MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post zombek Posty: 16
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 12:55 pm
Odpowiedz z cytatem

Siema mam pytanko jak przylutowac pęczek polutowanych igeł do popychacza tak zeby wszystko było elegancko równo. Z góry dzięki jeżeli pojawi sie odpowiedź Twisted Evil Question


zombek Dołączył: 20 Kwi 2007 Skąd: Bielsk Podlaski
_________________
Siema z rana jaktam śmietana jakby nie było jest bardzo miło o tej porze każdy wypić sobie może
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post nika Posty: 11
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 5:38 pm
Odpowiedz z cytatem

idioto
jakie ty masz pojęcie o tatuażu skoro zadajesz takie pytanie?idz na kurs do profesjonalisty-ta wiedza nie jest za darmo-lub kup gotowy zestaw,ale zacznij od krzywdy na własnym ciele


nika Dołączył: 25 Maj 2007 Skąd: śląsk
_________________
robię za darmo,w zamian za możliwość umieszczenia foto w portfolio...503579619 śląsk i zagłębie
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post zombek Posty: 16
Wysłany: Wto Lis 27, 2007 1:45 pm
Odpowiedz z cytatem

WAL SIĘ NA RYJ IDIOTO MAM W DUPIE TO CO SOBIE MYŚLISZ A PYTANIE TAK TYLKO ZADAŁEM WIĘC WAŁA JAK TA POLSKA CAŁA Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


zombek Dołączył: 20 Kwi 2007 Skąd: Bielsk Podlaski
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post nika Posty: 11
Wysłany: Sro Lis 28, 2007 4:10 pm
Odpowiedz z cytatem

no widzisz gdybyś miał pojęcie o czym mówisz nie odpisywałbyś w tak wulgarny sposób
czuję się obrażona
a emotki to chyba nie na forum branżowym...
twój post świadczy o tobie
pozdrawiam i życzę pracy nad sobą
aha jeśli już to idiotka, ale uważam że jestem inteligentna


nika Dołączył: 25 Maj 2007 Skąd: śląsk
_________________
robię za darmo,w zamian za możliwość umieszczenia foto w portfolio...503579619 śląsk i zagłębie
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post zombek Posty: 16
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 8:19 am
Odpowiedz z cytatem

Co za róźnica czy idioto czy idiotko dla mnie jesteś tylko zwykłym kawałkiem mięsa więc wal się a swoje darmowe tatoo to se wsadź głęboko. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


zombek Dołączył: 20 Kwi 2007 Skąd: Bielsk Podlaski
_________________
Siema z rana jaktam śmietana jakby nie było jest bardzo miło o tej porze każdy wypić sobie może
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post nika Posty: 11
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 4:43 pm
Odpowiedz z cytatem

ja także na ciebie sram wolnośc wypowiedzi zakłada możliwość obelżywego traktowania rozmówcy, szkoda że taki reprezentujesz poziom, no ale widać z takim typem można co najwyżej prymitywną polemikę prowadzić.
"
PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 1:45 am Temat postu:
WAL SIĘ NA RYJ IDIOTO MAM W DUPIE TO CO SOBIE MYŚLISZ A PYTANIE TAK TYLKO ZADAŁEM WIĘC WAŁA JAK TA POLSKA CAŁA-
skoro tak,czemu funkcjonujesz na branżowym forum?

PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 8:19 pm Temat postu:
Co za róźnica czy idioto czy idiotko dla mnie jesteś tylko zwykłym kawałkiem mięsa więc wal się a swoje darmowe tatoo to se wsadź głęboko. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

no i widzisz ja zajmuję się tematyką tatuażu profesjonalnie, dlatego określiłam to co reprezentujesz sobą zadając to pytanie po imieniu
dla ciebie protekcjonalne traktowanie ludzi widać je3st normą i pewnie tatuując kogoś na nieprofesjonalnie przygotowanym sprzęcie możesz go estetycznie skrzywdzić.ponadto fakt ze są jeszcze takie typy, pracujące - po piwnicach, wpływa krzywdząco na opinię o tatuażu jako takim
fakt ze tatuaże robią chamy również
i to jest wszystko co mam ci do powiedzenia
chciałabym żebyś uszanował to że udzieliłam ci najprostszej rady jaką mogłeś otrzymać,i zaprzestał obrzucać mnie obelgami
uważam to za bezcelowe


nika Dołączył: 25 Maj 2007 Skąd: śląsk
_________________
robię za darmo,w zamian za możliwość umieszczenia foto w portfolio...503579619 śląsk i zagłębie
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post zombek Posty: 16
Wysłany: Wto Gru 04, 2007 1:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Hehe, po pierwsze ja nie robie tatuaży bo po co, jeżeli ktoś chce se zrobić tatoo to niech se robi bo mnie to jak narazie nie jest potrzebne może kiedyś. Po drugie to ty zaczęlaś mie obrażać od idiotów Exclamation Question Evil or Very Mad


zombek Dołączył: 20 Kwi 2007 Skąd: Bielsk Podlaski
_________________
Siema z rana jaktam śmietana jakby nie było jest bardzo miło o tej porze każdy wypić sobie może
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post no name Posty: 41
Wysłany: Czw Gru 13, 2007 1:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Hahahahaha..........
Noż -, zaiste poziom niezwykły Was wszystkich, idealnie pasujący do tego "branżowego" i profesjonalnego forum.
Zaprawdę, same profesjonały.


no name Dołączył: 09 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post zombek Posty: 16
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 1:32 pm
Odpowiedz z cytatem

Jaki tam profesjonalny czy tam profesjonalne forum. Ot pierdoli coś do mnie jakaś typiara i tyle. A poziom jak to poziom czyli do dupy z takim poziomem Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


zombek Dołączył: 20 Kwi 2007 Skąd: Bielsk Podlaski
_________________
Siema z rana jaktam śmietana jakby nie było jest bardzo miło o tej porze każdy wypić sobie może
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post TommiCrazy Posty: 27
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 9:38 am
Odpowiedz z cytatem

NIKA zaczynasz pierwsze swoje zdanie od IDIOTO.. i sie dziwisz ze ktos cie objezdza? co spodziewalas sie ze ci ktos wiersz napisze?
z drugiej strony.

co do lutowania igiel to mniemam ze wiekszosc osob i tak robi to zle.... po paru latach praktyki pewnie sie przekonacie sami czemu


TommiCrazy Dołączył: 15 Lut 2005 Skąd: POLSKA / ANGLIA
_________________
www.tommicrazy.com
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Doświadczenia i problemy tatuatorów.

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)