MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post zyga101
Wysłany: Nie Kwi 09, 2006 5:27 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak pielęgnować tatuaż tuż po zrobieniu, aby kolory nie były blade tylko wyraziste i od czego to zależy bo zrobiłem sobie tatoo (pierwszą część) i kolory wyszły trochę blado, Jak zrobić aby były one na maksa wyraziste i wyraźne

zyga101
Post Gość
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 2:21 pm
Odpowiedz z cytatem

no wlasnie tez by mnie to interesowalo

Gość
Post Satagiah
Wysłany: Nie Maj 28, 2006 6:56 pm
Odpowiedz z cytatem

Też by mnie to interesowało.

Satagiah
Post Bart
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 12:46 pm
Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się ,że nie ma na to jednej dobrej recepty.Myślę że najwięcej zależy od profesjonalizmu tatuatora,barwnikow jakich używa ,od twojej skóry i tego czy dbasz o dziare po jej zrobienu.Zdarza się,że pigment skóry jest taki,że kolory wychodzą inaczej niż byśmy tego chcieli. Niektorzy maja po zrobieniu strupy,inni nie.Im więcej zaniedbanych strupow tym wiecej barwnika z nimi wylezie to zew. warstw naskórka i kolory zblakną.Jeśli pijesz po zrobieniu dziary,przyspieszasz krązenie krwi=wiecej barwnika wychodzi wraz z pigmentem,tak samo z opalaniem. Generalnie nie jest też dobrym pomysłem zbyt częste poprawianie tej samej dziary(bo chcesz mieć wyraźniejszy kolor) bo robi się dziara 'fakturowa' i po czasie kontury mogą się troszke 'rozłazić'.

Bart
Post Bart
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 12:49 pm
Odpowiedz z cytatem

ehh..co ja za bzdury..nie z pigmentem wychodzi tylko z osoczem Razz

Bart
Post mariusz pierog Posty: 3
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 9:17 pm
Odpowiedz z cytatem

wyrazistosc kolorow zalezy od intensywnosci wkladanego barwnika.im intensywniej sie wklada tym kolory sa bardziej wyraziste.zalezy tez od rodzaju farby.ja uzywam sarbite color.jest o.k.sprawa pielegnacji takrze jest wazna.

mariusz pierog Dołączył: 15 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)