MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post FINE
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 7:16 pm
Odpowiedz z cytatem

[color=green][/color] Evil or Very Mad SIEMA TATOO TO CHYBA COS NA CALE LIVE WIEC GDY WLASNIE JA BEDE GO SOBIE ROBIC TO NA SERIO POJDE DO TAKIEGO PROWESJONALISTY JAK TAN AUTOR TEJ STRONY NP.JA NP UBIRAM SIE JAK SKATE MAM W GLOWIE HARD CIR I TAKIE JEST MIJE LIVE I WLASNIE Z TYM BEDZIE ZWIAZANY MAM KILKA WG MNIE DOSYC ZAJEBISTYCH MIEJCS NP LYDKA VDO SZYJA MAM NADZIEJE ZE JUZ ZA DWA LATKA GDY TROCHE MOJE CIALO SIE ROZROSNIE TO BEDZIE DOBRY CZAS ZEBY UPIEKNIC SWOJE CIALO I =ZYCIE I TAK MAM BARDZO CIEKAWE NARAZIE FVCK CREW TORONTO HC*

FINE
Post Radar
Wysłany: Pią Sie 20, 2004 9:30 am
Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego tatuator powinien być po trosze psychologiem. Powinien porozmawiać z przyszłą ofiarą/klientem, zapytać o zainteresowania, plany na przyszłość, co ewentualna dziara ma dla niego znaczyć itd. Inaczej przyjdzie do niego taki podkręcony młodzian, który ważność swoich wypowiedzi podkreśla kapslokiem i każe sobie wytatuować HARD CIR, bo ostatnio złapał fazę na Biohazard czy Agnostic Front, a że był akurat nastukany, to nie pamięta jak to się pisze.

Radar
Post szellest Posty: 23
Wysłany: Pią Sie 20, 2004 11:23 am
Odpowiedz z cytatem

hehe tak bylo ze mna tyle tylko ze ja mam jazde na kwasy wiec moje projekty tatuazy obracaja sie wokol jednego. no ale tatuaze to rzecz indywidualna dla jednych kwasy glupota dla mnie nie do konca...
a niech sobie robi hard ciry... bedzie mial pamiatke z tego jak kiedys zyl i co mu we lbie siedzialo Very Happy
fakt tatuator powinien byc po trochu czyms w rodzaju psychologa ale mysle ze bardziej od uswiadamiania bezsensu znaczenia wzoru powinien uswiadamiac o jego wielkosci i rozplanowaniu na ciele by co by nie oznaczal prezentowal sie na ciele dobrze bo taki klijent nie ma o tym pojecia i dla niego taki wzor 4 na 4 cm na ramie jest jak najbardziej spoko no a przeciez wiemy ze nie do konca Cool
pozdrawiam


szellest Dołączył: 04 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post GóWnIaRa
Wysłany: Nie Sie 22, 2004 11:40 am
Odpowiedz z cytatem

nareszcie dowiedzialam sie jakiej muzy slucham:-) ufff, teraz bede mogla szpanowac jak znam nazwe:-) tatuator psychologiem???? ze co???? kazdy ma swoj rozum i chyba wie co robi, a za bledy niech sam placi. Mnie dziaral tatuator we wlasnym domu, nie zadawal zbednych (glupich) pytan Smile dalam mu wlasny wzor i wszyscy sa happy:-)

GóWnIaRa
Post Studio Tattoo
Wysłany: Pon Sie 23, 2004 5:11 pm
Odpowiedz z cytatem

Tragedia,tragedia,tragedia Confused po pierwsze co to za tatuator który nie doradza wzoru, nie rozmawia o tym z klientem. Po 2 musi byc calkiem dobrym "tatuatorem" rzeznikiem bo ineczej nazwac pewnie go nie mozna. Jak by twój kumpel "tatuator" kupil sobie do domu profesjonalny sprzet "bo zakladam ze taki posiadal bo to TATUATOR"lecz dentystyczny ,tez polecisz do niego na chate na kanalowe leczenie .... Laughing Laughing Laughing Laughing . Po 3 to nie wiem czy dobrze prezentowala by sie drobna niesmiala dziewczyna z wielkim diablem na pól ręki, bo tak sobie to wymyslila. Więc czasem naprawde lekko nastawic klienta na dobra droge... to nie koszulka o której po pierwszym wyjsciu stwierdzimy to nie to ... pozdrawiam[/list]

Studio Tattoo
Post artystka
Wysłany: Pon Sie 23, 2004 5:29 pm
Odpowiedz z cytatem

Przedewszystkim tatuator powinien dobze tatuowac bo nie wiem czy usmiechaloby mi sie chdzic przez cale zycie z jakims beznadziejnym bochomazem na ciele. Powinien to robic czlowiek ktory wie co robi i zna sie na rzeczy, a nie jakis kretyn ktory zrobil dwie "dziary w domu i nazywa sie tatuatorem". Osobiscie w moim przypadku wchodzi w gre tylko profesjonalne studio tatuazu gdzie bede miala pewnosc ze moj tatuaz bedzie wygladal tak jak tego chce i osoba mi go robiaca doradzi mi wzor ktory bedzie do mnie pasowal, jego wielkosc, miejsce w ktorym najlepiej by wygladal a nawet to czy ma byc kolorowy, cieniowany czy caly wypelniony.

artystka
Post filo Posty: 23
Wysłany: Pon Sie 23, 2004 8:52 pm
Odpowiedz z cytatem

......


filo Dołączył: 05 Cze 2004

Ostatnio zmieniony przez filo dnia Sro Sie 25, 2004 7:53 am, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post studio tattoo
Wysłany: Pon Sie 23, 2004 11:48 pm
Odpowiedz z cytatem

hyyymmmmmm... "tatuazysta ... logopedzista " trzyz nie brzmi Ci to podobnie mój kolego... Jesli mamy sie spierac o "ojczyzne polszczyzne " to dwa te slowa sa uzywane pr Miodku do swiadomosci Twej Laughing . Nie musisz zaznaczac ze kazdy powinien miec indywidualny motyw , oddajacy w pelni jego charakter czy osobowosc, chyba chlopcze drogi "TATUAZYSTO z chaty" nie zrozumiales poprzedniego posta kolezanki... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Ale... pewnie masz racje .... bo kazdy dobry [u]tatuazysta[/u] na temat tatuazu ma racje , a szczególni [u]tatuazysta domator[/u]tacy sa [b]najlepsi.........[/b] Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing pozdrawiam

studio tattoo
Post studio tattoo
Wysłany: Pon Sie 23, 2004 11:53 pm
Odpowiedz z cytatem

wallll sie mioTTTTku Very Happy Very Happy Very Happy tatuarrrrzzzzysta Miotttek i to proWWesor... buhahahahha pozdrawiam Cie

studio tattoo
Post filo Posty: 23
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 6:54 am
Odpowiedz z cytatem

[b]Czołgiem!!!
Masz racje zwracam honorrr oba wyrażenia są poprawne ale tatuator to troche brzmi dziwnie jak dla mnie.Niestety nie o to tu chodzi,chodzi o to drogi,sympatyczny "studio tattoo",że tak naprawde gro ludzi którzy mają swoje studia tattoo nie ma pojęcia o tym co robią i o to mi chodziło w mojej wypowiedzi a nie o to że jest coś źle napisane gramatycznie!!!!!!!!!!!Pozdrawiam Cię TATUATTORZE!!!!!!!!!
PS:pewnie masz studio i robisz spoko tatuaże,ale ci co zaczynają w chacie (na profesjonalnym sprzecie)mogą też dobrze pracować,a nieraz nawet lepiej niż goście w studiu zgodzisz sie ze mną chyba?&*%$#@!
Ale wiem czujesz się od nich lepszy bo masz studio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]


filo Dołączył: 05 Cze 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post ?
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 9:40 am
Odpowiedz z cytatem

nie pisze się gro ludzi tylko gros ludzi

a co do tatuatora i tatuażysty, hm..
masturbator czy masturbarzysta ?

?
Post Cebul
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 10:16 am
Odpowiedz z cytatem

Idea hehe

Cebul
Post Cebul
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 10:21 am
Odpowiedz z cytatem

Nie od sprzetu i nie od miejsca zalezy jak bedzie wyglądał tatuaz tylko od osoby która go robi!!! Widzialem lepsze wzory robione w kryminale niż wzory robione w studio!!! A czepianie sie czy mówi sie tatuażysta czy tatuator jest ŚMIESZNE!!!

Cebul
Post Benon
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 1:37 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="?"]nie pisze się gro ludzi tylko gros ludzi

a co do tatuatora i tatuażysty, hm..
masturbator czy masturbarzysta ?[/quote]

Onanista.
Nauczcie się dobrze, przyda wam się na osobisty użytek

Benon
Post artystka
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 3:01 pm
Odpowiedz z cytatem

Moj drogi kolego filo... piszac o tym ze tatuator dobierze idealny dla mnie tatuaz mialam wlasnie na mysli to ze bede miala cos innego niz polowa Polski, że stworzy jeden wzor specjalnie dla mnie i juz nikt inny nie bedzie go mial. A skoro juz sie tak czepiasz tej pisowni to POLSKI kretynie pisze sie z duzej litery!!!!!!!!!!!! TO JEST NAZWA KRAJU "przeciez podstaw gramatyki uczyli nas juz w podstawowce" to sa Twoje slowa gdybys nie wiedzial. I jeszcze jedno napisales ze studio tattoo czuje sie lepszy od innych bo ma swoje studio i musze przyznac ze wyczuwam tu lekka nutke zazdrosci.... czyzbys FILO mial maly kompleksik wlasnie z tego powodu ze nie masz studia i musisz pracowac w domu?????????

artystka
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)