MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post tatu14 Posty: 1
Wysłany: Sro Sie 02, 2006 10:46 pm
Odpowiedz z cytatem

siema mam 15 lat , i bardzo lubie rysoowac treebal 'e kupiłem sobie "niezmywalny mazak z cienka koncowka ale to nic nie pomogło ... nadal mazy mi sie dziaranie na zywo .... koledzy prosza mnie zebym im cos narysował na nodze alub na ramieniu .. im sie to podoba co robie . jak myslicie zaczynac .probowac cos na zywo ale najpierw na sobie i jeszcze jeden plan ** podsuncie mi jakies plany maszynki .. miałem taką jedna co sam sobie zrobiłem ale to h*j nia była nic nie chciała dziarac choodziła tylko niewchodził tusz pod skore .. nikomu niebedzie sie chcial tyle czytac ale poswiecicie mi chwile ..... z gory thx

tatu14 Dołączył: 02 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post cyberdex Posty: 30
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 3:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jesteś jeszcze dość młody. Przede wszystkim poświęć czas na naukę (rysunku, sztuki ogólnie), na praktykę jescze nadejdzie czas. Być może niedługo zainteresuje Cię co innego. Postaraj się nie zrobić sobie ani komuś innemu krzywdy. I zastanów się czy TATUAŻ jest właśnie tym co chciałbyś robić w życiu (zarobkowo). Według mnie Tatuator to ARTYSTA, który potrafi nie tylko narysować Tribal, ale także namalować obraz, czy narysować rysunek. Bez takich podstawowych umiejętności nie powinieneś myśleć o tym zawodzie (lub hobby - w zależności jak to potraktujesz). Powodzenia.

SUPER ADMIN
cyberdex Dołączył: 07 Mar 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)