MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post KATEE
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 5:21 pm
Odpowiedz z cytatem

WITAM, PO JAKIM CZASIE OD ZROBIENIA TATUAŻU MOGĘ IŚĆ NA SOLARIUM, BO NIE CHCIAŁABYM ŻEBY MÓJ TATUAŻ WYBLAKŁ, ALBO COŚ INNEGO NIEDOBREGO;)

KATEE
Post Gość
Wysłany: Sob Mar 18, 2006 3:27 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam podobne pytanie - jak pielęgnować kilkumiesięczny tatuaż podczas wizyt w solarium i latem? Czy coś daje stosowanie blokerów?

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 1:02 pm
Odpowiedz z cytatem

tu sie niczego nie dowiedzie bo tu sa sami amatorzy na tym forum
i mało wiedza w tym klimacie lepiej zmienić forum na
www.tattoo.xx.pl

pozdraiwam

Gość
Post alicja84_84@interia.pl
Wysłany: Nie Lip 23, 2006 6:43 pm
Odpowiedz z cytatem

witam .w kazdym renomowanym studio powinni udzielic wam odpowiedzi malo tego powinni sami wyjsc z inicjatywa udzielenia informacji jak dbac co mozna co nie mozna i przez jaki okres............!!!!!!!!!!!tatuaz goi sie w zaleznosci od wielkosci..podam na swoim przykladzie mam ich kilka moj najwiekszy to wydziarane cale ramie do lokcia czas gojenia sie w moim przypadku to 10 dni jak w morde strzelil..przez ten okres nie mozna wystawiac tatuaza na slonce zadnego solarium basen rowniez odpada..polecam do smarowania dziary alantanem plus chcialambym podkreslic masc alantan plus nie krem jest ona dostepna w kazdej aptece bez recepty koszt to okolo10pl.....pozdrawiam

alicja84_84@interia.pl
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)