MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post jaco Posty: 1
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 9:29 am
Odpowiedz z cytatem

Do sprzedania mam profesjonalny zestaw do robiena tatuaży. dostałem go w rozliczniu nie znam sie na tatuowani, wiec go sprzedaje.ZESTAW: MASZYNA-10 zwojowa, jest lekko zrysowana przy dokrecaniu rury, ale jak ktoś ma sprawne ręce może to naprawić. 13 niepełnych buteleczek z FARBami-kolory:czrny,pomarańczowy,zielonyjasny i ciemny,niebieski i ciemno niebieski, brązowy, żółty jasny i ciemny, fioletowy, biały, purpurowy i czerwony.ZASILACZ z nożnym włącznikiem, RURA z dzibem otwartym, trzy druty do lutowania igieł, ok 20 kubeczków na farbe, 30 gazików do dezynfekcji i oczyszczania skóry, katalog ze wzorami ok 4-5 tys wzorów gotowych do odbicia na skórze oraz 2 płyty cd z wzorami i zdięciami( nie wiem ile tam tego jest, ale bardzo dużo). polecam ten zestaw, widziałem prace robione tym sprzetem, niezłe dziary. nabywca pokrywa koszt transportu. więcej informacji na jajaco00@poczta.onet.pl, na zyczenie wysyłam fotki CENA:750zł.

jaco Dołączył: 02 Paź 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzedam sprzęt

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)