MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 12:33 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="sobolek"]szczeze moowieac to ja mam jush 2 tatuaze na nodze i na ramieniu, a mam 17 lat i zaden tatuazysta w salonie nawet nie spytal sie czy mam 18 lat lub cos takiego nic kompletnie zero... a puzniej sie dziwia ze wpada m policja za jakiegos lepka yhhh... no ale cusz ja nie mam sie czego bac bo moji rodzice wyrazili na to zgode poniewasz bylem tam wraz mojim ojcem na 2 dzien bo mu sie tesz spodobalo i zapragnol miec tez taki tatulasz znaczy sie inny wzur ale tez chcial miec:)
Pozdrowka...
jak chcesz to musisz z rodzicami pogadac i wtedy sobie zrob:)[/quote]

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 12:33 am
Odpowiedz z cytatem

[qulallalalallal geh uadgudgaifdhiakfikfbo

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Lip 21, 2006 4:28 pm
Odpowiedz z cytatem

ja mam 16 lat i tribala na nodze i nie żałuje tego mam 190cm wzrostu więc myśle że sie już nie naciągnie więcej

Gość
Post eXcellent Posty: 9
Wysłany: Nie Sie 13, 2006 7:55 pm
Odpowiedz z cytatem

co do ilosci lat to ja mam 17 i mam zrobiona dziarke na nadgarstku, oczywiscie rodzice musieli podpisac papiery, bez tego nic by się nie odbyło.


eXcellent Dołączył: 13 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Agrith Posty: 5
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 4:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Szczerze radzę żeby takie decyzje podejmować przynajmniej w wieku 18 lat albo i później. Wiem to z doświadczenia. Ja zrobiłam sobie tatuaż w wieku 17 lat pod wpływem chwili. Na całe szczęście pan w salonie doradził mi taki wzór żebym się go po latach nie wstydziła i nadal jestem z niego zadowolona. Byłam o tyle rozsądna żeby zrobić go sobie w miejscu niewidocznym bo utrudnianie sobie życia w kraju, w którym i tak jest ciężko o dobrą pracę to głupota. Teraz o wiele poważniej podchodzę do tego typu rzeczy. Mam w planach zrobienie kolejnego tatuażu i to już od dawna, ale przez to że z wiekiem nabrałam rozsądku moja decyzja jest bardziej świadoma i zastanawiam się nad takimi rzeczami jak "a co będzie jak wzór przestanie mi się podobać" lub "czy nie będę się wstydziła rozebrać przed lekarzem do badania mając lat 60". Być może teraz nastolatki myślą o takich rzeczach, ale tak czy siak warto poczekać choćby dlatego żeby się przekonać czy naprawdę się tego chce czy była to tylko chwilowa zachcianka. Pozdrawiam Smile


Agrith Dołączył: 05 Wrz 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 6:06 pm
Odpowiedz z cytatem

Lepiej tatuaż mieć po 18 to racja. Ja nie mam 18 lat...rosnę ale z moim tattoo nic sie nie dzieje Wink moze porostu mam szczęscie Rolling Eyes Ale przed zrobieniem sobie go myslałam nad nim chyba z 1,5 roku !! napewno jako babcia 60 letnia będe go żalować...ale tak bedzie miał przeciez kazdy Wink Jak wróciłam z tat2 do domu moja mama stwierdziła że też sobie zrobi Laughing Pozdro ;P


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post carmenegilda Posty: 5
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 11:17 pm
Odpowiedz z cytatem

ja miałam na legalu zrobioną dziarkę 3 miesiace przed osiemnastką Cool mamuśka przyszła,powiedziała,że się zgadza i fcet nawet nie wymagał podpisu Smile Pozdrawiam pana Leńczuka ! Twisted Evil


carmenegilda Dołączył: 26 Lis 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 12:04 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="marian"]mam zamiar zrobic sobie mały tatuaż na ramieniu, mam 17 lat i chcialbym wiedziec czy aby zrealizowac moj plan musze byc pelnoletni czy moge poprostu pujsc do studja i zrobic sobie tatuz ?? Z gory dziekuje Smile[/quote]

Skoro jestes niepelnoletni to za osobista zgoda rodzicow mozesz zrobic sobie tatuaz Smile Ps. zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl Mnostwo ciekawych wzorkow i nie tylko Wink


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 9:38 pm
Odpowiedz z cytatem

ja mam 16lst i juz mam dzire.. planuje juz kolejna... wy jestescie pojechani na banie... jak ktos chce to niech sobie robi dziare a nie doradzacie odradzacie i w ogole... ryjecie banie az mi was szkoda

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 6:31 pm
Odpowiedz z cytatem

ile Wy wszyscy macie lat?
PATOLOGIA!!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Paź 04, 2008 11:46 am
Odpowiedz z cytatem

pierwszy tatuaż zrobiłam jak mialam 16 lat Smile wyszedł swietnie Smile ale nie robilam go w studu tylko w domu Smile mama do teraz nie wie, a mam juz 18 lat i nie skonczylo sie na 1 Smile wiec wiesz... wszystko zalezy od ciebie chociaz mam obawy ze w naprawde dobrym studiu tatoo wyśla cie z kwitkiem do domu bo ... kary pienięzne dla studia ktore nielegalnie dziara niepelnoletnich są naprawde duze;/

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Paź 08, 2008 4:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę, a właściwie czytam, to niektórzy mają naprawdę zerwane.
Pierwsza sprawa: Nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Zanim zadacie pytanie, czy w wieku... można zrobić tatuaż samemu, czy trzeba z mamusią pójść, czy się "rozleje" czy nie przeczytajcie poprzednie posty i się tego wszystkiego dowiecie.
Po drugie nie polecałbym robienia tego typu ozdób jak ktoś to nazwał "w domu". Sprzęt to pewnie cienka struna bądź jakiś drucik i małym przekroju umieszczona w długopisie bądź czymś podobnym, którą zasila bateria 6V a barwnikiem jest tusz kreślarski. Jak wiadomo nie jest to sprzęt sterylny i biorąc pod uwagę, że "kolega" który zaproponował, że zrobi Wam dziarę za darmo bądź o połowę taniej ozdabiał już innych, nie jest to dobrym pomysłem.
Po trzecie: -, podczas pisania błędy są podkreślane na czerwono a Wy jeszcze je robicie?!

Gość
Post Scream Posty: 18
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 9:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam wszystkie posty w tym temacie i jestem przerażona.
Czy naprawdę ludzie podchodzą do tatuaży aż tak bardzo prostacko?
"O, fajny motylek, może se go wydziaram?"- tak teraz się myśli. Albo ja odnoszę takie wrażenie.
Nie wiem jak inni, ale ja przed jakąś decyzją wolę zapoznać się trochę z tematem.
A co do wieku, żeby nie było off-topu...
Myślę, że wszystko przede wszystkim zależy od tego jak przemyślana jest decyzja.
Jeśli to jest, tak jak mówiło już kilka moich poprzedników, żeby pomachać dziarą na dyskotece czy przed znajomymi, to ja w ogóle odradzam takim ludziom robienia sobie jakichkolwiek tatuaży w jakimkolwiek wieku, wybaczcie.
Tatuaże to [size=9]SZTUKA[/size]!


Scream Dołączył: 02 Mar 2009 Skąd: ja do cholery się tu wzięłam?
_________________
"Milczenie jest najlepszym zwiastunem radości, bo małe jest szczęście, które można wyrazić słowami."
William Shakespeare
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post DARIA
Wysłany: Sob Sie 15, 2009 8:25 pm
Odpowiedz z cytatem

zgadzam się ;] Poćwicz ortografię a później myśl o robieniu tatuaży Smile Wink

DARIA
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 15, 2009 8:27 pm
Odpowiedz z cytatem

Siema wszystkim Smile
Chcę sobie zrobić tatuaż, ale nie jestem pełnoletnia...
Chcę go zrobić w studio, ale czy wystarczy zgoda rodziców?
Tak nawiasem to mam 15 lat ;D

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)