MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post KonDor
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 3:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam, myślałem ostatnio, żeby sobie zrobić tatuaż tylko nie taki mały, tylko na całe plecy, brzuch i ręce.
Nie mam zielonego pojęcia na temat tatuaży a więć pytam.

Ile tego typu tatuaż by kosztował?
Jak się przygotowuje wzór? Czy są już gotowe wzory na tatuaż na całe plecy brzuch i ręce, jeśli nie to czy jest możliwość zobaczenia np. na komputerze jak takie coś będzie mniejwięcej wyglądać?
Jesli się już zdecyduje to od czego się zaczyna?

prosze o odpowiedzi.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam

KonDor
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 5:37 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="KonDor"]Witam, myślałem ostatnio, żeby sobie zrobić tatuaż tylko nie taki mały, tylko na całe plecy, brzuch i ręce.
Nie mam zielonego pojęcia na temat tatuaży a więć pytam.

Ile tego typu tatuaż by kosztował?
Jak się przygotowuje wzór? Czy są już gotowe wzory na tatuaż na całe plecy brzuch i ręce, jeśli nie to czy jest możliwość zobaczenia np. na komputerze jak takie coś będzie mniejwięcej wyglądać?
Jesli się już zdecyduje to od czego się zaczyna?

prosze o odpowiedzi.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam[/quote]


Gotowe wzory sa. Ale w takim gotowym wzorku cos tam moze Ci sie nie spodobac itp. Powiedz tatuazyscie, zeby zaprojektowal Ci wzor na te czesci ciala, za projekt wzoru oczywiscie zaplacisz. A ile to kosztuje? No tutaj ceny dokladnej nie moge Ci podac BO: zalezy to od wielkosci wzoru, od koloru, od tego jak bardzo jest skimplikowany i co na nim sie znajduje no i oczywiscie od tatuatora. Ale w przyblizeniu tatuaz na cale plecu brzuch i rece wyniesie Cie cos okolo 4-8 tys zl. Zauwaz ze zwyk;y prosty wzorek tribala 10cm na 10cm kosztuje nawet 400zl a Ty chcesz miec cale plecy brzuch i rece Wink Natomiast nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ale skora, na ktorej jest tatuaz ona nie oddycha, praktycznie to martwa skora. Tak wielki tatuaz moze bardzo zle wplynac na Twoje zdrowie oraz zycie. Znane sa przypadki, kiedy osoby umieraly przed 30 rokiem zycia, poniewam byly tak wytatuowani, ze skora nie miala czym oddychac. Takze z tak ogromnym tatuazem praktycznie na 60% swojego ciala nie tylko wiaza sie mile zalety ae tez i niebezpieczenstwo, o ktorym tatuazysta powinien Cie poinformowac.


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 5:37 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="KonDor"]Witam, myślałem ostatnio, żeby sobie zrobić tatuaż tylko nie taki mały, tylko na całe plecy, brzuch i ręce.
Nie mam zielonego pojęcia na temat tatuaży a więć pytam.

Ile tego typu tatuaż by kosztował?
Jak się przygotowuje wzór? Czy są już gotowe wzory na tatuaż na całe plecy brzuch i ręce, jeśli nie to czy jest możliwość zobaczenia np. na komputerze jak takie coś będzie mniejwięcej wyglądać?
Jesli się już zdecyduje to od czego się zaczyna?

prosze o odpowiedzi.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam[/quote]


Gotowe wzory sa. Ale w takim gotowym wzorku cos tam moze Ci sie nie spodobac itp. Powiedz tatuazyscie, zeby zaprojektowal Ci wzor na te czesci ciala, za projekt wzoru oczywiscie zaplacisz. A ile to kosztuje? No tutaj ceny dokladnej nie moge Ci podac BO: zalezy to od wielkosci wzoru, od koloru, od tego jak bardzo jest skimplikowany i co na nim sie znajduje no i oczywiscie od tatuatora. Ale w przyblizeniu tatuaz na cale plecu brzuch i rece wyniesie Cie cos do 8 tys zl. Zauwaz ze zwyk;y prosty wzorek tribala 10cm na 10cm kosztuje nawet 400zl a Ty chcesz miec cale plecy brzuch i rece Wink Natomiast nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ale skora, na ktorej jest tatuaz ona nie oddycha, praktycznie to martwa skora. Tak wielki tatuaz moze bardzo zle wplynac na Twoje zdrowie oraz zycie. Znane sa przypadki, kiedy osoby umieraly przed 30 rokiem zycia, poniewam byly tak wytatuowani, ze skora nie miala czym oddychac. Takze z tak ogromnym tatuazem praktycznie na 60% swojego ciala nie tylko wiaza sie mile zalety ae tez i niebezpieczenstwo, o ktorym tatuazysta powinien Cie poinformowac.


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 11:55 pm
Odpowiedz z cytatem

pierdolisz głupoty z tą martwą skórą!może napiszesz że np włosy nie rosną!!widze że masz pojęcie:)


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post KonDor
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 3:32 pm
Odpowiedz z cytatem

A więc jak to jest?
np. taki tatuaż jak ma Scofield na Skazanym na Smierć ..... Czy to na prawdę źle wpływa na zdrowie:?

KonDor
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 10:17 pm
Odpowiedz z cytatem

Skoro nie wierzysz, ze skora, gdzie jest tatuaz (wypelniony) nie oddycha, to przejdz sie do lekarza i uslyszysz to samo ode mnie Smile A co do Skazanego Na Smierc on nie ma prawdziwego tatuazu


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 10:18 pm
Odpowiedz z cytatem

Skoro nie wierzysz, ze skora, gdzie jest tatuaz (wypelniony) nie oddycha, to przejdz sie do lekarza i uslyszysz to samo co ode mnie Smile A co do Skazanego Na Smierc on nie ma prawdziwego tatuazu


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 10:18 pm
Odpowiedz z cytatem

Skoro nie wierzysz, ze skora, gdzie jest tatuaz (wypelniony) nie oddycha, to przejdz sie do lekarza i uslyszysz to samo co ode mnie Smile A co do Skazanego Na Smierc on nie ma prawdziwego tatuazu


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post KonDor
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 4:33 pm
Odpowiedz z cytatem

Jesli bym sobie zrobił tatuaż w stylu jaki ma Scofield na Skazanym na Smierć to czy to by źle wpłynęło na zdrowie?

KonDor
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 10:30 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="KonDor"]Jesli bym sobie zrobił tatuaż w stylu jaki ma Scofield na Skazanym na Smierć to czy to by źle wpłynęło na zdrowie?[/quote]

Szczerze opinie sa podzielone. Ale wiekszosc lekarzy by Ci to odradzalo. Najlepiej wybierz wzor, czy to maja byc cienie i wypelnienia, czy tylko cienie, czy moze tylko wypelnienia, przejdz sie do lekarza specjalnego i zapytaj sie go jakie sa skutki wplywu na zdrowie tak ogromnego tatuazu. Zapewne dowiesz sie.


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 12:07 am
Odpowiedz z cytatem

niestety to prawda skora pod tatuazemm jest na wpol martwa jesli wytatuujesz sie calkowicei wloncznie z twarza bardzo szybko skrucisz swoja egzystencje

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 4:42 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="KonDor"]A więc jak to jest?
np. taki tatuaż jak ma Scofield na Skazanym na Smierć ..... Czy to na prawdę źle wpływa na zdrowie:?[/quote]


[quote] Jesli bym sobie zrobił tatuaż w stylu jaki ma Scofield na Skazanym na Smierć to czy to by źle wpłynęło na zdrowie? [/quote]


12 lat masz czy jak? Rolling Eyes


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 11:40 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="pajak914"][quote="KonDor"]A więc jak to jest?
np. taki tatuaż jak ma Scofield na Skazanym na Smierć ..... Czy to na prawdę źle wpływa na zdrowie:?[/quote]


[quote] Jesli bym sobie zrobił tatuaż w stylu jaki ma Scofield na Skazanym na Smierć to czy to by źle wpłynęło na zdrowie? [/quote]


12 lat masz czy jak? Rolling Eyes[/quote]


daje 15 Razz


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)