MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Renegat Posty: 2
Wysłany: Pon Sie 16, 2004 7:53 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Renegat"]Siema mam do sprzedania sprzed do tattoo. Jest to sprzet wlasnej roboty ale jest zrobiony bardzo dokladnie ma normalnie dwie cewki bardzo silne caly komplet to maszynka, koncowki, zasilacz tez wlasnej roboty ale bardzo ciekawy, igly polutowane kilkanascie sztuk roznie lutowanych na magnum i na okraglo koncowki sa wymienne normalnie jest takze stopka do zalacznia maszynki zeby bylo wygodniej, podstawka do maszynki w czasie pracy zeby jej nie zucac byle gdzie, podstawka na kubeczki z farba i rozne tam buteleczki do dezynfekcji i takie dodatki oraz skrzyneczka na caly sprzet dodatkowo jeszcze zapas igiel niedawno zamowionych to sa okolo 80 sztuk igiel grubosc 0,3 i okolo 20 sztuk igiel grubosci 0,2 praktycznie cala farba tez niedawno zamowiona ze strony workhouse.prv.pl maja naprawde dobre farby i igly, farby jest niecale 50 ml. turbo black (szczerze to jedyna farba na ktorej uzyskalem czarny odcien)i jeszcze mam inna farbe gdzies okolo 30 ml. ale ona juz bardziej do cieni. cena tego wszystkiego to okolo 600 zlotych mysle ze to nie jest za drogo ale mozna sie potargowac pracowalem nad tym sprzetem dosyc dlugo i choc jest onwlasnej roboty to jest naprawde dobry na zdjeciach wszystklo wyraznie widac jest rowniez mozliwosc wlasnorecznego odbioru, chetnie pomoge jakas rada.ajmuje sie juz kilka lat tatuowaniem i robilem juz wiele maszynek jezeli ktos chce to chetnie zrobie jakas inna maszynke za inna cene wystarczy podac cene a ja mniejwiecej w takiej cenie zrobie nie ma problemu wiem jak to jest jak sie ktos tym interesuje a nie ma sprzetu a na stronach to jest sprzet drogi. Zajmuje sie juz kilka lat tatuowaniem i ta maszynka robie naprwwde super wzory bez problemow mysle ze jest dobra do nauki. Pewnie sobie myslicie ze jak maszynka wlasnej roboty to jakas tandeta ale uwierzcie ze nie. Jezeli ktos jest zainteresowany lub ma jakies pytania to prosze o kontakt na email to wysle zdjecia maszynki i zasilacza niedawno zrobione. Jezeli nie chcesz kupowac to nie pisz.Pozdrawiam i milego dziarania.Renegat_19@o2.pl

Renegat Dołączył: 07 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Van Helsing Posty: 3
Wysłany: Wto Sie 17, 2004 2:31 pm
Odpowiedz z cytatem

ciebie HERME$ to wszedzie mozna poznac nawet jak zmienisz sie w inna kreature, takze na niewiele zda ci sie kazda zmiana nicka.

Van Helisng (pogromca krwiopijcow)

Van Helsing Dołączył: 17 Sie 2004
_________________
"...krwiopijcom wymierzę sprawiedliwość...zła się nieuleknę..."
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 11:13 am
Odpowiedz z cytatem

Ja pierdolę, aleś mnie zaskoczył!!!! Maszyna co ma dwie cewki i nawet stopkę, juz chcę to mieć Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post malik Posty: 5
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 4:35 pm
Odpowiedz z cytatem

a to hermes jest taki nie dobry Question


malik Dołączył: 10 Mar 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post golfik0 Posty: 4
Wysłany: Nie Maj 28, 2006 8:29 pm
Odpowiedz z cytatem

tez nie lubie hermesa !!!!!!!!!!!

golfik0 Dołączył: 03 Maj 2006 Skąd: Łęczyca
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzedam sprzęt

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)