Forum Tattoo Forum - Wszystko o tatuażu Strona Główna
  •   • Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    szukaj na Miki Tattoo

Praca Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

R E K L A M A

r e k l a m a

Autor Wiadomość
Seba

PostWysłany: Wto Lis 30, 2004 10:39 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tatuuje od kilku lat ale nie posiadam własnego studia. Chciałbym wyjechac za granice tatuaować, najlepiej do Niemiec. Nie wiem za bardzo jak sie za to zabrać. Wogóle nie wiem czy są jakieś szanse bo nie mam nigdzie udokumentowanego tego że robiłem tatuaże. Poradzicie coś?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Admin-server@o2.pl
Gość

PostWysłany: Nie Gru 19, 2004 8:54 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Seba napisał:
Tatuuje od kilku lat ale nie posiadam własnego studia. Chciałbym wyjechac za granice tatuaować, najlepiej do Niemiec. Nie wiem za bardzo jak sie za to zabrać. Wogóle nie wiem czy są jakieś szanse bo nie mam nigdzie udokumentowanego tego że robiłem tatuaże. Poradzicie coś?

No to mamy podobny problem...
mirekk

PostWysłany: Nie Sty 02, 2005 3:17 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Seba napisał:

No to moze cos wymyslimy:) poszukuje ludzi do nowo otwieranego studia tatu, nie jest to wprawdzie za granica, ale prawie:) powstaje studio przy granicy niemieckiej (56 km od berlina) klienci niemieccy
kontakt na mail: mirekk@aip.pl
Seba

PostWysłany: Wto Sty 04, 2005 5:54 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak już miałbym sie wypuszczać tak daleko to wolałbym jednak po drugiej stronie granicy. Nie ukrywam że chodzi o większe pieniądze.
Gość

PostWysłany: Wto Sty 04, 2005 6:22 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Seba napisał:
Jak już miałbym sie wypuszczać tak daleko to wolałbym jednak po drugiej stronie granicy. Nie ukrywam że chodzi o większe pieniądze.

Wiec zycze powodzenia:)
\
TommiCrazy

PostWysłany: Czw Lut 17, 2005 7:21 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

widze ze zanika duch tattoatorstwa, ja dziaram od 5 lat i kase biore symboliczną, niema to jak podejscie dla artystycznego wyżycia się a nie chęci bycia burżuazją .

wiksza kasa to znaczy jaka?

PostWysłany: Sob Lut 19, 2005 9:18 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

TommiCrazy napisał:
widze ze zanika duch tattoatorstwa, ja dziaram od 5 lat i kase biore symboliczną, niema to jak podejscie dla artystycznego wyżycia się a nie chęci bycia burżuazją .

wiksza kasa to znaczy jaka?

Tommi......z młodymi tatuatorami to ja z naszą kadrą piłkarską......niewiele potrafią a chcieliby by olbrzymią kasę zarabiać Wink .....a swoją drogą to pewnie jak sie ożenisz i bedziesz miał potomstwo to zniknie "symbolika" Wink

PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 5:57 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Taaa...Idea jest piękna tylko wyżyć ciężko. Myślicie panowie, że to już rutyna zaczyna działać i dlatego na pierwszym miejscu kasa? Pytam, bo sam się cenić zacząłem (szkoda, że tak późno).
Co do tych "młodych" to nie ma co się im dziwić, tatuaż jest popularny i każdy chce coś urwać z tego.
Niestety do jakiegoś tam poziomu nie dochodzi się robiąc kiczowate wzory z netu na potęgę i jescze za chore pieniądze...
To taka mała dygresja, niechaj zainteresowani taką pracą pamiętają. Twisted Evil
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
MIKI
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 1:48 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

WPADNIJ DO ŁODZI POGADAMY !!!!!!!!!!!!!!! NARKA I POWODZENIA
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 11:43 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

MIKI napisał:
WPADNIJ DO ŁODZI POGADAMY !!!!!!!!!!!!!!! NARKA I POWODZENIA

Wpadam do łodzi bys oddal pieniadze za maszyny pordzewiale, a ty co chowasz sie,drzwi nie otwierasz zlodziejaszku!!!!!

i tak oddasz z % za te boby swoje

nie pozdrawiam
Magda S.

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 10:30 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Admin-server@o2.pl napisał:
Seba napisał:

No to mamy podobny problem...

A moze ktorys z was chcialby sprobowac szczescia w Holandii?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach