MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 2:54 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam takie drobne pytanie i prosiłbym o w miarę inteligentną odpowiedź: Ile razy jeszcze wejdzie jakiś kretyn/kretynka i zapyta poraz tysięczny o to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Ludzie czy was nauczyli czytać?! Nie mówię o składaniu literek i rozumieniu góra 5 słów, ale o czytaniu i pojmowaniu tego co czytacie. Przeciez te same pytania ciągle się powtarzają, to jest jakiś koszmar. Stanisław Lem powiedział "nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie wszedłem do internetu" i ja całkowicie się z tym zgadzam. Po jaką cholerę ja i paru innych piszemy na naszych stronach wszystkie rady, porady i wszelkie informacje na temat tatuażu skoro odwiedzam to forum i co? 100 razy czy to boli, 200 szukam wzoru i co najmniej 50 schematówi maszynkę do zrobienia a idiota nawet nie wie czego szuka. Większość tych kwestii wyjaśniam na www.tatuaz.blo.pl i www.tattoo.xx.pl (dla niekumatych to jest to jedna strona) i naprawde ta godzina wysiłku umysłowego pomoże wam uzyskać odpowiedzi, których tak namiętnie szukacie.Czy to jest naprawde takie trudne?
Skoro udało wam się jakos włączyć komputer to powinniście też umieć czytać?! Mam mały apel do odpowiadających i znających się na rzeczy, aby nie pisali nic przez jakiś czas na tematy powtarzające się poraz enty. Może im się znudzi...
Jeśli zaś chodzi o wypisywanie tych bzdur na forum, to mam wrażenie, że chodzi tutaj o podbijanie sobie statystyk a to jest śmieszne i żałosne.A gdzie jest administracja? Jak widac daleko stąd, bo powinni ucinać takie kwestie. Na nową reklamę śmieci od Mikiego to jest czas, ale na forum to już nie. Ktos kogoś ma głęboko w dupie. Od siebie mogę powiedzieć, że cierpliwie znoszę teksty typu:"przeczytałem wszystkie twoje teksty i mam pytanie jak lutować igły?" No - najlepiej cyną i lutownicą!!!!!!! Przeciez napisałem o tym w tekstach, to jakie jescze sa pytania tłuku?!

Jesli byliście w stanie to przeczytac to znaczy, że zaczynacie myśleć i przestaniecie pisać bzdety. Jeśli nie, to dajcie sobie luzu z tatuażem, to nie jest temat dla ludzi bez wyobrażni i niedouczonych czereśniaków.
Dante
P.s. Jeszcze raz dla wszystkich www.tatuaz.blo.pl


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 7:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Czekałam az ktos to wkoncu powie głośno! Dante mam wrazenie ze to jest poprostu odbicie naszego swiata. Ludzie teraz nie rozumieja jezeli mowi sie do ogolu. Do KAZDEGO trzeba z osobna, trzeba mowic co maja robic i jak postepowac bo inaczej nie zrozumieja zadnego zdania. Lecz jesli jestem w bledzie to prosze, niech mi ktos to udowodi i przestanie pytac sie 10 razy czy to boli. Mi sie wydaje, ze jezeli ktos chce miec naprawde tatuaz i wyrazic przez niego jakies swoje emocje i indywidualnosc to taki bol mu w niczym nie przeszkodzi. A jest jakas roznica w tym, czy ktos wczesniej powie Ci jak jest?? Zreszta kazde miejsce jest inaczej unerwione ma inna grubosc skory, kazdy czlowiek ma rozna wrazliwosc na bol, wiec takie pytania sa kapletnie bez sensu....

.... a jutro znow ktos zapyta .....

Gość
Post EwKa Posty: 4
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 7:52 pm
Odpowiedz z cytatem

Tak sie zbulwersowalam ze az zapomnialam sie zalogowac Smile

EwKa Dołączył: 18 Sie 2004 Skąd: Lubin
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Krig
Wysłany: Sob Sie 28, 2004 1:04 am
Odpowiedz z cytatem

[b]Heheh..wcale si nie dziwie że sie wkurwileś Dante!Też bym sie wkurwiła...mam takich bezmózgich ciot tu pełno i czasem bym jednego z drugim powiesiła gdzieś na drzewie...ludzie nie kumają albie nie chcą kumać tego co sie do nich mówi..Dante Normalnie masz piwo u mnie![img] Twisted Evil [/img][/b][color=red][/color][color=red][/color][size=18][/size]

Krig
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 4:54 pm
Odpowiedz z cytatem

3ymam Cię za słowo z tym piwem Very Happy


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)