MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Ptasznik Posty: 1
Wysłany: Sob Lut 02, 2008 9:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam.Poszukuje wzorow religijnych, jesli ktos ma to bardzo prosze o pomoc.Zeby nie było to przeszukałem google i neta ,no i mam na dysku z pare tysiecy wzorow, ale ciagle to nie to Sad pzdr

Ptasznik Dołączył: 02 Lut 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 5:43 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Ptasznik"]Witam.Poszukuje wzorow religijnych, jesli ktos ma to bardzo prosze o pomoc.Zeby nie było to przeszukałem google i neta ,no i mam na dysku z pare tysiecy wzorow, ale ciagle to nie to Sad pzdr[/quote]

Jesli jestes katolikiem i chcesy zrobic sobie tatuaz odnosnie swojej religi, to jestes zwyczajnym glupkiem. Poczytaj Biblie, Jezus tam sie wypowiada na temat nakluwania ciala i wprowadzania pod nich barwnikow


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Salome87 Posty: 19
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 7:22 pm
Odpowiedz z cytatem

Tattoo czyzbys probowal decydowac za kogos?? Confused Jezeli Ptasznik chce miec tattoo religijny nie mozna go za to potepiac Rolling Eyes Co innego skrot HWDP na czole czy inne takie... A co do Biblii to nie chce cie obrazac ale musial bys pogadac z jakims teologiem (NIE KSIEDZEM!) a dowiesz sie ze nawet wyznawcy Jezusa naznaczali swoje ciala i imie religii. Najczesciej byly to ryby i krzyze. Wyjatkowi cierpietnicy naznaczali goracym metalem miejsca ran Chrystusa. A co do innych religii to takze nie jest w nich obce ozdabianie ciala w imie boga i wiary. Pozdrowka!! Wink DO PTASZNIKA: Jesli nadal szukasz wzoru to napisz postaramy sie razem cos znalesc lub cos narysuje Smile


Salome87 Dołączył: 30 Gru 2007
_________________
Salome... grzesznica?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Goran Posty: 8
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 12:18 am
Odpowiedz z cytatem

Z religii tatuowania zabrania judaizm, czy wiara katolicka? Rozróżnia się dwojako, ostatnio prowadziłem właśnie rozmowę z pewnym księdzem na ten temat, który sam do końca nie sprecyzował czy na dobrą sprawę jest to grzech. A autor tematu chyba nie do końca ujął, co z owej religii chce Smile pozdrawiam Wink


Goran Dołączył: 19 Paź 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Iceman
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 6:29 pm
Odpowiedz z cytatem

hmm generalnie zakaz tatuowania czy tez ozdabiania ciala malunkami zawarty jest w Starym Testamencie. Zydzi mieli calkowity zakaz ozdabiania swoich cial. pytanie czy zakaz obowiazuje katolikow (w koncu uznaja Stary Testament rowniez) jest ciekawy i warto kiedys go rozstrzygnac w gronie teologow (czyt. ekspertow).
jak dla mnie wazniejsze jest po co robie sobie tatuaz, jako chrzecijanin?
sam jestem katolikiem, przedwczoraj ozdobilem sobie cialo wzorem..







.....sam jestem tez ksiedzem

Iceman
Post Luka
Wysłany: Sob Cze 14, 2008 2:05 pm
Odpowiedz z cytatem

Fantastyczny temat. Bardzo trudno cokolwiek znalesc na ten temat w internecie. Mam takie pytanie co do tego wlasnie. Zdecydowalem sie na tatuaz krzyza zaraz obok kciuka. czy takie miejsce (ze wzgledu na dosyc czeste interakcje z "otoczeniem" szczegolnie ze to prawa dlon) nada sie?
pozdrawiam z Lublina. Luka

Luka
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 12:01 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Luka"]Fantastyczny temat. Bardzo trudno cokolwiek znalesc na ten temat w internecie. Mam takie pytanie co do tego wlasnie. Zdecydowalem sie na tatuaz krzyza zaraz obok kciuka. czy takie miejsce (ze wzgledu na dosyc czeste interakcje z "otoczeniem" szczegolnie ze to prawa dlon) nada sie?
pozdrawiam z Lublina. Luka[/quote]


krzyzyk obok kciuka to tatuaz wiezienny. Taki tatuaz oznacza Przymusowe Włamania


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)