MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 10:22 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]trzeba miec 18 lat, zgode rodzicow, zarzadu drog miejskich i ministra rolnictwa oraz 4 z fizyki na swiadectwie maturalnym[/quote]
HAHAHAHAHAHAHAHAA leze Very Happy

Gość
Post kasieńka:)
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 11:19 am
Odpowiedz z cytatem

Ja miałam nie całe 16 lat jak robiłam. Do 16 brakowało mi około miesiąca. Mam na dolnej czesci plecków slicznego tribalka i nigdy nie załowałam, że go mam. Gdy wybierałam wzór chciałam mieć taki by w 50 rocznice swoich urodzin jeszcze głebiej rozumiec jego sens i być z niego dumna. Wiąza sie z nim wspomnienia, które rozumiem tylko ja. Uważam za idiotyczne tatuowanie sobie imion bo to jest najprostsza droga do cover-up (zakrywanie jednego wzoru drugim). A co do wieku... myśle, że tatuatora mało interesuje wiek, tylko podejście do tego rodzaju sztuki, Very Happy

kasieńka:)
Post Gość
Wysłany: Pią Cze 30, 2006 1:21 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="gość"][quote="Anonymous"]trzeba miec 18 lat, zgode rodzicow, zarzadu drog miejskich i ministra rolnictwa oraz 4 z fizyki na swiadectwie maturalnym[/quote]


luz, respect, 8) :D[/quote]

Gość
Post ruda
Wysłany: Czw Lip 06, 2006 1:55 am
Odpowiedz z cytatem

Ja osobiscie dopiero czaje sie na jakis tatuażyk. Niepowinno sie robic tatuażu osoba nie dojrzalym i tu wcale niechodzi o wiek. Nie wszyscy mlodzi ludzie sa dojrzali ale rowniez nie wszyscy dorosli. Moim zdaniem lipa z ta zgoda rodzicow bo nie takie rzeczy sie podrabialo Smile no i rowniez nic niewarte jest przyjscie z rodzicem (tu pozwole sobie wprowadzic historie mojego kumpla tatuażysty) ponieważ co z tego ze np. do mojego kumpla przyszla taka gówniara z matka (żeby zrobic sobie tribala :/ ) jak ojciec tej dziewczyny chcial go potem doslowanie zabic?

ruda
Post arienna
Wysłany: Nie Lip 30, 2006 10:05 am
Odpowiedz z cytatem

[quote]trzeba miec 18 lat, zgode rodzicow, zarzadu drog miejskich i ministra rolnictwa oraz 4 z fizyki na swiadectwie maturalnym[/quote]

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[color=green]umarłam


ja zrobiłam sobię dziarkę, na drugim roku studiów, czekałam na niego pięć lat, ale nie żałuję, zastanowiłam się dobrze, przemyślałam i przyzwyczaiłam do wzoru (za radą kolegi , wisiał nad łóżkiem przez rok czasu, nie znudził sie znaczy, że pasuje Very Happy) wykonany jest ślicznie, tak delikatnie i kobieco, jak naszkicowany ołówkiem ( nie znaczy że jest blady, poprostu jest delikatny) myślę że wiek (ale emocjonalny) jest bardzo ważny, nie należy się śpieszyć bo nie podchodzę do tego- zawsze mogę zakryć, nie! jak się robi tatoo to na całe życie, dziś czasami o nim zapominam, jest częścią mojego ciała taką naturalną.
Na dzeiń dzisiejszy jedynie co bym zrobiła, to pozwoliła się mu rozrosnąć, ale muszę przemyśleć Very Happy pozdrawiam [/color]

arienna
Post Dj Tribal Posty: 3
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 9:41 am
Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie ze nia ma potrzeby robienia tatułazu przed 18, poniewaz czlowiek mlody rośnie i kiedy delikwent zrobi sobie tatułażu w wieku 15 lat to sie rozczruje po kilku latach, ze jego tatułaż sie rozciagną i nie wyglada tak jak na poczatku Twisted Evil, a jeżeli ktos w mlodym wieku bardzo chce miec tatułaż proponuje tatułaż robiony henną wytrzymuje okoly 2 tygodni Laughing

Dj Tribal Dołączył: 19 Sie 2006 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post SzAk Posty: 4
Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 7:21 pm
Odpowiedz z cytatem

ja bym byl za tym zeby do salonu czy studia wpadac z dowodzikiem, oczywiscie niamam nic do tego jak ktos bedze chcial wczesniej ale hyba jednak lepiej jest sie niespieszyc zbytnio z taka decyzja. pozdowienia Very Happy

SzAk Dołączył: 01 Wrz 2006 Skąd: Elbląg
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Butterfly Posty: 3
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 11:51 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="gość"][quote="Anonymous"]trzeba miec 18 lat, zgode rodzicow, zarzadu drog miejskich i ministra rolnictwa oraz 4 z fizyki na swiadectwie maturalnym[/quote]


luz, respect, Cool Very Happy[/quote]

Very Happy Very Happy Very Happy

Butterfly Dołączył: 10 Paź 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 5:14 pm
Odpowiedz z cytatem

Ogólnie temat był założony 3 lata temu...ale wiekszość młodych dalej zadaje sobie to pytanie : " czy już moge pozwolić sobie na tatuaż? czy mi zrobi?" itd. W ogóle to najlepiej jest iść z kimś dorosłym ,żeby odrazu o tym wiedział...a nie żeby sie dowiedział "przez przypadek" i mieć kłotnie ze starszymi Very Happy Wiadomoo,że nie każdy rodzic się zgodzi ,ale najlepiej powiedzieć mu,żeby poszedł z tobą niż masz sam sobie go zrobic bez jego wiedzy ;] Mam racje prawda? Odbiegłam troche od tematu ,ale to co Laughing Wiec jak macie poniżej 18 lat lepiej być bezpiecznym i jednak isć z kimś dorosłym... Cool Ogólnie jak ja robiłam sobie tatuaż tata był ze mną...i zgodzili się bez problemu Razz Twisted Evil


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post carmenegilda Posty: 5
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 11:27 pm
Odpowiedz z cytatem

wiecie,ja przyszłam z mamuśką 3 miesiace przed osiemnastką,mamuśka siadła,powiedziała,że TAK i to wsio Very Happy nie było podpisów dowodzików ani nic Wink
oni wymagają tego,i się nie dziwię ;] to samo tyczy się piercingu.moja koleżanka { 15 lat } zrobiła kolczyk w języku,potajemnie przed zgredkami ,nie wymagali ZADNYCH dokumentów. mamusiek zobaczył ,się wkur**ił i tak zje**ał tych w salonie,że niepełnoletnim wykonują tego typu zabiegi.co jej to dało ? nie wiem.ale zjeby dostali ;] ja na ich mijscu takze wolałabym unikac tego typu scen ;]


carmenegilda Dołączył: 26 Lis 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 11:08 pm
Odpowiedz z cytatem

a jak dawno temu miales te 15 lat ? Bo zapewniam Cie ze za rok moze dwa ktos dobrze zarobi na poprawce tejPLAMY "tatuazu" Razz Razz

Gość
Post liznijse
Wysłany: Pią Gru 07, 2007 7:40 pm
Odpowiedz z cytatem

a ja zrobilem jak mialem 16 Very Happy i robilem jeszcze pozniej i robie teraz i bede robil Very Happy i sie jaram i kto sie nie dzira ten fujara Very Happy

liznijse
Post Gość
Wysłany: Czw Gru 13, 2007 3:04 pm
Odpowiedz z cytatem

mam pytanko jak robiles sobie dziarke w wieku 15 latek to co nie rozciagnela ci sie? normalnie wyglada? ile teraz masz lat?

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 8:43 pm
Odpowiedz z cytatem

hmm ja mam 17 lat i zastanawiam sie, ogolnie mam zajawke na to co chce miec bo znaczy to dla mnie bardzo duzo, lecz czekam narazie poniewaz jestem zbyt chudy, a chce jeszcze byc wiekszy

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 10:27 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Ciul"]Możecie mi powiedzieć czy zasrany system prawny pozwala niepełnoletnim robić sobie tatuaże czy może trza mieć 18 lat albo jakiś świstek zezwalający od starszych?[/quote]

Nie wiem czy ktos pisal wczesniej, bo nie chcialo mi sie czytac Wink

Prawo jest takie, ze aby miec tatuaz musisz miec skonczone 18 lat. Ale czesto w studiu tattoo po prostu patrza na wyglad, czy wygladasz na doroslego czlowieka, jesli maja jakies watpliwosci to pytaja o dowod sobisty. Rowniez za zgoda osobista zgoda rodzica mozesz zrobic tatuaz w studiu. A co do domowych tatuazystow, oni nie patrza na to czy jestes niepelnoletni a i tak Ci zrobia. Ale lepiej odczekac do 18stkim, bo jesli zalozmy masz lat 15 i zrobisz jakis konkretny wzor, to za kilka lat moze CI sie wydac za dziecinny Wink Ps. zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Prawo a tatuaż

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)