MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Karola
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 7:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Domyślałm sie ze niektórych moga denerwować posty takich niedoswiadczonych,ale moze jednak ktos mi odpowie Smile

Wczoraj zrobiłam tatuaż, gościu z salonu kazał mi smarowac alatanem Plus i przyklejac folie. Wczoraj umyłam wieczorem tatuaż i na reczniku papierowym ,którym go wycierałam zostały mi małe czarne slady tuszu z tattoo. Dzis takze szłam do szkoły z folia, bo nie przeczytałam ze wiekszosc z Was uwaza zeby tak nie robic, i znow po myciu zostały czarne slady,tymrazem jeszcze mniejsze. Czy to normalne ???

Karola
Post Dante Posty: 168
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 1:00 pm
Odpowiedz z cytatem

Raczej nie. Ja jestem zdania, że ugotowałaś ten tatuaż i tyle. Przestań zakładać folię, smaruj ten tattoo alantanem, tylko nie za grubo. powinien przestać gubić farbę.

Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Morcego Posty: 47
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 5:12 am
Odpowiedz z cytatem

No raczej, z tego co wiem i stosuje folie powinno sie sciagnac po 3, 4 godzinach, to ze farba wylazi, to normalne bo z krwia i limfa moze tak nawet byc po 2, 3 dniach... no chyba ze tattoo bylo zrobione za gleboko to farba wylezie i trzeba bedzie poprawiac...

Morcego Dołączył: 18 Kwi 2007 Skąd: Irlandia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Yoszhi123 Posty: 14
Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 11:13 am
Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie!Czy to normalme że z jednodniowego tatuażu sączy się osocze z małą ilością farby??Prosze o odpowiedz!

Yoszhi123 Dołączył: 06 Kwi 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Morcego Posty: 47
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 9:05 am
Odpowiedz z cytatem

no raczej normalne... zalezy jak zadbales o niego po tatuazu, ale tak to normalne... tylko pilnuj go teraz Smile pozdrawiam

Morcego Dołączył: 18 Kwi 2007 Skąd: Irlandia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Rudulka Posty: 3
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 8:40 am
Odpowiedz z cytatem

mi czarne slady zosawaly na opatrunku (nie folia tylko gaza) przez 2 dni odkad zaczyna luszcyc się skóra już nie widze tych czarnych kropeczek

Rudulka Dołączył: 21 Lut 2008 Skąd: Kielce
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach