MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 2:57 pm
Odpowiedz z cytatem

[img]-- SPAM --img206.imageshack.us/img206/710/12av3.jpg[/img]

ja właśnie dzisiaj zrobiłam, przed paroma godzinami:)
jestem zachwycona!
Nie bolało tak bardzo, robienie kontur troche mnie przybiło, ale później kosmetyczka posmarowała mi rękę maścią znieczulającą i lajcik. Coś jakby mrówki chodziły po ręce:)

Nie ma się czego bać!

Gość
Post madzia025
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 10:40 am
Odpowiedz z cytatem

Od czterech dni mam tatoo na dolnej części pleców. Jest super, goi się znakomicie i prawie nie boli Smile
O bólu przy wykonywaniu już zapomniałam, chociaż był dosyć silny.Mogę go porównać do nacinania skóry żyletką. Ale warto było.

madzia025
Post anna81
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 10:51 am
Odpowiedz z cytatem

witam, to naprawde jest lekki i miły ból jak przu błonie dziewiczej boli ale jest przyjemnie, musi przeciez być ten pierwszy raz

pozdrawiam

anna81
Post Gość
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 12:05 pm
Odpowiedz z cytatem

kurde chce włąsnie zrobic tatuaz na plecach w dolnej czesci ale jak piszecie ze to boli zaczynam sie wachac!!!!

Gość
Post kasieńka:)
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 11:31 am
Odpowiedz z cytatem

Hehehe co do bólu związanego z tatuowaniem to opowiem Wam pewna historie. Byłam na imprezce, pewnien koleś o duuużej budowie opowiadał jak go to starsznie bołało... Po chwili podciągnoł rekaw i pokazał swoje dzieło... wielkościa nie przekraczająca pudełka od zapałek. Po chwili moj kolega znudzony już opowieścia o tym "przeraźliwym, okropnym i nie do zniesienia bolu" podciągnoł moja koszulke odsłaniając mój tatuaż zajmujący dolną cześc pleców... i skomentował "Dziwne, Kaśka mówiła że nic nie boli". Koleś się zamknoł i poszedł. Fakt mnie nic a nic nie bolało a wrecz gilgotało. Pomimo ze robiony był na kręgosłupie i całej reszcie. Wiec ja moge dodać tylko ze na prawde nic a nic nie boli, choć ja do - na ból nie należe.

kasieńka:)
Post Gość
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 10:58 pm
Odpowiedz z cytatem

A jak z bolem w okolicy ręki (przed łokciem) i na łopatce oraz wewnętzrnej stronie ud>???

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 11:13 am
Odpowiedz z cytatem

ja wczoraj wydziarałem sobie zewnętrzną część łydki i niemozna powiedziec ze to boli Very Happy to takie przyjemne dosyc(zeby niebyło ze masohista jestem Wink )
szczypanie, kontury odczuwa sie troche bardziej niz wypełnianie i cieniowanie Very Happy

[/u]

Gość
Post matioldi
Wysłany: Czw Lip 20, 2006 10:55 pm
Odpowiedz z cytatem

czy tatuaz na karku boli? czekam na odpowiedzi

matioldi
Post Rejdar
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 8:22 pm
Odpowiedz z cytatem

Boli jak masakra, czasem potrafi odpaść głowa! Razz

A poważnie, jeśli należysz do większości społeczeństwa, która nie może przeżyć dziabania po kręgosłupie, to skręcisz się z bólu. Jeśli tak jak mi sprawia Ci to przyjemnosć, to myślę że luz.

Rejdar
Post arienna
Wysłany: Nie Lip 30, 2006 9:32 am
Odpowiedz z cytatem

[color=green]mnie nie bolało a mam dziarkę na linii kręgosłupa ( kość i co z tego) z resztą może jestem nienornalna, ale uczucie było cudowne
pozdrawiam Very Happy[/color]

arienna
Post Alex
Wysłany: Nie Lip 30, 2006 9:08 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie? Ile może trwać tatuowanie na łopatce chińskiego znaczku o wymiarach około 4x3cm.

A co z maściami znieczulającymi? Czy w salonie mogę poprosić o posmarowanie nią tatuowanej części ciała?

Może mały znaczek to jeszcze znikomy ból, ale jestem straszną panikarą, więc wolałabym nie narażać się na ośmieszenie przez krzyk, bo zabolało Wink)

Alex
Post El
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 12:18 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]A ja wlasnie sobie zrobilem na zewnetrznym boku stopy, wzdluz krawedzi. BOLI JAK CHOLERA!!![/quote]

potwierdzam- mam w tym miejscu i jest niezła jazda Laughing - zdecydowanie nie na pierwszy raz...

El
Post Gość
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 12:25 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Alex"]Jak myślicie? Ile może trwać tatuowanie na łopatce chińskiego znaczku o wymiarach około 4x3cm.

A co z maściami znieczulającymi? Czy w salonie mogę poprosić o posmarowanie nią tatuowanej części ciała?

Może mały znaczek to jeszcze znikomy ból, ale jestem straszną panikarą, więc wolałabym nie narażać się na ośmieszenie przez krzyk, bo zabolało Wink)[/quote]

Szybka sprawa- niema sensu nawet znieczulac Cool

Gość
Post raisa Posty: 1
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 12:00 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie,czy wzdłóż kręgosłupa zrobienie tatuazu było by bardzo bolesne?Czy na pierwszy raz lepiej wybrać inne miejsce gdzie na ma kości przy skórze?Czym rózni sie ból w tych miejscach gdzie jest kośc a gdzie nie ma?!

raisa Dołączył: 18 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post PiraniaGryzolda Posty: 3
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 6:54 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="frank"]jak to w rzeczywistosci jest z tatuażem, czy robienie go bardzo boli? oczywiście przy użuciu profesjonalnej maszynki[/quote]

Hm w sumie to wczoraj bylam zrobic sobie tatuaż, no i dokladnie z ciekawosci zapytalam o miejsca najbardziej wrazliwe ,( ktore wydaja sie w sumie logiczne ,bo w tych miejscach skora jest po prostu wrazliwa i deliaktna Smile ), a wiec : szyja, przeguby, podbrzusze, brzuch, boczki-dzizas, na wlasnej skorze sie przekonalam Very Happy ,piersi, ogolnie miejsca mieciutkie ,lub z delikatna skora ;>-o okolicach intymnych wspominac nie musze Very Happy . A co do bolu, to zdaje sie, ze kazdy ma takze swoj wlasny prog wytrzymalosci . Ja mialam ten niefart, ze -jak to tatuator okreslil, kiepsko siadala mi farba, poniewaz mam duza gestosc skory,siedzialam wiec bez mala 3h przy samych konturach robionych na ledzwi, no a wzor wybralam spory....-sama zdziwilam sie,ze jest az tak majestatyczny-jak na pierwszy raz Very Happy ... teraz czekam ,az sie zagoi-odwiedze studio za jakies 2tygodnie, nie chce sie spiszyc, bo to naprawde cholernie boli-jak maszynka dźga Cie w tym samym miejscu ,po raz np 5 ;> ...Wink ale trzymalm sie niezle . Bol porownuje do przejezdzania jakims ostrym przedmiotem typu igla po skorze,z dosc sporym naciskiem,jest ok gdy robi sie to 2-3 razy,ale po 5 masz dosc i zaczynasz czuc cholerne goraco. nie jestem jakos bardzo wrazliwa osoba na bol ,w studiu bylam z kumpela ,sczerze przyznam mialam sile zartowac podczas zabiegu, i bawilam sie niezle,ale naprawde wszystko zalezy od Twojej - na to uczucie. Moja kumpela okreslila moja postawe za bezbolesna, jednak pisze szczerze,ze boli dosyc dosyc...schodzilam z krzesla z ulga Very Happy .To ,ze jedna osoba nie czula nic , nie znaczy ,ze Ty bedziesz mial\a tak samo . Spojrzmy prawdzie w oczy . Pozdrawiam Smile


PS: ...jako ze mialam robiona ledzwie, i na wysokosc moj wzor ma okolo 15 cm , to powiem Ci ,ze jak maszynka przeslizgiwala sie po okolicach kregoslupa-to bywalo roznie:D Smile, to samo przy zblizaniu sie do posladkow Very Happy- ale do odwaznych swiat nalezy:) -wszystko da sie wytrzymac, tylko cholerka-tak naprawde nie wiem ,jak mozna porownac robienie tatuazu do depilowania Very Happy- odczucia zuplenie inne Very Happy Smile -powodzenia z podejmowaniem decyzjii Smile

PiraniaGryzolda Dołączył: 25 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)