MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post magdatv Posty: 1
Wysłany: Pon Maj 31, 2004 11:37 am
Odpowiedz z cytatem

Przygotowuję program tv. Czy Twoja żona lub dziewczyna nie ma nic przeciwko ozdobom na Twoim ciele? A może udało Ci się ją naklonić do zrobienia tatuażu lub kolczyka?
zapraszam do prywatnej dyskusji, mój adres mail: marcichow@poczta.onet.pl
Rozmowa ze mną do niczego nie zobowiązuje.
Pozdrawiam
Magda

magdatv Dołączył: 31 Maj 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Sob Lip 24, 2004 10:34 pm
Odpowiedz z cytatem

Co do kolców to rzecz gustu, nie wszyscy faceci z kolcami to geje. Spróbuj wmówić Falonowi, że jest gejem Twisted Evil

co zaś się tyczy tribali to nie jest to amerykański wymysł.....


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Babe
Wysłany: Pon Wrz 27, 2004 5:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie cieprie tatuazow ...poltora roku temu po smierci mojego chlopaka zrobilam sobie ogromny krzyz na ramieniu a ze w studiu troche wypilsmy dojebalam sobie jeszcze rozyczke na piersi ... to byla najgorsza rzecz w moim zyciu jaka moglam zrobic bo do tej pory moim ulubionym ciuchem sa bluzki na jedno ramie a o tych z duzym dekoltem moge sobie tylko pomarzyc...jakby tego bylo malo poznalam wspanialego faceta ktory jak tylko dowiedzial sie o moich "ozdobach" popukal sie w czolo i see you later .. oddalabym wszystko byle tylko cofnac czas i tego nie zrobic ...jesli ktos sie orientuje czy jest szansa na znikniecie tatuazu prosze o kontakt ...Babe_20@tlen.pl ...i zastanowcie sie zanim zrobicie ten blad co ja ..

Babe
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Pon Wrz 27, 2004 6:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Ech... wiesz, takie rzeczy przywracają mi chęć tworzenia własnej strony.
Wiem, że może więcej ludzi uniknie taich pomyłek.
A czepiając się, to ten facet, to jakiś czerśniak i głąb. No, ale to prywatne odczucia Very Happy


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)