MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 9:30 am
Odpowiedz z cytatem

A ja mam inne pytanie.Mam na ramieniu tribala,chciałbym go zakryć jakimś innym wzorem.Czy da sie tak go zakryć,by nic nie było widać,podkreślam,że wzorek jest cały czarny.Dlugi na ok.18cm,a szeroki ok 7cm.Chciałbym go zakryć trochę większym,tak by zachodził trochę na łopatkęi delikatnie na pierś.Taki wzor jedno lub dwukolorow.Czy w 600 zł się zmieszczę?Dzięki za radę. Razz

Gość
Post kasieńka:)
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 11:37 am
Odpowiedz z cytatem

Do do zaskrywania do można:
1)wywabiać wcierając kwas cytrynowy- efekt mizerny
2) przeprowadzić zabieg laserem- efekt podobno ok.
3) zastosować metode cover-up, czyli zasłonić jedną dziarke drugą.

Mój kolega po tym jak porzuciła go dziewczyna w dośc perfidny sposób przerobił jej sliczny portret w oszalałego, krzyczącego demona Wink Są różne sposoby, ale myśle ze jesli macie na prawde dobrego artyste to po prostu przerobi go badz dorobi coś do tego co już macie.

kasieńka:)
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Czw Cze 22, 2006 2:43 pm
Odpowiedz z cytatem

Offtopic: Długo masz zamiar przekładać książkę Michelle Delio? Coś mi się nie chce wierzyć, że to zbiegi okoliczności, w temacie poniżej też jest fragment tegoż dzieła Wink


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post gośćććć
Wysłany: Sob Lip 22, 2006 2:35 pm
Odpowiedz z cytatem

a z tym kwaskiem to efekt mizerny ale daje jakies efekty czy zero ?

gośćććć
Post zombek Posty: 16
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 1:29 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam, ja za to slyszalem ale tego nigdy nie robilem ze tatuaż np mala kropke mozna usunac przypalajac go papierosem czy to prawda. Tak sie tylko z ciekawości pytam


zombek Dołączył: 20 Kwi 2007 Skąd: Bielsk Podlaski
_________________
Siema z rana jaktam śmietana jakby nie było jest bardzo miło o tej porze każdy wypić sobie może
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post www.tattoo.vdd.pl Posty: 26
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 10:02 am
Odpowiedz z cytatem

Znam studio, ktore zajmuje sie usuwaniem tatuazy, ceny nie sa wysokie, w zaleznosci od wzorku, na tej stronie masz wszystko ladnie opisane wraz z cenami -- SPAM --www.laser-studio.pl/cennik/ Blizny po usuwaniu laserowym zazwyczaj nie sa duze, i widac je jak sie uwaznie przyjrzysz, ale tez zalezy od tego jaka bedzie blizma, jak mialas gleboko wkluwana igle z tuszem. Ps. zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl


www.tattoo.vdd.pl Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post komos
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 11:38 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Pajak"]Tak to tez prawda,ze zabieg "laserowy" trzeba powtarzac i zawsze zostana blizny! Jesli jestes z wawy to moge podac Ci adres gdzie profesjonalnie sie tym zajmuja[/quote]


Jeśli szukacie więcej informacji to zapraszm tu:
[url]www.croaton.pl

A co doblizn to powstają po stosowaniu lasera CO2

Pozdrawiam[/url]

komos
Post Gość
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 9:34 pm
Odpowiedz z cytatem

chciałem sie spytac czy ten sposub kwaskiem jest dobry

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 11:23 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]chciałem sie spytac czy ten sposub kwaskiem jest dobry[/quote]

sposob kwaskiem? nie, najlepiej pila zeszfliwoc. Oczywiscie ze sposob kwaskiem nie jest dobry, bo tatuaz calkiem nie wyblaknie, bo moze dojsc do zakazenia i wyladujesz w szpitalu, bo tylko glupcy domowymi sposobami usuwaja tatuaz


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sob Paź 04, 2008 1:22 am
Odpowiedz z cytatem

mózg sobie usuń, po cholere robiles cos takiego zeby dzisiaj.... ahhhhhhh, zycze Tobie wielu komplikacjii.,.. zyciowych

Gość
Post Patii
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 3:52 pm
Odpowiedz z cytatem

mam problem Sad pozwolilam kolezance na lekcji pobawic się w Miami Ink, ponieważ mialam troche atramentu na ręcę (nie wiem co mi odj**ało).. koleżanka cyrklem zrobiła mi granatową plamkę wielkości pieprzyka.. rzecz jasna nie da się jej zmyc, bo atrament jest pod skórą.. jak mogę taki shit usunąć domowymi sposobami? czy są jeszcze jakies lepsze sposoby oprocz kwasu cytrynowego?

Patii
Post gosc123
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 10:33 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="ktos"]stary daj sobie spokój ja ( niewkrecaj mi o lasarze bo to jest podobne do koziołka matołka ok.) niepotrzebuje tego ja robie tatuaże a nie usówam skoro ja zrobiełem to wiem jak usunąć tu cały pic polega i żadna blizna niezostaje tylko deko jasne miejesce.....pozdro[/quote]

to jak usunac tatto aby zostaloi tylko jasne miejsce

gosc123
Post gosc123
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 10:35 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="ktos"]stary daj sobie spokój ja ( niewkrecaj mi o lasarze bo to jest podobne do koziołka matołka ok.) niepotrzebuje tego ja robie tatuaże a nie usówam skoro ja zrobiełem to wiem jak usunąć tu cały pic polega i żadna blizna niezostaje tylko deko jasne miejesce.....pozdro[/quote]

to jak usunac tatto aby zostaloi tylko jasne miejsce

gosc123
Post Aga i S
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 12:13 pm
Odpowiedz z cytatem

witam, ja nie mam tatuazu, ale prowadze badania ankietowe. bede ogromnie wdzieczna jak zechcecie wziac w nich udzial. Ankieta jest calkowicie anonimowa a jej wypelnienie zajmuje od 3-5 min.
Mozna ją znależć pod poniższym linkiem
-- SPAM --www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/7650/

Z góry bardzo dziekuję za pomoc i poświęcony czas

Aga i S
Post Gość
Wysłany: Sro Gru 16, 2009 1:19 pm
Odpowiedz z cytatem

ja miałem usuwany tatuaz metoda Rejuvi i jestem zadowolony. Wykonałem w Warszawie u Pani Grażyny. jakby ktos potrzebował usunać to ja szczerze polecam. jej nr. 728-914-242.


Kamillos
pozdr.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)