MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post adfol Posty: 4
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 11:32 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="slayer"]Kupiłem raz od ciebie farbę czerwoną pracowałem na niej i okazało sie po wygojeniu że jest jakaś ledwo różowa a co dopiero czerwona!Oprucz tego gdy zostawiałem ją na jeden dzień to na drugi oddzielał sie pigment od cieczy przezroczystej jaką tam wlałes.Wiem że tak czasem jest ale najdziwniejsze ,że pigment zajmował o.k 1/4 butelki reszta to była jakaś ciecz jak już wspomniałem.
No ale dobra,potem mój kolega kupił od ciebie czarną farbę i znowu okazało sie że to nie to.Jakaś jasna-na pewno nie czarna,już perełka byłaby lepsza...
PYTAM SIE cIEBIE CO CHODZI?GDZIE ROBIE BŁĄD?(może przy kupnie?)
ODPOWIEDZ!!![/quote]2 lata a odp.ni ma hehe

adfol Dołączył: 13 Lis 2006 Skąd: zabrze
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post zombek Posty: 16
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 8:59 am
Odpowiedz z cytatem

[color=yellow][quote="slayer"]Kupiłem raz od ciebie farbę czerwoną pracowałem na niej i okazało sie po wygojeniu że jest jakaś ledwo różowa a co dopiero czerwona!Oprucz tego gdy zostawiałem ją na jeden dzień to na drugi oddzielał sie pigment od cieczy przezroczystej jaką tam wlałes.Wiem że tak czasem jest ale najdziwniejsze ,że pigment zajmował o.k 1/4 butelki reszta to była jakaś ciecz jak już wspomniałem.
No ale dobra,potem mój kolega kupił od ciebie czarną farbę i znowu okazało sie że to nie to.Jakaś jasna-na pewno nie czarna,już perełka byłaby lepsza...
PYTAM SIE cIEBIE CO CHODZI?GDZIE ROBIE BŁĄD?(może przy kupnie?)
ODPOWIEDZ!!![/quote][/color]

He he he, poprostu dales sie zrobic w konia. A teraz dobra rada, zawsze kupuj farby sprawdzone i w dobrych sklepach. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


zombek Dołączył: 20 Kwi 2007 Skąd: Bielsk Podlaski
_________________
Siema z rana jaktam śmietana jakby nie było jest bardzo miło o tej porze każdy wypić sobie może
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Morcego Posty: 47
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 4:03 pm
Odpowiedz z cytatem

sam jestem ciakewy odpowiedzi...


Morcego Dołączył: 18 Kwi 2007 Skąd: Irlandia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post zombek Posty: 16
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 9:54 am
Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil JA TEŻ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


zombek Dołączył: 20 Kwi 2007 Skąd: Bielsk Podlaski
_________________
Siema z rana jaktam śmietana jakby nie było jest bardzo miło o tej porze każdy wypić sobie może
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post tattoo4you Posty: 9
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 10:24 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="zombek"]Twisted Evil JA TEŻ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil[/quote]

Jak widać nie ma odzewu na pytanko. Proponuję zmienić sklep osobiście jestem zadowolony z czerwieni oferowanej przez -- SPAM --www.cybertattoo.eu/shop/premium-colours-p-60891.html
ale może są i inne opinie, . Było by miło gdyby na temat kolejnych innych barwników wypowiedzieli się Ci którzy już mają doświadczenie praktyczne może ustalimy jakie barwniki są idealne lub przynajmniej dobre i gdzie je zamówić.


tattoo4you Dołączył: 29 Kwi 2007 Skąd: London
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 11:47 pm
Odpowiedz z cytatem

Tej Premium jeszcze nie sprawdzałem, Tatwax mi ewidentnie nie pasowała... True Red z nazwy a na skórze taki tani mazak wychodzi ;/ do tego cover-up tym to porażka, zero krycia.

Intenze i Starbrte. Te dwie firmy tak naprawdę robią bardzo dobre kolorowe farbki. Różnie to bywa z poszczególnymi kolorkami, ale jak się ma trochę takich i takich, można "zdziarać" cuda :]

Co do czarnych... Kuro Sumi (ale przestrzegam przed jakimś badziewiem, podróbka wyszła na rynek) i Jet France.

Intenze i Kuro w Koltat, Jet France w Vikingu.


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Doświadczenia i problemy tatuatorów.

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)