MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post PoŁaMaNyLuDziK Posty: 1
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 8:10 pm
Odpowiedz z cytatem

witam, otoz od dluzszego czasu mam zamiar zrobic tatuaza na bocznej czesci szyii mam kilka pytan
czy to miejsce jest w jakis sposob bardziej klopotliwe dla tatuzu? tzn czy w tym miesjcu tatuaze wychodze mniej widoczniej albo mniej dokladniej?? bo ostatnio czytalem jakis artykul a w nim tatuazystka pisala, ze kilka razy odmowila zrobila tatuazu, odmowila wulgarnego napisu na przedramieniu i kobiecie na szyi jakiegos tam motylka, stad te pytanie.
Obecnie mieszkam na wyspie jersey w uk, jest tu jeden salon tatuazu, a tatuaze kolesi ktorzy dziargaja nie wygladaj zbyt ciekawie, tzn wygladaj bardzo "amatorsko" ze tak powiem, dlatego nie wiem czy nie lepiej poczekac i zrobic jak wroce do polski czy nie warto osadzac po pozorach?? i czy ktos zna mniej wiecej ceny w uk??
i ostatnie pytanie, moj tatuaz ma wygladac mniej wiecej tak: gotycki napis"only god can judge me"
pod lowami "only god can" ma byc modlaca sie postac, mezczyzny, w polowie aniola w polowie demona a pod postacia dalszy ciag "judge me" czy jest to mozliwe zrobic taki tatuaz z bardzo duza predzyzja aby byl on dokladny i doskonale widoczny?? i tez czy jet mozliwosc aby ktos naszkicowal mi to przed pojsciem do salonu?? np sa takie osoby ktore to robie przez internet?? z gory dziekuje za pomoc

PoŁaMaNyLuDziK Dołączył: 18 Paź 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Paula20 Posty: 3
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 8:00 pm
Odpowiedz z cytatem

czesc!! powiedz mi jakie wymiary mialby miec ten tatuaz?? nie owie ze ci go narysuje,choc lubie rysowac, ale moze sporobuje:)

Paula20 Dołączył: 26 Paź 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 11:48 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="PoŁaMaNyLuDziK"]witam, otoz od dluzszego czasu mam zamiar zrobic tatuaza na bocznej czesci szyii mam kilka pytan
czy to miejsce jest w jakis sposob bardziej klopotliwe dla tatuzu? tzn czy w tym miesjcu tatuaze wychodze mniej widoczniej albo mniej dokladniej?? bo ostatnio czytalem jakis artykul a w nim tatuazystka pisala, ze kilka razy odmowila zrobila tatuazu, odmowila wulgarnego napisu na przedramieniu i kobiecie na szyi jakiegos tam motylka, stad te pytanie.
Obecnie mieszkam na wyspie jersey w uk, jest tu jeden salon tatuazu, a tatuaze kolesi ktorzy dziargaja nie wygladaj zbyt ciekawie, tzn wygladaj bardzo "amatorsko" ze tak powiem, dlatego nie wiem czy nie lepiej poczekac i zrobic jak wroce do polski czy nie warto osadzac po pozorach?? i czy ktos zna mniej wiecej ceny w uk??
i ostatnie pytanie, moj tatuaz ma wygladac mniej wiecej tak: gotycki napis"only god can judge me"
pod lowami "only god can" ma byc modlaca sie postac, mezczyzny, w polowie aniola w polowie demona a pod postacia dalszy ciag "judge me" czy jest to mozliwe zrobic taki tatuaz z bardzo duza predzyzja aby byl on dokladny i doskonale widoczny?? i tez czy jet mozliwosc aby ktos naszkicowal mi to przed pojsciem do salonu?? np sa takie osoby ktore to robie przez internet?? z gory dziekuje za pomoc[/quote]


Nie jest to zbytnio miejscie klopotliwe dla tatuazu. Dobry tatuator nie bedzie mial problemu aby wykonac tam tatuaz. Tatuaz wychodzi tak samo jak na innych czesciach ciala, widac go rewelacyjnie. Jesli w tym salonie wtkonywanie tatuazy wyglada amatorsko, to zdecydowanie odradzam. Odczekaj i zrob tatuaz w lepszym salonie przez lepszego tatuatora. Fakt, czasami tatuator odmawia wykonania jakiegos tatuazu. Co do tatazu, napewno jest takie cos do zrobienia. Mozesz pojsc do salonu i powiedziec artyscie, co chcesz za tatuaz i zeby Ci to naszkicowac na kartce badz na Tobie w celu zobaczenia jak to bedzie wygladalo. Zapewne cos to bedzie kosztowalo, ale bedzie pewnosc, czy aby na pewno chcesz taki tatuaz no i zobaczysz talent tatuatora. To na tyle. Pozdro

Ps. zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)