MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość BCN
Wysłany: Sro Sie 02, 2006 4:41 pm
Odpowiedz z cytatem

Napiszcie mi jak zrobić jakąś łatwą maszynke do tatuażu. Nie chce nikogo dziarać takim shitem. Poprostu chce sobie poćwiczyć dziary na świniakach heh.

Gość BCN
Post Gość BCN
Wysłany: Pią Sie 04, 2006 7:07 pm
Odpowiedz z cytatem

ktoś pisał o maszynce zrobionej z silniczka od samochodziku na baterie i długopisu. Jak coś takiego wykonać?

Gość BCN
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Pią Sie 04, 2006 9:36 pm
Odpowiedz z cytatem

najlepiej za nie całe 300pln kupić nowiutka maszynę rpfesjonalną od wiecha!www.viking.dery.pl a nie bawić sie silniczkami!!sam kiedyś tak sie bawiłem to wiem coś o tym!!nie ma sensu!!!


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość BCN
Wysłany: Pią Sie 04, 2006 9:54 pm
Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedź! ale wiesz nie chce żeby póxniej się okazało że wyrzuce kase w błoto, ponieważ nie tatuowałem jeszcze nigdy, ale bardzo mnie to interesuje. Niedawno zrobiłem swój pierwszy tatuaż ale interesuje się dziarami od dziecka. Chciałbym się w to bawić, ponieważ mnie to kręci.

Gość BCN
Post no name Posty: 41
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 4:13 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote]Chciałbym się w to bawić, ponieważ mnie to kręci[/quote]
Bawić się możesz samochodzikiem, klockami albo lalkami.....tatuaż to NIE jest zabawa.
Jeśli poważnie myślisz o dziaraniu to posłuchaj Marka


no name Dołączył: 09 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post zombek Posty: 16
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:57 am
Odpowiedz z cytatem

Ja tez kiedys se zrobilem naprawde fajna maszynke ale tylko se poszarpalem skore a teraz se robie dziary recznie igla lekarska i tuszem z dlugopisa i jest dobrze Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


zombek Dołączył: 20 Kwi 2007 Skąd: Bielsk Podlaski
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post zombek Posty: 16
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:58 am
Odpowiedz z cytatem

[color=yellow][quote="Gość BCN"]dzięki za odpowiedź! ale wiesz nie chce żeby póxniej się okazało że wyrzuce kase w błoto, ponieważ nie tatuowałem jeszcze nigdy, ale bardzo mnie to interesuje. Niedawno zrobiłem swój pierwszy tatuaż ale interesuje się dziarami od dziecka. Chciałbym się w to bawić, ponieważ mnie to kręci.[/quote] [/color] To najlepiej kup se wozek Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


zombek Dołączył: 20 Kwi 2007 Skąd: Bielsk Podlaski
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post PassatRBK
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 5:21 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Gość BCN"]Chciałbym się w to bawić, ponieważ mnie to kręci.[/quote]


Człowieku Ty się chyba za przeproszeniem z hu*** na głowy pozamieniałeś Neutral jak chcesz się bawić to kup sobie lalkę barbie albo zabierz siostrze ^^

Pozdro

PassatRBK
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 11:28 am
Odpowiedz z cytatem

Widze, ze tu pelno kozakow. Chlopak chce sie dowiedziec jak zbudowac maszynke. A wiekszosc tutaj jest traumatyczna. Zapewne gdy on uzyl slowa "bawic" uzyl tego jako przenosni. Naprawde jestescie nie obyci. Moderator powinien dawac kicka takim idiotycznym wypowiedza, szczegolnie, ze nie sa na temat. Wy wszyscy macie profesjonalne maszynki itp? Nigdy nie dziabaliscie amatorska maszynka? No wiec wlasnie, wiec morda tak


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)