...[/quote]

Szczerze, tak. Żaden z tutejszych salonów jakoś specjalnie nie sprawia, że czuję się bezpiecznie Smile Muszę poszukać rzeczywiście w innym mieście Wink


Goran Dołączył: 19 Paź 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Goran Posty: 8
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 12:51 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Goran"]Także mam zamiar zrobić sboie tatoo, jeżeli chodzi o miejsce (Kielce) i na pewno można spokojnie iść do Rasa Lila na Wesołej? Bo w Kielcach są tylko na dobrą sprawę dwa salony tatuażu, a zależałoby, aby tatoo było takie jak chce, przy czym nie chce być niczym zarażony, to chyba zrozumiałe Wink z góry dzięki za jakieś szersze info Wink[/quote]

w kielcach sa 3 salony, z czego wszystkie nie sa za dobre, polecam kult tattoo w krakowie, badz studio lizard, w zaleznosci jai tatuaz chcesz wykonac.
na twoim miejsu bym nie ryzykowala...[/quote]

Szczerze, tak. Żaden z tutejszych salonów jakoś specjalnie nie sprawia, że czuję się bezpiecznie Smile Muszę poszukać rzeczywiście w innym mieście Wink


Goran Dołączył: 19 Paź 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Rudulka Posty: 3
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 8:25 am
Odpowiedz z cytatem

ja tam polecam ziomka z rasa lila na wesolej Smile www.rasalila.pl

Rudulka Dołączył: 21 Lut 2008 Skąd: Kielce
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 1:19 pm
Odpowiedz z cytatem

rasa lila jest ok.pieprzenie że nie jest pewnie to bzdura.tak naprawdę to jak się boiszto sobie z gumy do życia zrób.Rok temu robiłem tatuaż w rasa lila.bardzo profesjonalnie i w super atmosferze.polecam jak najbardziej

Gość
Post theONEtoBLAME
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 3:52 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]rasa lila jest ok.pieprzenie że nie jest pewnie to bzdura.tak naprawdę to jak się boiszto sobie z gumy do życia zrób.Rok temu robiłem tatuaż w rasa lila.bardzo profesjonalnie i w super atmosferze.polecam jak najbardziej[/quote]

chciałam zapytac czy nie wiecie gdzie na terenie kielc istnieja miejsca do ktorych mozna udac sie na kurs piercingu i tatuazu?

theONEtoBLAME
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 9:48 pm
Odpowiedz z cytatem

O Boze... kursy ? wiesz ja nie mam za złe że chciałabyś nauczyć się tego jak najlepiej ,ale wątpię aby takie kursy dałyby Ci jakie kolwiek "doświadczenie" Moim zdanie powinnaś/eś sam latami dochodzić do tej sztuki ponieważ nie da się jej nauczyć przez jakieś kursy... to jednoznaczne z wyrzucaniem pieniędzy w błoto...i szczerze mówiąc chyba wolałabym je wyrzucić niż dać zarobić jakimś ludziom tak naprawdę za nic... chociaż nie mówię że niektóre kursy mogą czegoś nie nauczyć ale to będą jedynie podstawy podstaw...lepiej poświęcić na to więcej czasu i wiedzieć że jest się gotowym nić posiadać jedynie papierek a nie wiedzę... Smile pozdrawiam

Gość
Post Anitka Posty: 2
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 1:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w naszym miescie namnozylo sie roznorakich przybytkow pod szyldem "studio tatuazu" ale niestety poziom ich slaaaabiutki a co niektorych BARDZO SLABIUTKI Jedyne studio ktore sie liczy to CHILDREN OF THE GRAVE sa najlepsi polecam

Anitka Dołączył: 27 Sty 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Adasiek_00
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 7:26 pm
Odpowiedz z cytatem

Tez polecam ten salon CHILDREN OF THE GRAVE w Kielcach moim zdaniem jest bardzo dobry wiem bo robię u nich sobie kolczyki, a tak swoja droga to nie ma żadnych kursów piercingu w Kielcach?????

Adasiek_00
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)