MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Sadchild
Wysłany: Pon Sie 07, 2006 6:38 pm
Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
zrobulem sobie tatuaz(studio, nie struna Smile ) lydka lewa, spory.
Facio w studio poowiedzial, smaruj bepanthenem tatuaz byl ciagle wilgotny.OK, tak robie, wszystko super, zadne strupki sie nie robia (a mija 3 dzien)swedzi troche, znaczy sie goi pewnie?Moje pytanie, jak go przemywam czasem woda (1-2 razy dziennie)zeby oczyscic skore troche, bakterie i wogole, masc lepka brudki sie przylepiaja pewnie, to po przemyciu nie wydaje sie ze tatuaz ma super czarny kolor. czy to ok? sam juz nie wiem.mam przemywac czy nie.? aha jak dlugo smarowac?

Sadchild
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Wto Sie 08, 2006 11:11 am
Odpowiedz z cytatem

No to gratulacje dla tego "Miszcza" z salonu, że tego Ci nie wytłumaczył... Przemywać często i nakładać maść!!! Jak nie przemywasz skóry to cały brud jaki zebrała maść wcierasz w tatuaż Sad Często tj. nawet 5-6 razy dziennie a nie 2 razy...
Smarować powinieneś jakieś 7 dni łącznie, lepiej troche dłużej smarować niż za krótko Wink


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 4:34 pm
Odpowiedz z cytatem

Dante dziekuje za odpowiedz.
Facet wytlumaczyl ale jest Irlandczykiem, bardzo niewyraznie mowil, prosilem go zeby powtorzyl, kilka razy powtarzal. Ale ufff...ciezko mi bylo go zrozumiec.Dlatego pytanie na forum zadalem.
Aha, jeszcze sprawa strupkow.Nie mam ich wcale.Czy one sie pojawia czy nie, jesli tak to jakie?
dla chcacych tatuowac sie w Dublinie, polecam DUBLINARTTATOO.wszytko super, ale trzeba dobrze sluchac co tlumaczacy bulgocze pod nosem Wink ale jak cos Dante pozmoze Wink

Gość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 10:08 pm
Odpowiedz z cytatem

To jest jak najbardziej normalne Wink Strupków, nie powinno być żadnych... Cieszyć się z ich braku, cieszyć sie ładnym tatuażem Very Happy Tyle.


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Sadchild
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 1:21 pm
Odpowiedz z cytatem

dziekuje Ci bardzo,
pozdrawiam. Smile

Sadchild
Post Paczek Posty: 5
Wysłany: Czw Sie 17, 2006 9:48 pm
Odpowiedz z cytatem

chce sobie zrobic tatuaz i mam takie pytanie co sie stanie jak sie strupki pojawia??


Paczek Dołączył: 16 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)