MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post MitalcA Posty: 14
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 1:30 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam troch edziwne pytanie dotyczace barwnika jakim sie robi tattoo.
Widzialem w sklepie za 20zl najtanszy do tattoo i drozsze, niektorzy robia ROTRINGiem za 17zl i tez niezle cuda wychodza, ale slyszalem tez wersje ze robi sie takze z tuszow od drukarek?? czy to prawda, bo wedlug mnie ten tusz jest za zadki zeby robic tattoo, chyba ze cienie w co tez watpie.
nie to ze zaluje kasy na tusz, bo dopelniacz 15 a farba 20, tylko pytam zeby wiedziec na przyszlosc. da sie uzywac tuszu od drukarek do robienia tattoo??


MitalcA Dołączył: 26 Lut 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Morcego Posty: 47
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 8:44 am
Odpowiedz z cytatem

oczywiscie ze da rade, a najlepiej z dlugopisu, tuszu do drukarek, z mazakow wyciskany... a tak powaznie, to nie sa czasy jak kiedys ze tusze profesjonalne byly niedostepne to po pierwsze po drugie zastanow sie czy chcialbys miec pod skora tusz do drukarek ??? pomijajac wszystkie inne kwestie sam nawet mowisz ze cena nie rozni sie jakos kosmicznie, wiec majac wybor tusz do drukarek a profesjonalny ink ?
sam sobie odpowiedz.


...mialem znajomego ktory dziaral maszynka samoroba i lakierem do samochodow, generalnie da rade dziergac wszystkim.... ale efekty moga byc zaskakujace...


Morcego Dołączył: 18 Kwi 2007 Skąd: Irlandia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post zombek Posty: 16
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:50 am
Odpowiedz z cytatem

To prawda ja se zrobiłem dziare zwyklym czarnym tuszem od dlugopisa i jest dobrze Evil or Very Mad Twisted Evil Laughing Cool i to nadodatek zwykłą igła lekarska, wszystko recznie Very Happy Smile Cool Laughing Evil or Very Mad Twisted Evil


zombek Dołączył: 20 Kwi 2007 Skąd: Bielsk Podlaski
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Morcego Posty: 47
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 4:11 pm
Odpowiedz z cytatem

gratuluje zombek Smile bardzo madrze... zobaczymy za kilka lat czy nadal bedzie dobrze... anajlepiej zrobcie z ball penow to fajnie nie tezeje pod skora i bedzieice mieli ruchome tattoo.


Morcego Dołączył: 18 Kwi 2007 Skąd: Irlandia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)